Замість фонтану в центрі Луцька поки буде «корито», – мер

Замість фонтану в центрі Луцька поки буде «корито», – мер
Міський голова Луцька Микола Романюк поки не знає, коли в центрі Луцька збудують новий фонтан.

Про це він говорив 14 лютого під час засідання Громадської ради.

За словами мера, 60% робіт для облаштування фонтану вже давно виконані. Адже раніше на місці «корита» був фонтан.

«На жаль, поки що так складається, що нема фінансів. Треба думати, як це робити. Але фонтан там має бути по-любому», – зазначив міський голова.

А от питання з громадським туалетом в центрі міста Романюк пообіцяв закрити вже цьогоріч.

Зауважимо, у мерії раніше обіцяли, що на Театральному майдані встановлять унікальний світло-музичний фонтан, аналогів якому в Україні точно нема.

Як відомо, народний депутат Ігор Палиця рік тому заявляв, що вже навесні 2012 року фонтан почнуть будувати.

«На початку весни ми починаємо роботи по будівництву музичного фонтану та Театральній площі», – обіцяв президент благодійного фонду «Новий Луцьк», нардеп Палиця.

Більше того, в мерії навіть оголосили конкурс на кращий проект фонтану на Театральній площі. Але так і не затвердили жоден із запропонованих проектів.

Під час засідання Громадської ради Микола Романюк уже не говорив, що Ігор Палиця будуватиме фонтан. Також мер заперечив інформацію про те, що у нього зіпсувалися стосунки з нардепом.
Таким був фонтан у 1977 році
Таким був фонтан у 1977 році
У квітні 2012-го демонтували дитяче містечко, яке прикривало «корито»
У квітні 2012-го демонтували дитяче містечко, яке прикривало «корито»
Будувати новий фонтан взявся ще мер Антон Кривицький
Будувати новий фонтан взявся ще мер Антон Кривицький

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 33
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
При союзе на все денег хватало, даже вода в фонтане была.
Слава Украине...
Відповісти
так-так. Все було. Правда чергу з 6-ти ранку тре було займати. Але ж - було!
Відповісти
Принаймі тоді люди не раділи тому привітивізму,який є зараз: що можна поїхати,напркл. в Польщу чи Німеччину, заплативши 100-200євро за візу, бо візи "не безкоштовні",навіть у поляк і скупити там більш-менш кращої та якіснішої їжі на тих самих 100=200євриків дешевше)))...
Хто мав зв'язки в черзі не стояв, а зараз зв'язки таку саму роль відіграють, навіть, більшу, я б сказала ніж тоді...
А на рах. поїхати...: в ту саму Польщу їздили, в Німеччину їздили, в колишню Чехо-Словаччину їздили, в Грузію їздили, в к-ни Прибалтики їздили, в к-ни Півд. Америки їздили відпочивати,в к-ни колиш. Югославії теж їздили, в Болгарію, Румунію їздили,з оцього всього,що я тут написала-в мене мама та тато були за часів СРСР, а тепер, скажіть мені, будь ласка, чи Ви були б хоча б 1 раз в рік в одній з іноз. країн? Були, але мало хто, переважно дешева Чехія, Польща, Угорщина та Туреччина, при чому, навіть, там не всі..., навіть туди треба мати гроші...
Тому чесно кажучи, я не за повернення в СРСР, а за те, щоб ми були в ЄС, але були там, а не в тому стані жахливому,що ми зараз є...
І про фонтан, доречі, людина правельно написала, навіть, при прабабці такого ""безладу" у місті не було, а снігу тоді більше випадало та зими були СУРОВІШІ)))..., а машин менше було...,але толку більше і працевлаштовані всі були, всі!
Відповісти
Знову каналізацію прорвало!!!Дурбецало,тут мова за фонтан,що ти скиглиш за союзом???Яка Польща,які Німеччина,сиди на канапі, жуй булку та дивись телік!!!Щоб всюди їздити,треба робити,а ти тільки красти вмієш!!!
Відповісти
При чому регулярно я бачу ти в Липинах "завісаєш"))), мабуть, трошки вже в іншу палату перевели,а зараз бачу відпустили з "інтенсивної терапії".
Ти головою об стіну не пробувало битися??? ))) Таким, як ти- це в самий раз!!!
Відповісти
Хвора, ви знову втікли???Негайно вертайтесь,санітраи вас чекають!!!!
Відповісти
а зара треба палиці кланятися, бандера його забери: пане, зроби фонтана...
Відповісти
Ну да, на фонтан денег нет, зато на памятник Бандере бабло будет... Интересно, от чего больше пользы?
Відповісти
на 8-метровий пам'ятник і справді є гроші - 1,5 млн! а він треба такий? а в людський ріст не вистачить?
Відповісти
Вот и я о том же.
Відповісти
я б з екс-мера Кривицького ще спитала, радника губернатора - нехай допрацює, а потім вже і Шиба, і Романюк, і депутати...
Відповісти
Наступний мер(ЛАЗОРКО) буде біля цього корита приймати присягу,а поперєднікі будуть з ньго гіржати.
Відповісти
ти про що? це така реклама за того?
не думаю, Романюк точно наст. мером не буде, а той тим більше)
Відповісти
хахаха!Мер Лазорко???)))
Відповісти
Фонтани, тумби афiш, урни, двiрники на вулицях - це первиннi ознаки Мiста.

