вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Додати запис
24 лютий 2015 р.
8.03 | H.Soror | Cold Comfort | Бункер
mimimi 24 лютий, 2015, 13:48
mimimi
Вперше в Луцьку!

H.Soror <Київ, Experimental/Psycho>
http://vk.com/h.soror
Київський дует тендітних дівчат, що створюють дивну експериментальну музику з барабанами, басом і парою ефектів. Це гіпнотичний інструментал з несподіваними поворотами рифів і розмірів, а гостьовий саксофон і рідкісний фоновий вокал тільки додають шарму.

Cold Comfort <Рівне, Post-Punk/Darkwave>
https://vk.com/cold__comfort
Cold/dark-wave тріо з міста Рівне. Це холодна виразна ритм-секція та відчужений вокал, що сповіщає про занепад і відчай.
Місце: Луцьк, BUNKER, вул.Мельнична, 13
Початок: 8 березня о 18:00

https://vk.com/hsoror_coldcomfort_lutsk
Для чого мимоволі агітуємо «За Донбас»?
Наталія Романюк 24 лютий, 2015, 11:34
Наталія Романюк
Останнім часом, у колонках новин з АТО все частіше зустрічаю фрази «проплачені терористи», або інші синоніми, що вживаються по відношенню до «війни за гроші». Вітчизняні ЗМІ нерідко пишуть про росіян, та й не тільки, які воюючи на боці самопроголошених ДНР і ЛНР отримують від 100 до 1000 доларів добових. І читаючи це, якось мимоволі приходить думка, що автори таких публікацій непомітно для себе стають звичайними вербувальниками до лав терористів. Адже за нинішніми мірками, гонорари справді вражають!

От і стало цікаво…

А якщо цікаво, завжди знайдеться у кого запитати. Пішла до знайомого. Він з тої категорії людей, яка пересікши рубіж у «50» побачила більше, ніж навіть було потрібно. Мій товариш не «сепар» і не «укроп». Він з тих, на чию молодість припали Кабул, Баграм, Нагірний Карабах і ще невідомо що, тому «необстріляним» його назвати не можна. Такі як він однозначно не підтримують ні тих, ні тих. І саме тому вони часто по різні сторони барикад дивляться один на одного на Донбасі.

На моє запитання знайомий незвично довго мовчав, думав. Потім, взявши телефон, з кимось розмовляв деякий час російською і передав мені слухавку з словами: «Лишнього не запитуй».

Але я в се ж запитала!

Несподіваного телефонного співрозмовника звали Віктор, а можливо й ні, цього уже напевне не з’ясую…

Він виявився родом з с. Привольне Ростовської області і моєму знайомому доводився «братішкою по Афгану».

У себе вдома, після розпаду СРСР, він мало працював, більше пив, бо тверезий часто не міг заснути через жахіття у сні. За останні двадцять років Віктор з’їздив контрактником у Чечню. Відстоюючи ідеали «слов’янського світу» мало не загинув у Югославії. Та на війну все ж тягнуло.

Коли «закрутилося» на Донбасі ніби ожив, вірив що поїде «бити фашистів», а тут ще й вербувальник запропонував непогані гроші, від 1000 до 2000 місячних. Здивувало, правда, що не в рублях, а у валюті вічного ідеологічного ворога «з-за океану», але так навіть краще.

Через якісь особисті справи їхати наважився лише в жовтні.
До Донецька прибув за власний кошт (у ростовському воєнкоматі тепер не видають грошей наперед). Приїхав, пройшов медкомісію, і як професійний ПТУРщик з реальним бойовим досвідом потрапив у бригаду «Восток». Воював в околицях донецького аеропорту. Стикаючись з українськими військовими дещо переосмислив російську агітацію. А коли його позицію накрило артилерійським вогнем і розбомбило продуктовий склад, він та його нові товариші 4 дні сиділи без їжі, в повних талого снігу окопах, без медикаментів і можливості зігрітись. Та морально добило не це, а вигляд вгодованих «ополченскихидеологическихкомандиров» і «кладовщиков», які катаючись на майже нових «БМВ», якось не дуже поривались на передову.

