З сонячного годинника у Луцьку вкрали планету. ФОТО

З сонячного годинника у Луцьку вкрали планету. ФОТО
З сонячного годинника, встановленого в центрі Луцька, зникла планета Нептун.

Цей факт виявили 3 грудня о 10:00.

В цей час місце, де стояла планета, вже було засипане снігом.

Замість кулі, яка символізувала Нептуна, залишився металевий стержень.

Поряд із годинником планети не було. Очевидно, її забрали.

Раніше у композиції сонячного годинника були присутні всі 8 планет сонячної системи. Нептун - восьма і остання планета.

Цікаво, що 2 грудня приблизно о 18:30 планета ще була на своєму місці.

Нагадаємо, що у Луцьку в честь Дня міста 25 серпня відкрили літній екваторіальний сонячний годинник «Парад планет». Простояти новопосталій композиції у повноцінному вигляді вдалося трохи більше трьох місяців.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 40
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну ось в сімьї не без урода руки поламати
Відповісти
Уроди уродами, а справжнi господар будуе з антивандальним розрахунком.
Відповісти
Це Луцьк! Як ніхто не шанував нічо так і не шанує! Курва!
Відповісти
Зараз має появитись Палиця в костюмі супергероя, і додати бабла на ремонт. Ждьом.
Відповісти
Не для нашого бидла такі будови!:) Нехай ще з ЦУМу плитку обдеруть, покі новенька...
Відповісти
Не удивили. Быдло, оно и в Африке быдло.
Відповісти
поліський провінційний менталітет! не уявляю,як би таке могло сатись у Німеччині чи іншій цивілізованій країні! скільки не будуй, не привчай до культури, а в свинарнику все одно краще!
Відповісти
Уроди. найти і посадити на той штирьок, тільки зробити його довшим на 1м.
але х.р там хто найде і х.р хто буде шукати!
Відповісти
возьми в дома унитаз выдерни и поставь себе на окно чтоб все увидели состав твоего ума
Відповісти
"Раніше у композиції сонячного годинника були присутні всі 8 планет сонячної системи. Нептун - восьма і остання планета."

А Плутон? Журналісти такі ж бовдури як і той хто будував?
Відповісти
Плутон, здаеться, позбавили статусу планети.
То хто бовдур?
Відповісти
плутон давним давно визнано зіркою!
Відповісти
http://www.rosbalt.ru/main/2006/08/24/264934.html
Відповісти
аня зірка це скупченя газу та пилу
а не планета з твердою поверхнею
Відповісти
Міжнародний астрономічний союз - організація, яка має право запроваджувати наукові стандарти в астрономії. ВОна виключила Плутон зі списку планет ще кілька років тому.

