Обвал будинку в Луцьку. ФОТО

Обвал будинку в Луцьку. ФОТО
На місці трагедії на вулиці Рівненській, де обвалився під'їзд будинку працюють декілька бригад швидкої допомоги, міліція, МНС.

Рятувальники розбирають завали під'їзду п'ятиповерхівки, яка завалилася в ніч на неділю.

Нагадаємо, 4:25 у Луцьку на вулиці Рівненській, 109, у п'ятиповерховому восьмипід'їзному житловому будинку (1971 року забудови) між першим та другим під'їздами сталося раптове руйнування несучих конструкцій з першого по п'ятий поверхи.

Внаслідок обрушення зруйновано 8 квартир. Одна мешканка постраждала, один чоловік 1935 року загинув, доля ще одного - невідома.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 35
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А по телевізорі реклама від Яника,що руїни подолані...

Відповісти
А скільки вже можна ліпити і доліплювати з реконструкцією ЖИТЛОВІ БУДИНКИ???
Тепер всі чиновники тут,бо загинули люди - а те ,які проекти рішень на ці прилепи і причепи до будинків готує міська рада - тоді вас,ЧИНОВНИКИ ХРЕНОВІ,немає???
Де архбудконтроль,який за бабки рішає всьо.
Загинули люди - та ліпше з лиця Луцька зникли б ви ЧИНОВНИКИ!!!
Відповісти
А Що, можна лаяти владу за бездіяльнысть тільки під псевдонімом ???

Хто рахував, склільки проходів в Несучих стінах зробили жителі про виконанні новомодніих "Євроремонтів" ???
Відповісти
Як видно з фотографій, внутрішня несуча стіна у квартирах не переобладнана. завалилась зовнішня несуча стіна. до чого тут євроремонт? до речі є відповідь на питання "Хто рахував, склільки проходів в Несучих стінах зробили жителі". для цього є спеціальна структура, яка має перевіряти чи будівництва і реконструкції проходять з дотриманням норм. також є служба яка перевіряє чи вже виконане будівництво чи реконструкція відповідає паперам, нормам і т.д. те що ці служби не виконують своїх обов'язків належним чином і призводить до таких ситуацій.

і про владу. мер міста романюк "рішає" дозволи на добудову і реконструкцію реально небезпечних будівництв. кривицький і шиба вже аж так не нагліли, думаю такі дії романюка в майбутньому вилізуть новими трагедіями. за таке треба в тюрму садити, а у нас він піде на другий термін.
Відповісти
Як видно з фотографій, внутрішня несуча стіна у квартирах не переобладнана. завалилась зовнішня несуча стіна. до чого тут євроремонт? до речі є відповідь на питання "Хто рахував, склільки проходів в Несучих стінах зробили жителі". для цього є спеціальна структура, яка має перевіряти чи будівництва і реконструкції проходять з дотриманням норм. також є служба яка перевіряє чи вже виконане будівництво чи реконструкція відповідає паперам, нормам і т.д. те що ці служби не виконують своїх обов'язків належним чином і призводить до таких ситуацій.

і про владу. мер міста романюк "рішає" дозволи на добудову і реконструкцію реально небезпечних будівництв. кривицький і шиба вже аж так не нагліли, думаю такі дії романюка в майбутньому вилізуть новими трагедіями. за таке треба в тюрму садити, а у нас він піде на другий термін.
Відповісти
Навіщо Шибу згадувати? Він взагалі нічого не робив, хіба що кармани собі набивав.
Стосовно Романюка, він для міста вже зробив більше ніж попередник за 5 років!
Відповісти
От так спиш собі дома а тобі на голову бетонна плита хєраськ
Відповісти
Раптово обвали в житлових будинках не стаються... Мабуть, "реконструювали" підвали або перший поверх без фахової експертизи з порушенням будівельних норм, а то й без всяких дозвільних документів, як це часто буває в Луцьку
Відповісти
Зараз кожен чиновник випендриця, що чимось допоміг. А коли люди приходять під їх кабінети,людей рахують за бидло,і відсилають назад.
Відповісти
Ліга-нова- лохи. Це на їхній совісті буде.
Відповісти
А що там за отвір в плиті перекриття даху? Може щось зверху з неба прилетіло і викликало руйнування квартир? Чимось мені нагадує Бровари,там теж на даху був подібний отвір, навіть зі слідами від стабілізаторів!
Відповісти
Это будет по всему СССР.
Відповісти
і правильно...нехай іде весь срср під землю.
Відповісти
схоже на метеорит
Відповісти
ШКОДА НЕВИННИХ ЛЮДЕЙ ,ЦІКАВО ЧИ ВЖЕ ЗАТРИМАЛИ ВИННИХ ,ЯК НА МЕНЕ ЦЕ ЛІГА НОВА ВОНИ НАМУТИЛИ З НЕСУЩИМИ СТІНАМИ,І ПОВИННІ ВІДПОВІСТИ ПО ПОВНІЙ ,ХОЧА ЦІ ЧУВАКИ ПРИ БАБЛІ ,І ВЖЕ НАПЕВНО ЗАБАШЛЯЛИ ,ЗРОБЛЯТЬ ВИННИМ ЯКОГОСЬ СТРОЇТІЛЯ,ЯК ЗАВЖДИ
Відповісти
моя бабушка працювала 16 років в магазині, в приміщенні якому зароз ліга нова і стверджує що за весь час її роботи підтоплювало підвал в якому були склади магазину
Відповісти
отвір пробили рятувальники
Відповісти
Дякую,Mirna,за пояснення!
Відповісти
Ага, вони з парашутів спускалися і зробили отвір
Відповісти
"сталося раптове руйнування несучих конструкцій з першого по п'ятий поверхи"... Ага, раптове!!!
Менше треба ремонтів робити по старих будинках!
Цей будинок не вийняток. Є ще кілька, де люди роблять ремонти, не усвідомлюючи, як це правильно зробити.