Віктор те, що називається «псіханув», написав рапорт, і на початку лютого пішов отримувати зароблене, щоб повернутись додому.
Гонорар якось зразу «прибив до землі», адже за 2 з лишком місяці під кулями йому нарахували аж 200 доларів. «Вибач, мовляв, місцевим взагалі майже не платимо, грошей не вистачає. Ну а російським друзям ось нашкребли». На матюки Віктора відповів штабний офіцер, який, заявив, що «Якщо мало, то треба було загинути на позиціях, і тоді його сім’ї виплатили б компенсацію у розмірі 200 тисяч гривень, які видаються родинам загиблих громадян РФ».
У той момент, коли я хотіла запитати ще щось, зв'язок обірвався: розмова «За кордон» з’їла усі гроші, і я не почула історію до кінця.

Дивлячись вчора сюжети з затриманими батальйоном «Донбас» «сепарами» дізналася, що влада ДНР обіцяла їм виплачувати 360 доларів місячно, і мимоволі згадав Віктора.

В голові постало питання: чому ж наші ЗМІ не пишуть про те, що самопроголошені сепаратистські республіки відверто «кидають» своїх бійців, що «патріотичні новороси-альтруїсти» там давно закінчились. Для чого українські журналісти мимоволі стають вербувальниками терористів, пишучи про високі гонорари «донецьких солдат удачі» і так смачно і в деталях описують «жорстокі злидні українських військових» стимулюючи тим самим ухиляння від мобілізації? Чому ж ми, маючи відповідні можливості, не проводимо належних агітаційних кампаній, які на кінець покладуть край потоку отетерілих від безгрошів’я «пацанчиків» до лав ДНР та ЛНР!
22 лютий 2015 р.
Потрібна допомога!
Іруся Андрійчук 22 лютий, 2015, 20:39
Іруся Андрійчук
Молода сімя Рудько з Луцького району потребує нашої негайної допомоги!!!!
Малесенькому Ромчику лише 4 місяці, а він вже бореться за своє життя, оскільки лікарі Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" поставили діагноз "ВРОДЖЕНИЙ ІМУНОДЕФІЦІТ (ГІПОГАММАГЛОБУЛИНЕМІЯ)" Зараз малеча в реанімації дитячої обласної лікарні м. Луцька. Дитинку можуть врятувати лікарі в Ізраілі, проте батькам катастрофічно не вистачає коштів, оскільки всі свої заощадження витратили на обстеження та лікування в НДСЛ "ОХМАТДИТ".
ПРОШУ ВСІХ ДОБРИХ ТА НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ ДОПОМОГТИ ВРЯТУВАТИ ДИТЯЧЕ ЖИТТЯ. Реквізити мами Романа:

№ картки 4149437849733850

Рудько Анна Євгеніївна
У Луцьку вшановують пам'ять героїв Небесної сотні
vira 22 лютий, 2015, 11:59
vira
17-22 лютого всі українці вшановують героїв Небесної сотні.
Молодіжна Рада Луцька запрошує лучан і гостей міста відвідати виставку фото та відео робіт, а також атрибутики Майдану, приурочену до його річниці.
Виставка триватиме з 20 по 22 лютого, з 11:00 до 18:00, у салоні «Артист», що біля Центру культури та дозвілля м. Луцька.
21 лютий 2015 р.
Сухий залишок
Pavka 21 лютий, 2015, 17:20
Pavka
Сухий залишок, з яким влада зустріла першу річницю розстрілу людей на Майдані, нікчемний.
Партія регіонів, керівниками якої були Янукович і Азаров, а також члени уряду, які несуть пряму відповідальність за вбивство, не покарана. Це навіть не обговорюється. У серпні 1991 року КПУ заборонили за пасивну підтримку ГКЧП, а тут діяльна злочинна діяльність — нуль відповідальності. Історія з КПУ — аналогічна, робиться все, щоб партія вийшла сухою з судового процесу. Організатори тітушні в кожному місті відомі. Всі на волі, всі задоволені, деякі пішли на підвищення по службі. Політичної волі перегорнути цю страшну сторінку немає. Це, на жаль, факт. Це до питання про пам'ять про загиблих. Вона не в словах, а у вчинках.
Вахтанг Кіпіані
20 лютий 2015 р.
19 лютий 2015 р.
Молодь ЄНП закликає Росію припинити фінансування тероризму та вимагає звільнити Надію Савченко
kovalchuk.olena 19 лютий, 2015, 14:48
kovalchuk.olena
Молодь Європейської народної партії за ініціативи «Батьківщини Молодої» виступила зі спільною заявою про засудження порушення режиму припинення вогню в Східній Україні російськими військами і проросійськими терористичними групами.

