Стильний Луцьк. Портрет дня: Ангеліна Климентина

Стильний Луцьк. Портрет дня: Ангеліна Климентина
Ангеліна Климентина, студентка

Героїня з готичним виглядом - сьогодні у нашій рубриці. Дівчина навчається у медичному коледжі, пише вірші. А ще вона полюбляє відвідувати гучні рок-концерти та фестивалі.

Одяг Ангеліна носить темних, холодних кольорів. Ідеальний образ – дівчина з блідою шкірою, довгим волоссям, у стриманому одязі, який прикрашає декілька аксесуарів. У такому образі все обов’язково між собою гармонійно поєднано.

«Люблю готичний стиль і класику. Наприклад, готичний стиль мене приваблює насамперед стриманістю, блідою шкірою та довгими сукнями», - розповідає Ангеліна.

Так, у своєму арсеналі дівчина має більше 10 довгих суконь. Одяг купує у різних місцях, адже на брендах та марках не зациклюється.

На фото дівчина одягнена у пальто, сукню, кардиган, чобітки. Образ доповнює кулон, шарф, рюкзак.

Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Героїня виглядає стильно в готичному образі, в якому все компонується між собою. Пальто ідеально лежить на фігурі, підкреслюючи стрункість дівчини, а блискавки надають йому декоративності.

Замшеві ботфорти виглядають елегантно, не роблячи ногу масивною. Гарна оксамитова мінісукня - по фігурі з глибоким вишнево-бордовим кольором, до якої пасує масивний нині модний кулон. Навіть колір губ підкреслює сукню.

Добре, що рюкзак прикрашає витинанка на шкірі, що залишається модною ще з попереднього сезону.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 51
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ви знущаєтесь????!!!!
Відповісти
Да да, готи і емо наступають!
Відповісти
Приємно, що Луцьк може виховати не тільки бидло-гопоту, але й особистостей. Ставлю плюс моєму місту. Ставлю лайк готессі!
Відповісти
Гарнюня!
Відповісти
Гарна, але сумна :(
Відповісти
для готесси сум це правило...
Відповісти
Все просто чудово!!!
Відповісти
Ви що погнали?це брєд!манашкі іто стильніше виглядають....Бастер кейсі.якщо ти це вважаєш особистістю.то ти мабудь живеш в кустюмі тролля!!!
Відповісти
Не забивай собі голову дурницями. Всі ті готи, тролі, панкі, ще там всякі (тіпа ті шо не в адіку) то все кончені люди. ТОЛІДЄЛО- ви, поклоннікі творчості гуру дєдушкі аді даслєра. Цвєт нации
Відповісти
Я тобі більше скажу я взагалі адідаслер не ношу.але дивитись на всіх цих троліб,готів.і різних там не адикватіб аж бридко дивитись.молоді люди а роблять з себе купу лайна.я згідний якби це дійсно виглядало стильно і круто.в неї вигляд як в чучела з кукурудзяного поля.щеб мішка для трупів наділа,булаб хард Гот.бред більше про цей образ нема що сказати !!!
Відповісти
Ти в дитинстві з колиски не падав?

В тебе коментарі такі дурні й безглузді як і сам ти...
"о великий знаток моди"... Сміх та й годі...

