Янукович не приїде на Волинь. Тому що дощ

Янукович не приїде на Волинь. Тому що дощ
Робочу поїздку Президента до Волинської області перенесено.

Про це повідомив сайт президента.

Через несприятливі для польотів повітряних суден метеорологічні умови робочу поїздку Президента України Віктора Януковича до Волинської області перенесено, - йдеться у повідомленні.

Проте Янукович доручив голові Волинської обласної державної адміністрації Борису Клімчуку провести всі раніше заплановані на цей день заходи, - йдеться у повідомленні сайту Президента.

Хоча, як стало відомо о 9:40, відбудеться тільки відкриття пункту пропуску "Ягодин". Запланованого огляду обладнання, яке закупили для обласної та міської клінічної лікарень, а також наради з «активом області» не відбудеться.

Нагадаємо, що це не вперше візиту Президента України перешкоджають погодні умови. Минулого разу, коли Віктор Янукович намагався відвідати область, на заваді став туман. Цього разу – грози і проливні дощі.

Нагадаємо, що Янукович планував відвідати обласну лікарню і Ягодинську митницю.

Як стало відомо ВолиньPost, про відміну прильоту Януковича на Волині знали вже о першій ночі.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Янукович
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 22
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тому що дощ.
Відповісти
ТОЧНО! ))) Дякую
Відповісти
Волинь не пускає. Скільки б борди не вішали, а Волинь мудріша.
Відповісти
Не полетит из-за того что сахарный, может растаить, или вертолет его за 17 мил. дол. не летает уже?
Відповісти
Ну і чудово, нафіга він нам тут нада, тільки кіпішу багато із за всяких "візитів"...
Відповісти
Це ж треба такий великий,а злякався дощу?!
Відповісти
ви знали о першій годині, а я ще раніше)))))
Відповісти
А так старалися вгодити...
Відповісти
а я думаю, він тупо проспав :))))
Відповісти
Скоро буде Революція і презек так і не побуває на Волині - колисуі УПА!
Відповісти
Імхо, сама погода оберігає святу Волинську землю від гаранта.
Відповісти
Ну прикол, сам Господь Бог не хоче цього приїзду на Волинь.))))))
Відповісти
Цитата: Я в жизни ничего уже давно не боюсь.
Хіба дощу, туману та яєць. Тому що Х оробри Й
:-))))))))))))))
Відповісти
....тому що Волинь - колиска хвороб...
Сюди на заслання людей відправляли. При царській Росії!
Відповісти
Ну і слава Богу! Ще тільки цього ... нам тут бракувало! Нехай краще дощ буде, чим През.
Відповісти
А хтось надіявся, що він приїде???!!! Відразу було зрозуміло, що злякається - як не дощу, то спеки:) А було б йому кепсько тільки від однієї негативної енергії від жителів в його сторону! Бідолашна наша влада, даремно готувались, навіть зробили нові зупинки на трасі!
Відповісти
так, перешкодили дощі. Проте, я вважаю, що все ж потрібно мати повагу до пана Президента. Незалежно від того, яку партійну силу представляє Президент - він вперше чергу людина і потребує поваги, а по друге - якщо у нас не буде єдності і поваги між людьми, то держави нам не збудувати. Згадайте слова нашого земляка, до речі, поляка за походженням і українця за переконаннями, Вячеслава Липинського, які він виголосив 100 років тому і які досі є актуальними: "Ніхто нам не збудує держави, доки ми самі її собі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації - доки ми самі нацією не схочемо стати". І що цікаво, ці слова лягли в основу демократичного розвитку європейських країн - де людина, держава і пан Бог понад усе. Задумайдесь шановні!
Відповісти
Ну і на кінчик,
якийсь Василь Зінчук накалякав таке про свого президента в 2010 році:

http://www.stihi.in.ua/avtor.php?author=44668&poem=47796

Автор: Вадим Зинчук
Тема: свободная тема
Опубликовано: 07.03.2010 11:09


Мой черный президент
Мой черный президент пять лет пылится в кресле,
Мой черный президент забыл давно о чести,
Мой черный президент не понимает русских слов,
Мой черный президент на подлости готов.
Живет он темнотой и жаждой личной мести,
Мой черный президент нуждается лишь в лести,
Он знает хруст купюр и сладкий вкус обмана,
Мой черный президент считает себя паном,
Мой черный президент живет голодомором,
Он жалует кресты, нацистам бьет поклоны.
Мой черный президент живет в душе не с богом,
Запутался во лжи и во вранье убогом.
Мой черный президент для общества опасен,
Мой черный президент лицом своим ужасен,
Мой черный президент не помнит братской дружбы,
В церквях за упокой заказывает службы,
Бандитам – палачам он раздает награды,
Мой черный президент сочится трупным ядом…
Мой черный президент пять лет пылится в кресле...
Пора ему уйти! Он явно не на месте!

Відповісти
V.I.P. а хіба тут про людину йдеться? Мало приїхати мурло,яке
скориставшись моментом стало президентом. За те, що він і команда, витворяють - можна з повагою і шляхетно відрубати голову.
Відповісти
нармальний пацан, я на роботу сьогодны теж не ходив
Відповісти
А на відбудову садиби Липинського хто гроші виділяв?!
Ви вже кажіть, але не забалакуйтесь!!!
Відповісти