У що тебе перетворюють селюки, жлоби, i швондери, древнiй Лучеськ?
Відповісти
про селюків +100
Відповісти
Романюк так старається, що аж в Ірландію їздить на "благо" міста)))... та його майб.
От конкурс буде, Луцьк прийматиме участь у цьому видовиші. А навіщо? Ми що у благоустрої живемо? Ви на парк ім. Л. Укр. гляньте-сором і сльози...,тут далеко ходити не треба..., тільки знають,що вирубувати дерева,-бо це завжди гроші...
Відповісти
Грыцько, що заважає, прапор в руки, барабан на шию і в Росію.
Відповісти
Гостю: ты тут гость, не я...
Відповісти
"При союзе даже вода в фонтане была!"
Ага, і річки ширші і дерева вищі і на дівчат щось робилося!!
Ну, звичайно фонтан краще!
Бо ж під пам'ятником Бандері пиво пити , курити якось не дуже...
Відповісти
Согласен, под бандерой только ср_ть...
Відповісти
Ср_ть можна було під лисим бовваном, який стояв навпроти колишнього обкому
Відповісти
Уже на_рали, что из этого получилось и без бинокля видно: достаточно только сравнить фотогафии за 77 год и 2013...
Слава Украине!!!Ґей!!!
Відповісти
Буде новий фонтан - проковтнете свого язика?
Відповісти
Останнє слово це його орієнтація.
Відповісти
нормальний колись був фонтан,нащо було ото його демонтувати?
Відповісти
За корыто скажите спасибо Антону, это он с него досыта нажрался.
Відповісти
Ламати - не будувати.
Гарни
Відповісти
Ой, він не тільки з того нажрався, із бруківки,яка до старого ринку веде з вул. Л. Укр., і ще багато з чого, Кривицького давно з Борькою "за жабри" пора і в прокуратуру!!!
Відповісти
Ламати - не будувати.
Був гарний центр у нашому місті. Зелено, фонтан різними кольорами виграв, лавки були. Можна було посидіти, на красу глянути.
Заважав комусь, а чи може кошти треба було на щось списати, які собі в кишеню поклали Взяли тай зробили в центрі міста корито.
Ганьба таким господарникам.
А памятник Бандері можна було б поставити на вулиці його імені, але тільки не біля будинку урочистих подій. Там йому не місце.
Відповісти
при союзе фонтан был обложен настоящей мраморной плиткой.как и мемориал а самолет на ровенской нержавейкой.може комусь дуже очі муляло.как и все остальное народное добро украденное не немцами с помощью танков а нашими перекрасившымися руководителями
Відповісти
Поясніть мені тупому - якщо грошей на новий фонтан нема і не було, то для чого ж руйнувати старий?
Якщо цієї логіки притримуватись, то треба зняти і здати на брухт, скажімо, всі ліхтарі зі всіх вулиць, а потім сказати, що нема грошей на нові.
Відповісти