У заступника головного міліціонера Волині годинник вартістю понад 5 тисяч євро

У заступника головного міліціонера Волині годинник вартістю понад 5 тисяч євро
Годинник, який використовує перший заступник начальника міліції Волині, вартує від 6 до 12 тисяч євро.

Про це в Facebook пишуть активісти "Правого сектору" Волині.

"На першому фото - перший заступник начальника волинської міліції Михайло Руденко, а на лівій руці у нього - годинник Eberhard CHRONO 4. Цей годинник (фото 2) може коштувати від 6000 € до 12 000 €. А ви питаєте для чого люстрація...)" - кажуть в організації.

Як пише ТРК "Аверс", спеціалісти зауважили, що за візуальною оцінкою, швидше за все цей аксесуар – не є підробкою. Окрім того, ціна вказана «Правим сектором» - єврпейська. В україні годинник може коштувати відсотків на 20 дорожче.

Проте остаточно стверджувати спеціалісти не беруться, кажуть за одним фото складно встановити, чи годинник Руденка є оригінальним «швейцарцем».

Чи є ще один такий у Луцьку, вони не впевнені. Проте, як переконують, придбати такий в нашому місті точно не вдасться. В обасному центрі Волині настільки дорогі статусні годинники не продаються.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
бийтесь в істериці! У вас такого нема...
Відповісти
річ.купив за свої.ще з школи міліції голодав..не нагнітайте обстановку-кому що неподобається валіть..тут як було так і буде..НАЧАЛЬНИКАМИ родились в гарних сімях..не вам судити про діла високої матерії..
Відповісти
я тоже такі хочу!!!
Відповісти
Вигнати негайно. Ще хотів брата свого з Івано- Франківка присунути і зробити головою Луцького м/р суду. І разом з Паракою все "закольцовати" і жити припєваючи у Луцьку. Слава Богу не вдалося !
Відповісти
Подарували на День суботы
Відповісти
в попередньому коментарі 6, 12,1000Є.
Відповісти
Це одоробло добре комусь пробашляло,щоб свою дупу в це крісло всунути.Гнати такого блюстителя подядку в шию треба! З таким годинником воно не громадян захищати туди прийшло!
Відповісти
а хто сказав що він оригінальний ?????
В мене патек філіп який в оригіналі коштує від 20000 євро,
а копія лише 100 доларів....
Відповісти
одягаєш на роботу?..щоб бачили чого вартий?..а машину мєнта покажіть полки не переписав на бабусю..
Відповісти
Руденко, рідкий мудак
Відповісти
який весь чесний.....проби нема де ставити! Хоча ні, за такі гроші проба має стояти на годиннику.
Відповісти
тож скільки потрібно було накрасти, щоб такі грошиська на годинник витратити?
Відповісти
,,Все, что нажито непосильным трудом....''?
Відповісти
А ВОНИ ПРАВДУ КАЖУТЬ !!!
Відповісти
А звідки Правий сектор ( такі чесні і скромні люди) знають про ціну такого годинника і прям з однієї фото все розгледіли і нарили ціну в інтернеті?
Відповісти
Мінтяра поділись.Тут їсти нема за що купити з такими зарплатами.Заберіть продайте і розділіть між людьми бідними.Ясно що хабарник.
Відповісти
ви краще спитайте у правососів як вони на оз.Світязь відпочивають разом із Данильчуком,ховаються в тилу поки війна йде на сході, ходять з автоматами в броніжилетах по пляжу на озері та гроші збривають з підіприємців.
Відповісти
рускіх младенців пють трохи?мусять..
Відповісти
Це "монтана" на 16 мелодiй
Відповісти
Руденко дуже порядна людина і всіх це бісить
Відповісти
по фото замєтно..рішає зразу..
Відповісти
КОПІЙ ГОДИННИКІВ.а знаєте друзі якщо б дійсно то була копія як моделюють специ то це ще гірше було б.людина яка носить копію в такому віці і на таких посадах намікає (як і оригіналом) про свою вартість..
Відповісти
А де було це стадо придурків, коли у Януковича лежали на столі золоті хлібини? Хоробрості набралися бігати по кабінетах. Таких потрібно не садити, а на Схід на передову без бронежелетів. Нехай там показують, які хоробрі. Це взагалі Україна йде до занепаду, коли таке бидло буде вирішевати кому де працювати і коли звільнятися. А самі взагалі не розмовляють а бичать. Молодець Руденко, що вмів заробити на годинник.
Відповісти
хай тобі темної ночі попадеться той кого він випустив за найбільші гроші,сумний та злий без настрою з пляшкою між ногами в та пєстіком в бардачку..удачі на "добрих людей" небайдужий..лозинських побільше тобі в житті,хоч стільки щоб вилічився..як встигнеш..
Відповісти
Руденко за все життя заробив на годинник а данильчук за півроку на квартиру за 80 тисяч доларів
Відповісти
колір годинників не спивпадає (той, що на фото, і той, що на руці)!!
І подумайте: яка мала б бути тоді у нього машина, якщо годинник за 12000 євриків. Будь-який мерседес відносно годинника - металолом!
Відповісти
В кожного другого мєнта такі ж годинники
Відповісти
Країну нігеру сша та євреям каламою та парашенко віддали за копійки,а дурням залишилось лише заздриити,що хтось працює та купує, що хоче,а дурні вбивають братів на сході бо єврейський наказ в колонію нігер дав.
Відповісти
а что там у вас на псковє?трошкі вєрбуєтє?
Відповісти