Також Молодь ЄНП вимагає Росію звільнити народного депутата України та члена ПАРЄ Надію Савченко.

За словами Івана Крулько, народного депутата від фракції «Батьківщина» та Голови «Батьківщини Молодої», яка входить до Молоді Європейської Народної Партії, піднімати питання про визнання Росії агресором та спонсором тероризму мають всі громадські організації, що є учасниками різних міжнародних об’єднань.

«Роль Путіна, як основної загрози для сучасної Європи, уже ні для кого не новина. Але Україна повинна продовжити виконувати свою роботу з донесення правдивої позиції на міжнародній арені через різні інстанції та рівні співпраці. Також світ повинен продовжити тиск на Путіна щодо звільнення Надії Савченко», - наголосив депутат.

Наводимо текст спільної заяви Молоді Європейської народної партії:
«Ми закликаємо Росію негайно виконати свою обіцянку про припинення вогню і звільнити Надію Савченко разом з іншими військовополоненими.

Незважаючи на всі гарантії, проросійські сепаратисти намагаються зірвати домовленості щодо відведення важких озброєнь на Сході України та відмовляються дотримуватися режиму припинення вогню в районі Дебальцевого, в той час як Російська сторона продовжує постачати на територію України важку техніку та боєприпаси для сепаратистів.

З початку набуття чинності Мінських угод (з 00:00 15 лютого 2015 року до 06:00 17 лютого 2015 року) терористи та російські військові здійснювали обстріли позицій силових структур України, зокрема, місто Дебальцеве.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ підтверджує продовження атак на цій ділянці, а також у Луганську та Донецьку. Через обстріли бойовиками місії ОБСЄ не вдалося досягти зони бойових дій.

Протягом останніх 24 годин під обстрілами російських терористичних формувань та російської регулярної армії загинули військові Збройних Сил України, десятки поранені.

Молодь ЄНП закликає Росію припинити агресію проти України та розпочати дотримуватися взятих на себе зобов’язань у Мінську. Ми ще раз закликаємо міжнародне співтовариство визнати, що Російська Федерація є державою-агресором, яка фінансує терористичну діяльність проти народу України. Санкції повинні залишатися незмінними і навіть посиленими, поки дії Росії не будуть відповідати нормам міжнародного права, поки вона не виведе свої війська, не зупинить фінансування сепаратистських груп і звільнить всіх, хто був незаконно викрадений».

(Посилання на текст заяви - http://youthepp.eu/news/yepp-calls-russia-stop-financing-terrorists)

18 лютий 2015 р.
«Может Вы батюшка еще и партейный?» або черговий сюрприз «законодавців» з ДНР
Наталія Романюк 18 лютий, 2015, 14:56
Наталія Романюк
Ця фраза Іполита Матвійовича Вороб’янінова дуже скоро стане вельми актуальною на територіях, підконтрольних донецьким сепаратистам. А все тому, що сам тов. Захарченко вирішив розробити Закон про державні релігії у ДНР.

На перший погляд нічого дивного, адже, ще станом на 2000 рік, 75 держав із 188 визнали у себе те чи інше віровчення офіційним. Але, як полюбляв казати Генрі Ройс: «досконалість у деталях». А от деталі підготовленого закону аж надто вже пікантні та далекі від ідеалу.