Хотіла я б побачити твою зовнішність і стиль..
Відповісти
знайдіть 10 відмінностей між виглядом такої готеси та акторками німецьких короткометражок.
Відповісти
в точку )))
Відповісти
ja ja, naturlich!
Відповісти
бордо зараз у trendі. тому можна вважати сукню трендовою річчю але, але... велюр ох я його не люблю. можу сказати що ця сукня не є денним одягом. якби був вечір та дівчина йшла на якусь вечірку тоді да, а в день вульгарно виглядає. хоча якщо вона готесса то для неї це нормально. намагалась трошки скрити це кардиганом ну теж але, але... рюкзаки вже 2й рік у моді так що тут добре хоча рюкзак і батфорти теж але, але. ДІДУХ як завжди у вас все по модньому по хранцузьки...
Відповісти
Дуже гарна дівчина і кольори одяг-волосся вдало поєднались
А селюхи які висери свої кідають в сторону дівчини, ідіть худобу погодуйте
Ябывдулкароч
Відповісти
На вампіра схожа
Відповісти
Вампіри вдень не гуляють
Відповісти
Дуже гарна дівчина і кольори одяг-волосся вдало поєднались
А селюхи які висери свої кідають в сторону дівчини, ідіть худобу погодуйте
[]
Відповісти
місцями нічого,може бути,навіть і знизу.
Відповісти
особливо знизу)))
Відповісти
круто, от дійсно круто! повністю згідна з Бастер кейсІ. таки залишились ще люди з повагою до арестократичності і нормальної музики! хоча плаття дісно занадто сміливе для такого образу)
Відповісти
Не бредуй.тут Аристократизмом і не пахне.скоріше чучелізмом...Теж мені знаток аристократії!
Відповісти
гарна, виглядає як молода жінка.
ще чуть підросте, і вийде ця дурь з голови
Відповісти
Як на мене їй потрібно більше посміхатися, а не ховатися за безглуздим, дивним вбранням...
Відповісти
Сила-силенна фарби. Надміру. Навіщо з себе робити ляльку барбі, тим більше, що дівчина має всі дані? Усе при ній. В чоловіків зразу виникає запитання: а що під фарбою? А ще сумна, ніби вона всіх рідних поховала. Дуже помітно, що в місті пішла мода на усе натуральне: все менше дівчат з фарбованим волоссям, менше з короткими стрижками. До нас повертається її величність ЖІНКА. Дай, Боже, нашому теляті та вовка зїсти.
Відповісти
Стильна, елегантна, красива, неймовірна дівчина
Відповісти
Та в неї не обличчя, а маска. Бррррр(
Відповісти
Файна дівчина.. чобітки,пальто і ззовні все гарно.. от тільки вишневе велюрове платтячко я б замінила на червоне спокусливе,або чорненьке short dress,аля Шанель))
Відповісти
Дівчина відповідає готичному стилю.Плаття трохи не в тему,але це моє бачення.А взагалі образ похмурий,і навіває спогади про вампірів.
Відповісти
Де така місцинка на фото?Заклад якийсь?
Відповісти
балкон. соборності 40
Відповісти
Ех ви
Ви її знаєте? Спілкуєтеся? То не кажіть що впало відразу в очі. Насправді це її стиль , образ, вона розумна і гарно навчається, читає художню літературу( Єсенін, Цвєтаєва...).І особистість вона має! Хороший співрозмовник, весела. І нема там фарби ! Незабудьте ще ефект від фотоапарата ( не в обіду фотографу ). Тому не робіть поспішних виводів. Вона може бути різною, і ніжною, і романтичною, загадковою, і вона уміє усміхатись! Просто тут вона вирішила показати себе зі сторони буденної аристократки в готичному стилі. І вона має довгі сукні , які довші за ваші унилі коментарі.
Браво Ангеліна! У тебе є смак та стиль. Не слухай нікого і будь такою яка ти є зараз.:)
Відповісти
Ех ви
Ви її знаєте? Спілкуєтеся? То не кажіть що впало відразу в очі. Насправді це її стиль , образ, вона розумна і гарно навчається, читає художню літературу( Єсенін, Цвєтаєва...).І особистість вона має! Хороший співрозмовник, весела. І нема там фарби ! Незабудьте ще ефект від фотоапарата ( не в обіду фотографу ). Тому не робіть поспішних виводів. Вона може бути різною, і ніжною, і романтичною, загадковою, і вона уміє усміхатись! Просто тут вона вирішила показати себе зі сторони буденної аристократки в готичному стилі. І вона має довгі сукні , які довші за ваші унилі коментарі.
Браво Ангеліна! У тебе є смак та стиль. Не слухай нікого і будь такою яка ти є зараз.:)
Відповісти
Гарна і доволі симпатична дівчина з вишуканим та цікавим стилем.
Відповісти
Ех ви
Ви її знаєте? Спілкуєтеся? То не кажіть що впало відразу в очі. Насправді це її стиль , образ, вона розумна і гарно навчається, читає художню літературу( Єсенін, Цвєтаєва...).І особистість вона має! Хороший співрозмовник, весела. І нема там фарби ! Незабудьте ще ефект від фотоапарата ( не в обіду фотографу ). Тому не робіть поспішних виводів. Вона може бути різною, і ніжною, і романтичною, загадковою, і вона уміє усміхатись! Просто тут вона вирішила показати себе зі сторони буденної аристократки в готичному стилі. І вона має довгі сукні , які довші за ваші унилі коментарі.
Браво Ангеліна! У тебе є смак та стиль. Не слухай нікого і будь такою яка ти є зараз.
Відповісти
Отак прокинешся вранці, а така крсуня у тебе на плечі..... І ти тихесенько відгризаєш собі руку щоб швидше втекти.
Відповісти
менше []... бо як випишетесь з лікарні то недорахуєтесь однієї нирки...розумна, весела, няшка взагалі) Пишаюсь такими студентами)))
Відповісти
З якого села ви втікли? До готів цей стиль має відношення як Гагарін до Обами. Не смішіть людей. Ви готів напевно не то що не бачили ви навіть про нех не чули. Соромно мені за вас тай годі. Говорити безглуздя не знаючи елементарного. Жах просто.
Відповісти
виглядає як жінка бальзаківського віку.
Відповісти
а мєждупрочім вона ше геть мала. Років 16-17
Відповісти
Дуже цікаво побачити усіх,хто критикує, нехай продемонструють еталони краси і стилю!!!
Відповісти
Закінчились волонтери?)
Відповісти
Не можу сказати щось особливо поганого про стиль. Те що він присутній це вже +
Але ... Чого так дивись в камеру. Складається враження що в дівчину фотограф зара митне сокирою.

Можна дивитись не тільки в об'єктив. Зазвичай це додає невимушеності фоткам.
Це більше до фотографа звичайно...)
Відповісти
ангеліна, почисть пальто і купи новий шарф, бо цей сильно покошлатаний.
Відповісти
Ні стилю, ні смаку, ні усмішки.
Відповісти
Ангеліна дуже гарна і стильна..Сама найкраща!!!!!
Відповісти
Ангеліна дуже класна гарна і модна дівчина !!А всі хто тут пишуть погано просто завідують ..Вона виділяється із сірої маси !!А колір волосся просто шикарний ...Ангелінка ти найкраща))))
Відповісти
Людину робить лице!
У дівчини одяг зовсім звичйний, вдяни в такий якусь іншу дівчину - і буде звичайнісінька міщанка.
Відповісти
Дуже гарна дівчина, в якої цікавий внутрішній світ має яскраве вираження ззовні через контрасти. З першого погляду розумієш, що людина не проста, має чітке уявлення про себе і не боїться бути у центрі уваги. І їй точно є що сказати.
Ангеліно, вірте в себе!
Відповісти
Завищена самооцінка. Колись отримає прочухана через своє его. Може переросте.
Відповісти