На «Волиньторфі» заблокували прохідну, щоб захиститися від «рейдерів». ФОТО

На «Волиньторфі» заблокували прохідну, щоб захиститися від «рейдерів». ФОТО
На державному підприємстві «Волиньторф» триває мітинг працівників промислового об'єкту.

Люди вимагають, щоб міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький призначив на посаду директора підприємства Івана Киричика, якого звільнив з цієї посади 23 лютого, - повідомив депутат Волиньради Ігор Гузь («Фронт Змін»).

Зокрема, волиньторфівці організували імпровізований мітинг, під час якого зобов'язали голову Прилісненської сільради та голову Маневицької райради Петра Зінчука їхати в Київ, щоб домовитися про поновлення Киричика.

Також працівники підприємства заблокували прохідну, бо бояться рейдерського захоплення підприємства.

«До місця мітингу приїхало багато міліції та «Беркут», - додав Гузь.

Він каже, що люди планують блокувати прохідну до суботи, другого березня. Мовляв, якщо до того часу не поновлять директора, поїдемо мітингувати до Києва і до Луцька.

Нагадаємо, кілька годин тому Маневицька райрада вирішила надіслати президенту України Віктору Януковичу та прем'єр-міністру Миколі Азарову лист з проханням повернути Киричика у крісло директора.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 44
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Від якого округу Гузь депутат? Чи у Володимир-Волинському з медколеджем проблема, чи на Ратнівському маслозаводі. чи в Маневичах - усюди він)))))
Відповісти
А ти чимось незадоволене? Тебе тішить, коли в людей біда. і ти мучишся, коли за них хтось заступається. Тобі, очевидно, подобаються одні риганали. А що ти хорошого зробило для людей? Сидиш і клавішодавиш. Вий ди на вулицю й допоможи комусь. Ти!!!!!! І тоді Гузя не треба буде.
Відповісти
Гузь біжить туди, де тільки можна організувати барикаду, залізти на трибуну, вломитися в чужий кабінет. Найцікавіше в його діяльності те, що навіть затяті підгузники не зможуть назвати жодного конструктивного звершення Гузя. Це політик-деструктивний, який тільки й може проти чогось протестувати. Яка школа в Смідині? Які садочки? На чужому окрузі є можливість організувати акцію протесту та покричати у мегафон? Гузь завжди готовий це зробити!!!
Відповісти
ой шахер, ішов би ти махер...
Відповісти
От такі як Гузь і треба депутати, там де проблема у людей, там вони присутні і воюють!
Відповісти
Торгувати лицем може кожний депутат, а от зробити щось конкретне.......
які у нього є доведені до кінця справи? що конкретно?
Відповісти
Роман, а що Вам заважає займатися громадською діяльністю? торгували б лицем...вмить вирішували всі б проблеми. А так Ви тупо сидите і пишите всяку нечисть в сторону людей, які підтримують наші інтереси і Ваші в тому же числі. Не поповняйте лави тієї біомаси, яка, нинче, кішить навкруги. І перед тим, як когось засуджувати за роботу(адже бути представником від громадської є зовсім не простим завданням )- ПОЧНІТЬ З СЕБЕ- ЗРОБІТЬ ЩОСЬ КОРИСНЕ ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА...
Відповісти
такі як роман тільки іншим місцем торгувати вміють)
Відповісти
Громадська діяльність-це універсальна штука, яка дозволяє нічого не робити, а потім взяти до рук мегафона, трохи покричати-і все!!! Ти громадській діяч!!!
Відповісти
а що Вам заважає? Якщо ВИ пишите такі слова, ви-ніхто!!!
Відповісти
Зато ти, мабуть, громадській діяч. Раніше таких називали просто-нероба!!!
Відповісти
Перша ознака необізнаності, а в подальшім невихованості є те, що незнайома людина звертається на "ти". До Вашого загального розвитку, я являюсь студентом і мені просто не байдуже те, що відбувається на моїй рідній землі...
Відповісти
Форсується розставляння по "хлібних" місцях донєцких. Вони ж себе ведуть, як мнголо-татари 800 років тому. Ще будуть в рабство гнати западенців на свої прихватизовані копальні.
Відповісти
І далі популізм(
З цієї історії є декілька важливих висновків. І про це варто говорити. Насамперед варто відмітити, що жоден із депутатів, які представляють Маневицький район чи то в облраді (Колісник, Кирда, Смокович), чи то в Верховній (Єремєєв) цим питанням абсолютно не цікавляться. В принципі це логічно, адже двоє з них пройшли за "спиною" Юлі, а двоє тупо купили поліщуків. І в першому, і другому варіанті маневичани показали, що їм байдуже кого обирати, от тепер і пожинають свої плоди...
