«Волиньбаскет»-«Пульсар» 1:1

Луцький «Волиньбаскет» неочікувано програв вдома рівненському «Пульсар», але взяв реванш в другому матчі.

Поєдинки баскетбольної Вищої ліги України відбулися 16 та 17 лютого в Луцьку.

Результат першої гри для вболівальників волинської команди виявився невтішним. Підопічні Сергія Смітюха перемогли в першій та третій чвертях, а в друга завершилася нічиєю.

Справжньою катастрофою стала четверта, яка й вирішила долю поєдинку. Лучани програли її з 10-бальним відставанням, а матч завершився за рахунку 91-94 на користь гостей з Рівного.

Щодо другого поєдинку, то в ньому «Волиньбаскет» здобув переконливу перемогу - 79:62. Фундамент вікторії лучани заклали в першій чверті, яка завершилася за рахунку 21:9. «Пульсар» спромігся лише на перемогу в другій чверті, решта - за гравцями волинської команди.

Матчі чергового туру Вищої ліги відбудуться 23 та 24 лютого, а суперником клубу «Волиньбаскет» буде «Авантаж-Політехнік» з Харкова.