На ВолиньPost - платні коментарі

На ВолиньPost - платні коментарі
До окремих новин на інтернет-виданні «ВолиньPost» невдовзі буде введено платні коментарі. Тобто, користувачам, яким надто кортить висловити свою позицію із запропонованої теми, треба буде офіційно зареєструватися на сайті та сплатити символічну плату – 20 грн.

Таке рішення було прийнято керівництвом ВолиньPost задля запобігання анонімних неадекватних коментарів з різних політичних чи інших за вподобаннями таборів.

«Це світова практика. Волинь, можливо, і не готова до таких нововведень. Але хтось повинен це почати. І ми хочемо бути попереду», - коментує своє рішення засновник ВолиньPost Володимир Пащенко.

Більшість колег-журналістів із інших інтернет-видань висловилися схвально щодо цього нововведення, проте сумніваються, що воно швидко «приживеться» на волинському медіа-ринку.

«А хіба важко за свою позицію пару гривень заплатити?» - прокоментував шеф-редактор медіа-холдингу «Сім’я і Дім».

«Як експеримент – має себе виправдати. По грошам – це не напряжно. Да і врешті-решт коли-небудь потрібно переходити на платний інтернет», - вважає завідувач відділу інформації газети «Вісник і Ко», редактор порталу Сергій Крайванович.

«…от правильно, шо зробили!!! хоча б можна буде промоніторити скільки в нас таких, шо хочуть в чужій білизні покопатись!!!» - написала журналістка Галина Падалко.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 31
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Еуропа)))
Відповісти
Хаххах, ви наївні ? 20 грн вам ніхто платити не буде, тому що багато новин повторяється і часто саме коментарі підігрівали цікавість до сайту, а ще шановні журналісти ви часто робите помилки як по суті інформації так і орфографічні, і не раз завдяки коментарям їх вчасно виправляли) а щодо чужої білизни, то не треба писати на дану тему статтю і ніхто не буде в ній копатись
Відповісти
скро на вулицю вийти буде платно
Відповісти
Чокнуті
Відповісти
Бовдури
Відповісти
свобода слова)
куда платити "символічну плату"? ахахахах
Відповісти
А свобода слова ? будуть писати політики, а просто громадяни, які знають правду не напишуть, адже краще за ті гроші куплять дитині булочку) от вам і чесність та прозорість)
Відповісти
А потім коментар видалять.
Відповісти
Ну прям ню юорк таймс
Відповісти
Зустрічна пропозиція до всіх читачів: давайте заходити на цю сторінку, щоб почитати, лише за умови, що видання заплатить нам по 20 грн.
Відповісти
А ви що,думаєте що вони на ваших заходах не заробляють? Наївні.
Відповісти
з яких то пір Падалко стала зватись журналістом??як тіко на шпагат сіла??)))
Відповісти
100%... вас понесло.
Відповісти
Рахую, що 200 гривень то мало.
Починати треба з 200 і планово доводити до середньомісячної зарплати по Луцьку.
Ще варіант - зробити платний доступ для перегляду новин.
Відповісти
Ото ви наївні
Відповісти
Я на 20 гривень краще куплю чекушку бормотухи, ніж буду платити їх для таких, як пащенко.
Відповісти
От і плати 20 гривень за те, щоб твій коментар видалили.
Відповісти
До речі, а можна буде вимагати компенсацію за видалені модером коментарі?
Відповісти
Хлопці, ловімо момент поки можна писати безплатні коменти!
Відповісти
аж лечу вам платити- не буде пост-буде шось інше а ваші новини навіть не відкриватиму
Відповісти
Навіщо ви самі матюки пишете, бо сувмніваюся, що то людей вже аж так заносить. Хочете дійсно показати, що треба платити тоді і матюків не буде. Я читала ваш сайт до певного періоду, але він став не цікавив, став суцільним копіпастом. Зайшла раз в 5 місяців - тепер заходити не буду. І правильно хто написав ще повітря в банки позакручуйте і продавайте
Відповісти
Останній раз напишу надурняк коментар
Відповісти
Не правильна ідея. Ми без коментарів якось проживем. А ось ВП рейтинг втратить.
Відповісти
Всі за првду хочуть гроші не порушив правила а гаішнику чи за суд плати і от тут теж за що платити
Відповісти
Віте почніте песати без ошибок,то я до того шо "Але хтось повинен це почати. І ми хочемо бути попереду"
Відповісти
Скоро за повітря почнемо платити, придумайте щось інше, а не з людей гроші знімати!
Відповісти
Виршили заробити на людях, який тоді сенс заходити на сайт? Яка дурня!
Відповісти
булоб що коментувати, 90% інформації взяті пальцем в небо
Відповісти
"Світова практика"?????
Ричук, не важко. Але інтернет це вільне співтовариство, і на мою думку, таким чином фільтрувати коментарів не правильно.
Ви не доганяєте одного. Кожна людина має свою думку. І якщо вона суперечить вашій, це ще не означає що вона не правильна.
Совок.

Відповісти
Разом з совістю втратите й коментарі.
(Які деколи цікавіші за ваші новини).
Відповісти