Двоє українців потрапили в світовий ТОП-10 антисемітів

Двоє українців потрапили в  світовий ТОП-10 антисемітів
Центр Симона Візенталя помістив "свободівців" Олега Тягнибока та Ігоря Мірошниченка на п'яте місце у топ-10 антисемітів та образників євреїв усього світу.

Тягнибок потрапив у рейтинг за заклики "боротися з жидвою", а Мірошниченко за те, що назвав голлівудську акторку українського походження Мілу Куніс "жидівкою", пише ТСН.

Окремо в документі уточнюється, що ця партія набрала 12% голосів виборців і отримала 41 місце в українському парламенті.

Обігнали "свободівців" в рейтингу такі відомі юдофоби, як єгипетська ісламська партія "Мусульманське братство", президент Ірану Махмуд Ахмадінеджад, віце-президент Ірану Мохамад Рахімі і начальник генерального штабу іранської армії генерал-майор Хасан Фірозабада.

Як відомо, лос-анджелеський центр Симона Візенталя, створений для розшуку нацистських злочинців, 20 грудня, направив лист українському прем'єр-міністрові Миколі Азарову, к якому розкритикував партію "Свобода".

Обурення Центру викликав пост свободівця Ігоря Мірошниченка на "Фейсбуці", який стосувався голлівудської актриси Міла Куніс.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: рейтинги
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нічого страшного, в 2013 році свою думку змінять
Відповісти
молодець :)))
Відповісти
Хороша компанія. Вітаю "Свободу". - Так тримати!
Відповісти
Коли українця називають хохол - то це "милий" жарт. Коли жида називають жидом - то це образа про яку взнає цілий світ.
Відповісти
жид - це жид, і скільки його євреєм на назви, воно нас любити не почне.
Відповісти
"Мусульманське братство", президент Ірану Махмуд Ахмадінеджад, віце-президент Ірану Мохамад Рахімі і начальник генерального штабу іранської армії генерал-майор Хасан Фірозабада.
Мда уж. Президент, віце-президент і начальник генштабу (всі, всі Ірану)- може так воно і є, сперечатись не буду.
А за які заслуги Мірошниченка на таке почесне п'яте місце -не розумію.
Відповісти
Евреи своего добьются. По любому.
Может не сразу. Но сделают.
Відповісти
таки да, таки да.
вы знаете, изя, сколько стоило нам это пятое место в списке?
все, все, что было нажито непосильственным трудом, все пришлось отдать за это место, будь оно неладно.
Відповісти
Окупится.
Один только ваш Вост. европ. универ все-таки чего-то денег стоит. Помесчения очень даже неплохие.
Відповісти
изя, если вы уже выбрали в нашем университете место, чтобы торговать бижутерией, то вашим мечтам, как говорится, не суждено.
Відповісти
Зачем бижутерией?
Есть более ходовой товар-голоса студентов.
Наш человек(Коломойского)-ваш депутат.
Відповісти
изя, вам надо определиться: то помещения, то студенты.
ну, в помещениях вам торговать бижутерией не суждено, а студенты...знаете изя, вы наговариваете на наших студентов. наши студенты имеют свойство брать деньги у ваших, а голосовать за наших.
да, таки да, таки купили грицюка, купили кравчука, но знаете изя - это же временщики, вместе с теми, кого вы упомянули.
Відповісти
Гарантирую продажность 90% студиозусов. Особенно тех, кого вы называете "полещуки".
Прдажность-национальная черта. Я много езжу по укр. Кое что видел. Я знаю-100 баксов для большинства студиозусов-абсолютный аргумент. Да и как может быть чуть-чуть иначе? В укр все покупается и все продается. За два дня "свобода" продалась.
Свежий пример.
12 декабря драка в парламенте, 13 зам спикера у "Свободовца".
Поцелуй "фарионши"(ужас). И супер патриоты уже во власти.
Вы не видите связи?
Тогда о чем говорить?
Відповісти
в 33 году один ваш небольшое количество сребренников принял за такой абсолютный аргумент и всем нашим, за сколько бы они не продавались, никогда не превзойти это событие.
изя, бывают ситуации, когда нужно время, чтобы понять, кто, кого и для чего использует.
попросту, говоря, свобода пришла к власти вашими же стараниями, но определенно точно могу вам сказать, что вы еще пожалеете о том, что привели ее туда.
Відповісти
Ошибаетесь.
Событие о котором Вы упоминаете произошло не в 33 году от РХ, а в 29.
Вы механично перенесли возраст главного фигуранта на календарь.
А кто об чем будет жалеть-поживем увидим.
Но 20 лет уже значительный срок для общполит процессов.
Наблюдая за тем, что происходит вокруг- абсолютно уверен, что синдром Иуды-главная черта этносу.
Відповісти
изя, вы непроинформированы. при смене системы 20 лет - это примерно половина. впрочем, это более относится к экономике, нежели к политике, а посему об этом здесь говорить просто неуместно.
тем не менее, как говорится, всегда рад
Відповісти
изя, вы непроинформированы. свобода продалась не за два дня, как вы говорите, а еще в 2010 году, когда активно призывала голосовать против всех и витив в этом особо усердствовал.
ведь если бы тимошенко была бы при власти, потребности в нем не было бы и его карьер окончился бы на том, что он и дальше бы драл глодку после одной-двух соток горячительного напитка в забегаловке,которая находится неподалеку обласного штаба свободы.
Відповісти
Ребята, я от Вас балдею.
У вас мер ставленник еврейского капитала (Приватбанк-Коломойский).
Оттуда же и ваш депутат.
Вы их сами выбрали на свою голову (или задницу).
Так, что это только начало.
Відповісти
если в кране нет воды...
Відповісти
- а в кармане денег.
виноваты не ж--ы,
виноват Пинзенек.
Відповісти
Бідні, бідні жиди у всьому світі, а особливо в Україні...Де тільки більші гроші - там жидівська пика! А тепер ще бандитська!
Відповісти
Ви знаєте смішно та грішно ось оце все зараз тут читати:),бо жид-він і в Африці та Антрактиці жид!!! І це факт, цього не треба соромитися, а якщо Лос Анджелес щось там собі вважає, то хай в Амнриці і надалі "вважає", а Тягнибок все правельно сказав!!! Що Америці соромно правжу визнавати,що вони "належать" жидам і вся їхня та світова економіка це "власність" деяких жидів, 4 відомих найбагатших у світі сімей???! Що тут не так? Правда!А ми правду не любимо, ні..., краще засудити її!От ...
Але Вам тут правельно написали: наш мер ставленник пана Коломойського (одного з власників Приват банку,їх там 2 і всі євреї-тобто жиди), найбагатшого жидяри України, то що Ви тут ще сперичаєтесь,що на Вашу думку не так??? Я особисто за пана Романюка не голосувала і Вам тут радила такої помилки ні в якому випадку не робити, голосувала за пана Шибу, бо він хоча б українець та православний християнин і не підвладний жиду, краще бути підвладним тій самі Європі, але ніяк не москалю та жиду!!!
Відповісти
Клас! Я напишу в контакті слово жид і стану відомим на весь світ))))
Відповісти