Отже. Раніше у композиції сонячного годинника були присутні всі 8 планет сонячної системи. Нептун - восьма і остання планета.
Відповісти
Отже, все логчiно: фанатики-астрономи вчинили вiдновлення статусу-кво!
Відповісти
ВИКРАДЕННЯ ПЛУТОНА.
Відповісти
Тупориле морально зубожіле бидло якому слід руки за таке рубати! А якщо відверто то штрафу в 50 тис. грн буде достатньо, плюс відкритий судовий процес з висвітленням в змі. Що б інше бидло побачило і задумалось чи варто таке робити. А так в нас повна "демократія" кожне чмо знає що може відкупитись і все минеться.
Відповісти
Мабуть квашену капусту причавлювати... )))
Відповісти
Нептун збила зі своєї осі-таємнича планета Нибіру!!!
І він потрапив в партальний тунель чорної діри,помандрувавши
до іншої галактики!!!
Відповісти
ну от,обіцяний кінець світу починається...зникають планети...
Відповісти
Тупориле морально зубожіле бидло якому слід руки за таке рубати! А якщо відверто то штрафу в 50 тис. грн буде достатньо, плюс відкритий судовий процес з висвітленням в змі. Що б інше бидло побачило і задумалось чи варто таке робити. А так в нас повна "демократія" кожне чмо знає що може відкупитись і все минеться.
Відповісти
Ще б так реагували на тих злодіїв(чиновників та депутатів) при владі,які нахабно за безцінь деребанять наше громадське майно,нашу волинську землю та пам"ятники архітектури!!!
Забудовуючи наше місто паразитними:барами,банками та торгівельними центрами в такій кількості,ніби Луцьк-МЕГАПОЛІС!
Луцьк стає помийною ямою,для відмивання їхніх(вкрадених у народа) брудних коштів!!!
Відповісти
Все як кажуть починається з малого! Спочатку скульптурку, потім шапку а потім президент і "гвалтує" всю країну.
Відповісти
так отож! ...як вкрали одну каменюку то стільки озлобленого хаю підняли, а як Луцький замок розтягували машинами древньої цегли чи піп кладовище екскаваторами вивозив по смітниках (...а це ж поряд, - за собором!!!) або ж грабували-гвалтували весь люд Луцька ...то тиша була і язики в ж.пі ...а хфамілії відомі і задокументовані всі ті варварства ...то може перегорнем сторінки назад і проведем народні суди та жорсткі покарання????
Відповісти
що ви розкричалися всі? ну зникла частина цієї убогості - подарунку від Палиці. що тут поганого? це просто тупа компзиція до виборів зроблена. напевно сила тяжіння Сонця у Палиці не витримала планети Нептун яка до речі знаходиться найдалі від Сонця.
Відповісти
А мы еще удивляемся, что побиты фонари в парках, урны разбиты... Эти уррроды ни перед чем не останавливаются! А милиция??? Как ни прискорбно но вот оно - лицо нации!:(
Відповісти
Цей жах взагалі треба розібрати, повна фігня. Але людям подобається на фоні такого різного лайна фоткатись, так само як і в парку на фоні жек-арту...
Відповісти
я пропоную усім колишнім агітаторам за Палицю скинутися фінансами для негайної реставрації цієї памятки історії та архітектури. а ректору східноєвропейського універу виставити почесну варту біля годинника.
Відповісти
Пропозицію ПІДТРИМУЮ!!!:)
Відповісти
только не барабанщиц, их хоть и много, но померзнут, играть не смогут))
Відповісти
Цю "фігню" взагалі треба перенести до так званого "ЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ". Одне другого стоїть. Нехай по ньому астрономію вивчають. А там краще кілька хороших лавок поставити, або щось для дітей цікаве.
Відповісти
нічого в лазорка грошей багато .хай охоронця найме а то нового року історична перлина пропаде і майбутні покоління гопоти пючи пивце біля такого святого місця не згадають імя мецената.
Відповісти
Бля как его стащили?не может быть что никто не видел этого...
Відповісти
Люди, що ми обговорюємо? Щоб вкрасти планету з сонячного годинника, потрібно, принаймні, щоби той сонячний годинник був. А та незрозуміла конструкція навпроти універмагу - це просто пам’ятник тупості та грошам. Не полінуйтеся, пошукайте в інеті інформацію про сонячний годинник, як він повинен виглядати чи як його зробити власноручно. Він повинен бути направлений на південь (в луцькому випадку він направлений у протилежну сторону, точніше, на північний схід). Крім того, він повинен знаїодитися у освітленому місці (тому й сонячний), а не в тіні дерев. Будь-хто, хто мав у школі з астрономії принаймні трійку, таке вам скаже.
Відповісти
Все нюансы вида солнечных часов и установки уже были обговорены в комментариях. Вы неправы, когда говорите про вид часов, этот вид имеет место быть и имеет свое мудреное название: "экваториальные солнечные часы с полярным гномоном". И правы, когда речь идет о месте установки, они не должны стоять в тени. Для нас это просто скульптурная группа, не более.
Відповісти
Мозг на 80% процентов состоит из жидкости,у авторов и архитекторов этого "могильника",на 10%,мало того что она тормозная, так некоторым ещё конкретно недолили...
Відповісти
Мій батько побудував цей памятник як подарунок місту в його день!!!і наші люди взагалі цього не цінять!!!мені соромно за населення луцька!!!
Відповісти
Планета вернулась. Благодаря кому? :)
Відповісти