Наприклад, згідно норм міжнародного права, якщо якесь віровчення вважається державним, то держава приймає участь у фінансуванні цієї організації, у тій чи іншій мірі впливає на кадрові питання (від прямого призначення релігійних лідерів до підтвердження статусу вибраних всередині організації), приймає законодавчі акти, що регулюють внутрішню організацію громади, залучає релігійних діячів до участі у державних структурах.

Нібито схоже на якесь Середньовіччя, але, тим не менше, ці положення не заважають жителям багатьох розвинених держав жити за усіма демократичними нормами.

Наприклад Фінляндії, де відносини між церквою і державою визначаються особливими угодами, за якими діяльність церкви регулюється окремим законодавством, вона має право на спеціальний церковний податок, і при цьому не є державною. Або приклад Швеції, де, не дивлячись на те, що головою Церкви є король, з 2000 року вона незалежна від держави.

А ось законодавці ДНР пішли своїм шляхом. Так, у проекті згаданого документу право призначення на державні посади зможуть отримати лише представники державної релігії (в даному випадку православні). Держава також залишає за собою право беззаперечної заборони діяльності будь-яких релігійних общин і конфіскації їх майна, якщо ідеологія таких церков йде врозріз з політикою правлячої партії. Право на значні пожертви від фізичних і юридичних осіб (наприклад, на будівництво храму) погоджується з державними установами ДНР, у яких, нагадаємо, уже засідають чиновники, які представляють лише одну державну релігію.

Та саме цікаве на кінець: якщо закон набере чинності, то у ДНР фактично усі традиційні християнські протестантські віровчення (лютерани, баптисти, п’ятидесятники) стануть практично нелегальними, оскільки в розумінні «нових законодавців» є нічим іншим як сектами, котрі: «деструктивно впливають на суспільство новоросів».

Та головне навіть не в тому, що завдяки таким законам із Православної церкви намагаються зробити щось на зразок «партії влади», а з священнослужителів зробити держслужбовців. А у тому, що цими діями завдається шкоди одним з основних прав і свобод людини – праву на свободу совісті і віросповідання!

Ось так от, в черговий раз намагаючись збудувати у ДНР щось схоже на «застійний Совок», все одно повертаються до феодальної Монголії.
17 лютий 2015 р.
АВТОРСЬКА ПРОГРАМА від гурту FREEDOM у МАЙДАНІ
FREEDOM 17 лютий, 2015, 16:27
FREEDOM

Луцьк. Субота 21 лютого, 20:00
Клуб Майдан (вул. Бойка,2)
Гурт FREEDOM —----АВТОРСЬКА ПРОГРАМА!!!!!!
Презентація ОНОВЛЕННОЇ авторської програми. ТТЛЬКИ ВЛАСНА ТВОРЧІСТЬ!!!!!
Будьте першими, хто почує дужу порцію нових пісень від FREEDOM.
Справжній, живий, вибуховий рок.
Початок о 21:00

Кого дуримо?
Богдан Климчук 17 лютий, 2015, 15:22
Богдан Климчук
В міськвиконком звернулись перевізники із вимогою підвищити проїзд в автобусах міських маршрутках до 3-х гривень, мотивуючи ростом цін пального з 17 грн./л до 20 грн./л та комплектуючих.
Дійсно згідний, що це важливий фактор і проблеми перевізників мають бути почитуми.
Але мене насторожує обгрунтування і розрахунок тарифів, та відсутність для публічного доступу пояснювальних записок і розрахунків по даній темі.
Так на сайті міськради Ви зможете побачити лише проект рішення. Хоча є ще пояснювальна записка і розрахунки тарифів.

І тут уже, як то кажуть, дідько ховається у деталях.
Виходить, на даний момент, проведено моніторинг лише десяти маршрутів з тридцяти.
І знову дають дані, яким треба вірити наслово за обсяги перевезених пасажирів, так само як за рентабельність в 5%. Ну який бізнесмен вкладатиме кошти в бізнес із такою низькою рентабельністю. Кого дурять?
Спільно з громадською активісткою Богданною Стельмах спробуємо організувати громадський моніторинг обсягів перевезених пасажирів, тоді дійсно стане зрозуміло, чи підвищення тарифів є виправданим. Потрібні волонтери. Телефон для запису– 066 203 50 31. Це для тих хто прагне правди, а не просто пообурюватися.

