вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Філолог
Дата реєстрації: 03 грудень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Як вже набридло читати в коментарях змагання за титул меншого раба, ніж попередній коментатор. Погодьтеся, Клімчук вмів ходити між крапельками навіть у сильний дощ. Побачимо, чи допоможе партійна парасолька нинішньому "очільнику". Поки що йому заглядають в очі і чекають... Навіть ЗМІ - злегка кусають, але не сильно, бо хто зна, і відкликаються на кожне "апчхи" головного регіонала області... А Клімчук - як на мене, пішов більш достойно, ніж його попередники. Та чи далеко пішов?)
10 лютий, 2014 в 15:12
Що не кажіть, Анатолію, а вам його уже бракує)) Нгостальгічний матеріал)
08 лютий, 2014 в 14:13
Наших людей бойкоту вчити не треба, нас би хто працювати навчив. Радянський союз вибив з людей креативність і працелюбність, натомість дав смекалку і норму)) Треба вчити волинян працювати, тільки не закордонними мудрими схемами, а власного виробництва!! (Підказка для любителів повчань!)))
08 лютий, 2014 в 14:07
Фото в стилі "Шерлок", хлопець в стилі "Цікавий" (це, коли не розбереш, чи людина настільки продумує образ, чи одягає все, що під руку попадеться), дизайнер в стилі "Коментар ні про що"(якщо шкода часу, не беріть участь у коментуванні героїв)
06 лютий, 2014 в 12:01
Тоді, коли треба збирати ради, коли потрібно впливати на ситуацію, і на це у громадських рад є ряд важелів впливу, "громадські діячі" демонстративно призупиняють свою участь у них. А от коли буде зрозуміло, кому служити, - обов"язково повернуться!!! Маладца!
04 лютий, 2014 в 11:28