вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Сергій Сафулько

адвокат, член Вищої ради юстиції

Стать:Чоловіки
Вік:67
Категорія:Бізнесмени
Адвокат, заслужений юрист України, член Вищої ради юстиції та засновник адвокатської компанії «Конфідент» Сергій Сафулько знаний не лише на Волині, а й в Україні. Його виступи можна зустріти на центральному телебаченні або ж у всеукраїнських виданнях. Він знаний не лише тим, що веде гучні справи, а й тим, що публічно закликає реформувати судову систему та вдосконалювати її.

До думки відомого адвоката прислухаються і довіряють, його поважають та навіть побоюються державні обвинувачі. Юрист став керівником компанії у далекому 1997 році і з цього часу набув репутації одного з найвідоміших правозахисників Волині.

Біографічна довідка. Народився 10 жовтня 1947 року у селі Брани Горохівського району. Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «правознавство». Нагороджений орденом за заслуги III ступеня, заслужений юрист України. Перебував на посадах заступника голови Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури при Кабінеті Міністрів України, був віце-президентом Союзу адвокатів України.
Дивитись весь рейтинг »