Попри мої намагання донести до керівництва міста, що потрібно всю інформацію надавати громадськості, ця вимога постійно нехтується.
Так на засіданні міськвиконкому 21.01.2015 після моїх вимог міський голова дав протокольне доручення (№1, по питанню №19) начальнику управління містобудування та архітектури Герасимюку Леоніду Васильовичу розмістити протягом 20-ти днів на сайті міської ради затверджені комплексні схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста, а також інформацію щодо уже розміщених у місті споруд. Суть доручення у підвищенні прозорості, щодо питань розміщення малих архітектурних форм, щоб кожен підприємець бачив, де він може встановити умовно кіоск, а де ні. Власне, уже тиждень минув, як ця інформація мала б бути відображена. Складається враження відвертої незацікавленості у публікації даних схем. Розумію, що вимагання відкритості може бути комусь не до вподоби, але шановні чиновники, звикайте жити в нових реаліях, або йдіть з посад.
16 лютий 2015 р.
Бібліотечний «Ne-формаt»
Бібліотекар 16 лютий, 2015, 17:08
Бібліотекар
Мені, Анні Яскульській – методисту Старовижівської центральної районної бібліотеки, випала нагода стати однією з учасників цього масштабного дійства, яке відбулося за сприяння Української бібліотечної асоціації, молодіжної секції УБА, асоціації бібліотекарів Закарпаття, компанії PrressPoint, передплатної агенції «Періодика», та еко-курорту «Ізки».
Програма школи була насиченою знайомствами, адже учасниками були бібліотекарі з найрізноманітніших куточків України: Одеса, Миколаїв, Львів, Ужгород, Дніпропетровськ, Добропілля…, інформацією, враженнями та емоціями від побаченого та почутого. Школярі мали змогу стати на лижі. Для мене це було вперше, тому принесло задоволення та неймовірні відчуття.
За період навчання ми прослухали ряд уроків по бібліотечному PR та співпраці з ЗМІ. Провели акцію «Бібліотека – шлях до успіху» на схилі гори.
А ще я спробувала себе в ролі тренера, провівши тренінг «Популяризація книги традиційними та інноваційними формами роботи». Пізнавальними та цікавими для мене були тренінги інших учасників. Не менш цікавими та захопливими були виїзди в бібліотеки-філії сіл Ізки та Лозянське Межигірської ЦБС. Для нас було організовано концертну програму та майстер-клас по ткацтву.
Впродовж навчання ми працювали в групах, що сприяло різносторонньому розгляду заданих тренерами завдань, які ми презентували і мали змогу обговорити кожне з групових завдань.
Участь в заході такого масштабу дозволила мені почерпнути багато нової інформації, яку я обов’язково застосую в роботі, надіюсь що вона принесе плідні результати для роботи своєї книгозбірні.
Р.S. Дякую за неймовірно проведені дні в школі та нові знайомства! Окремо хочу подякувати волинському відділенню УБА за надану ними можливість та підтримку у відборі та участі в ІІ Зимовій школі молодих бібліотекарів України.
смітники to be or not to be ?!
kalipso 16 лютий, 2015, 11:45
kalipso
Іду я вчора по вулиці, несу якийсь папірець-сміття. Несу,несу,несу,несу,а кинути то і нема куда!!! І це центр міста. Якщо тут таке, то що казати про 33 чи 40,інші райони. прикро... Адже вчу своїх дітей що смітити на вулиці те саме що смітити у себе вдома. Невже ті смітники такі дорогі, що неможна їх закупити у достатній кількості і повстановлювати через кожних 5 метрів??? Урни стоять по пр.Волі тільки від ЦУМа і до поворота на вул. Шопена, а далі починається жах... Мені здається, що це можна зробити наприклад з альтернативних матеріалів з вторсировини якоїсь як то кажуть дешево та сердито. Що скажете пане мер?