У Луцьку змінять проектування цілого району заради «кабака»

У Луцьку змінять проектування цілого району заради «кабака»
Управління містобудування і архітектури Луцької міської ради просить депутатів дозволити їм перепроектувати мікрорайон 40-ж2, бо там на відведених для дитсадка землях збудували ресторан.

Про це йшлося 22 січня під час засідання «архітектурної» комісії міськради.

Як розповів головний художник міста Ярослав Матвіїв, на вулиці Конякіна, 25б знаходиться ресторан «Вогнем і мечем». Будівництво було самовільне і незаконне. Воно велося на території перспективного розташування дитячого садочка. Через землю під рестораном та іншої забудови місця для садочка вже немає.

Матвіїв розповів, що управління містобудування та архітектури відмовляло забудовнику ресторану в погодженні будівництва, проте депутати на сесії міськради в березні 2012 року все ж проголосували за надання такого дозволу.

Відповідно, тепер треба вносити зміни в проектування цілого мікрорайону 40-ж2.

«Треба розробити проект коригування цього району, враховуючи існуючу забудову», - зазначив заступник начальника управління містобудування та архітектури.

Матвіїв додав, що забудовник вже розробив за свій кошт проект коригування, де територію для садочка відведено іншу. Його треба узаконити як містобудівний документ. Тепер треба, щоб це затвердили міські депутати на сесії.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Знести, якщо самовільно збудував. І крапка. тоді іншим неповадно буде. Але ж в нас все на хабарях зроблено. Мабуть, уже проплатив кому треба і за державні гроші будуть новий план робити. А ще краще - дітей зразу в кабак водити. Навіщо їм вчитися.
Відповісти
Прийде час і всі ці самовільні буратіни і решта споруд перейдуть у власність громади.Ясний красний що зносити їх ніхто не буде,тим більше в нашому тихому місті.
Відповісти
Скільки ще потрібно в нашому місті тих паразитних генделиків,щоб задовільнити ними та їхніми "послугами",такі "першочергово-необхідні"потреби,такого"духовно розвинутого"сучасного суспільства?????????????????????????????????????????????
Відповісти
Перспективне розташування дитячого садка на краю загазованої вул. Конякіна? Який "фахівець" таке запланував?
Відповісти
дуже оригінально" Будівництво було самовільне і незаконне",то як же все-таки побудували..в голові не вкладається,який бардак у нас робиться
Відповісти
в нас як завжди..ресторан збудувався за ніч,влада нічого не бачила і нечула...тільки коли побудували, владці гоп!,аяяй нехорошо, ну прийдеться заплатити)))і всьо тіп-топ!)
Відповісти
А ви до Романюка сходіть,він вам розкаже як усі незаконні оборутки зараз робляться:)Чесний і порядний:)))Якщо хочете щось проштовхнути через міську раду попросіть(безкоштовно:))) сина Романюка...
Відповісти
Детский садик там ни по каким санитарным нормам возле дороги строить нельзя! Очередной раз найден повод выкачивания денег с предпринимателей которые создали 60 рабочих мест для лучан и добросовестно платят налоги
Відповісти
Які городяни - такі й урядники!
Відповісти
Будинок нехай будують!!! Для дитячого садка місце точно не те.
Відповісти
Цікаво, кому належить цей "кабак"? Не по документам, а насправді.
Відповісти
Серватовичу
Відповісти
"...создали 60 рабочих мест для лучан"-це ви про тих "лучан",що з маневицьких,ковельських і т.д. районів в Луцьк мігрували!!!:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Відповісти
знести один бар то решта без дозволів і не подумають будуватись
Відповісти
А де ці розумники були раніше? Чи може він за ніч збудував?
Які хазяї – таке й господарство. Розсадник барів, банків і аптек.
Відповісти
Чого усі скиглите?Якого мера вибрали,таке і місто маєте:)))Чесний і порядний???Ніколи банкір чесним,а тим більше порядним не буває.Попрацюйте як я в банку,тоді взнаєте:)))
Відповісти
повні дибіли, наші місцеві депутати! якщо є припис спеціальної структури про заборону, а вони "ЗА БАБКИ" голосують "за", то про що можна говорити? а ви подивіться на наших місцевих депутатів! "вершки суспільства", "професіонали"! А чому тоді зараз прокуратура не прийме рішення - розвалити незаконне будівництво? а може кабак цей депутатський?
Відповісти
Та нашо там той дитсадок нехай наші діти виростають баранами,бо ж нерозумним бидлом дуже легко маніпулювати,от і освіту так реструктуризують в таких цілях
Відповісти
Ай да Матвєєв,ай да сукін син!!!)....
Відповісти
Цей кабак належить Серватовичу Саші!!!
Відповісти
Про які 60 робочих місць іде мова? Там аби з 20 набралось і то на офіційно мінімальну з/п!
Відповісти
треба пошукати результати голосування в раді за "легалізацію" цього ресторану
думаю, що тоді багато чого проясниться
Відповісти
знайшов - 21 сесія, 137 питання, голосування було 02.03.2012
http://www.lutsk.ua/sesiyi-miskoyi-radi
" Про надання громадянам Серватовичу О.І. та Пеньковській Т.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування кафе на вул. Конякіна, 25б. (вноситься постійною комісією з питань земельних відносин та земельного кадастру)"
ВСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО: 38
З НИХ:
ТАК: 26
HI: 1
УТР.: 1
НЕ ГОЛОСУВАЛО: 10
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

ось список тих, хто голосував "за":
Бас Тарас Михайлович
Бондарук Валерій Анатолійович
Бондарук Роман Анатолійович
Боруцький Святослав Юрійович
Василевський Артур Улдисович
Дементьєва Тетяна Сергіївна
Дячук Рустам Олександрович
Комлик Ірина Олександрівна
Корольчук Юрій Степанович
Корчук Іван Миколайович
Кравчук Ганна Іванівна
Ніколайчук Руслан Олексійович
Осіпов Андрій Олексійович
Пархом'юк Анатолій Іванович
Пекарський Аскольд Георгійович
Пилипович Олександр Васильович
Пустовіт Григорій Олександрович
Романюк Роман В'ячеславович
Семенюк Олександр Леонтійович
Смоленг Іван Павлович
Сосновський Антон Павлович
Ткачук Євгеній Євгенович
Цимбалюк Степан Іванович
Чернецький Олег Станіславович
Шиба Богдан Павлович
Яручик Микола Олександрович


Відповісти
Миша, и шо? И какие выводы? Что прояснилось?
Відповісти
Выводов можно сделать несколько:
1. Это был денежный вопрос, поскольку голосование прошло с минимальным результатом - 26 голосов. За него голосова представители разных групп: Свобода, Регионы, Батькивщина, депутаты, которые ориентируются на мэра.
2. За решение не голосовала группа Никитюка (с ними не договаривались). Но полностью проголосовала группа Бондарука (видимо, договорились).
3. Удивляет цинизм некоторых депутатов, таких как Шиба и Осипов. Сейчас они пиарят себя на детских садиках, которых не хватает в Луцке, а год назад голосовали за то, чтобы землю под детский садик переписать на кабак.
Відповісти
це той Серватович Саша,у якого дружина в санстанції?
Відповісти
На час прийняття рішення ради вже було рішення суду "іменем України" про визнання права власності на будівлю.
Відповісти