Відповісти
во-первых, у любого дома есть свой срок службы, а, во-вторых, не нужно стены рушить и дыры в них сверлить.
Відповісти
РАПТОВО обвали будинків не стаються... Мабуть, проводилась "реконструкція" з порушенням будівельних норм у підвалі або на першому поверсі... або взагалі проводились роботи без дозвільних документів, як це часто буває в Луцьку...
Відповісти
Спочатку ,за Совєтів, хтось вкрав мішок цементу.
Потім зробили реконструкцію і якийсь умнік сказав "Нічо з ним не станеться" а хтось із перевіряльників ,за хабаря все узаконив.Зараз одні будуь активно переводити стрілки на інших , а хтось на біді буде очки набирати до виборів.Аби вже всі вони повиздихали...Маємо те що маємо і нічого дивного чи непрогнозованого не відбулося.Таке може статись "по всему СССР" просто комусь не повезло.Співчуваю.(справді - від душі).
Аби у цьому світі вижити ,висновки треба робити для себе.Тріщину в стіні бачили давно і всім бумо пофіг.Це ж твій дім і твоя стіна... В Державі не просто тріщина - ціла руїна - також пофіг. У свідомості людській діра і тут пофіг -аби мене не трогали....
Що казати ,може біда навчить .Давайте для початку в своїх будинках ревізію зробимо нарахунок тріщин і іншого бардака.Давайте на виборах хоч крок в сторну покращення зробимо .Але спочатку в голова своїх би порядок навести.
Відповісти
як на мене, проблема в тому, що люди безбожно роблять ремонти. тобто видовбують ті стіни, які їм заманеться. і роблять пребудову квартири не радившись із спеціалістами. В цьому також і міської влади вина, бо це взагалі не контролюється.

Якщо нині на це не звернути увагу, то в подальшому таке може повторитися.Особливо в панельних будинках і старобудовах.
Відповісти
Складно повірити в те що через якихось йолопів з життя ідуть невинні люди... Добре, що наслідки трагедії не були катастрофічними, і вдалось врятувати деяких людей... Це ж скільки людей могло загинути... І до речі проблема забудови перших поверхів магазинами у Луцьку стосується кожного другого будинку. Зараз дуже "модно" "вбудовувати" супермаркети у будинки, які займають усю площу першого поверху... Такі трагедії можуть трапитись щохвилини, і ніхто незастрахований. Або ж на кожному кроці можна побачити біг-борди, які також можуть впасти але всім все одно... Залишається сподіватись що чиновники візьмуться за голову і не допустять подібних трагедій.
Відповісти
у всьому винні чиновники які дають добро на різні реконструкції.чабаря взяв підпис поставив
Відповісти
для переірки стану будинків є комісія яка повина це контролювати,а за переобладнання відповідають архітектори.Та ті потвори знають тільки як гроші брати-наволоч.Я впевнений що ніхто з них навіть і не бачив магазин "ліга нова" з середини,не кажучи вже про підвал.Та це наволоч!!!А ось М Н С-рулять.Дякуйте цим хлопцям.Сам служив в МНС-тяжко.Так що хоть добре слово їм скажіть і більше не потрібно.
Відповісти
просто роблять ремонти без усіх документів і получають те шо хочуть
Відповісти
Ніяк новомодних ремонтів там нема і не було!!! Квартири бідні. Євроремонтами там і не пахне!!! Тим паче впало по кімнаті з двох під'їздів. Хтось довбив стіну між двома квартирами??? Люди ви що???
Це все Ліга Нова, робили там, що хтіли, ось і доробились!!!
Відповісти
Ніяких модних ремонтів там нема і не було!!! Квартири бідні!!! У всьому винна Ліга Нова. Робили там, що хтіли!!!
Відповісти
Шкода тих людей!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ВЛАДА БИДЛО!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Така ж біда може трапитись і в будинку № 10 по проспекту Відродження між 2-им та 3-ім під'їздом, де в підвальній частині також були зруйновані несучі конструкції.
Відповісти