По-друге, прилісненці на виборах особливо активно підтримали комуністів (22 %) і регіоналів (10 %) + за Єремєєва (майже 70%), що є одним з кращих результатів в окрузі! То виникає логічне питання: чому ж ви товариство бунтуєтесь? Проти кого? Ви ж тільки 4 місяці тому цих людей обрали, їм дали стільки голосів, а КПУ+ПР+Єремєєв таки віддали свої голоси за Азарова і їх міністрів. Тому ваше прилісненці, маневичани і т.д. голосування, зараз же вам і відгукується. Кого ж в цей раз Ви винити будете? Майте на увазі. Ви продали свій завод за 200 грн тому зараз нарікайте тільки на себе!
Відповісти
Для того щоб робити свої висновки, потрібно спочатку ознайомитись з ситуацією. На першому фото Кирда. Єрємєєв забезпечує цілодобоу охорону заводу і просувае питання в уряді і міністерсті. Я від них теж не в захваті, але потрібно бути справедливим. Гузь і Вітів знайшли час і цілий день на місці підтримували протестуючих
Відповісти
Вибачай, на першому фото не помітив пані Людмили, напевне вона суттєво змінилась) А щодо Єрємєєва, то з ним все якісь приколи... чи то проколи...
Уявляю, як особисто Єрєємєєв забезпечує охорону заводу, щось його на фото не видно, напевне біля цеху якраз стоїть) Ну це зрозуміло, що жарт. Якось дивно він просуває питання в уряді, що після того призначають нового директора, а мож саме цього він і досягав? Час покаже... До речі, сьогодні справді Єрємєєв зробив "гнівну" заяву в адресу Міненерго, та нажаль вона зовсім не стосувалась нашого Заводу, а вона стосувалась нафтопитань. Чоловік про себе дбає.
А Гузь і Вітів молодці, аби тільки в майбутньому від того користь була для села Прилісне і його жителів. А то досвід показує, що часто від того галасу ще більше можуть потерпіти прості жителі(
Відповісти
На виборах до обласної ради я попереджував Киричика, що на його місце вже є донецький. Тоді він не повірив. Збулося. Тепер їдьте хоч в ООН, поліщуки малодухі.
Відповісти
У всіх бідах винні ПР?А що ж Ви та Ваші "патріоти"?Що ви зробили для простих людей за 5 років "патріотичної влади? Збудували школи та дитсадки,забезпечили людей роботою?Відновили промисловість, відродили село?Побудували дороги без ям?І це все зробили Гузь та Вітів?Чи просто внаглу понабивали свої кишені?
Відповісти
Що, "пакращення" накрило?
Відповісти
Та нє, то після Майдану всі маленькі українці вже давно стали гейропейцями
Відповісти
не зрівнюйте ВСІХ, по собі! дякую
Відповісти
А що, всі українці мерзли на Майдані з мрією про дешеву ковбасу?
Відповісти
Гузь просто нагле створіння, яке не бачило Антигузя.Всьому свій час.
Відповісти
Прийми пургену. Якщо не допоможе - головою об стіну)
Відповісти
Гузю, брехуну та неробі тому вже давно пора клізьму поставити. І пір"я пообскубувати.
Відповісти
Цей гузь регіонам всі печінки виїдає.
Відповісти
Цей Гузь волинянам печінку виїдає. Ніфіга не робить, тільки з мегафоном бігає, а на його утримання бюджет кошти виділяє.
Відповісти
Ти не правий,ібо по ділам Твоїм воздасться Тобі. Такі як Гузь виїдають печінку владі,доки Вона не почне реалізовувати мрії людей.А для цього треба зробити мало-щоб багаті почали ділитись з бідними.А це просто одне розпорядження Президента.І Янукович-Президент 2015!
Відповісти
З поміж претендентів -Сеня(кролік),Кличко (боксер) та Тягнибок (шизофренік в юності).Далі-Янукович.Хто ж з них стане Президентом України?Ваші ставки, панове!
Відповісти
Ставка-100$.1 тур-переможець діючий Президент!З ним в 2 тур виходить Тягнибок-В минулому шизофренік!Хто ж переможеуць?!Правильно-Хфедорович!З чим і вітаємо весь народ України!
Відповісти
Якщо буде новий власник то отоплення взимку можна не чекати також можливе подорожчання брикету! А на рахунок цього всього мені неприємно дивитись на своє рідне село рідний дідівський завод добре що він зараз цього не бачить а то б його хворе серце не витримало б адже свого часу він був головним механіком заводу! Прикро(
Відповісти
Якщо буде "новий власник", то не те що отоплення, а й заводу за декілька місяців не буде. На яскравих прикладах знищення всього концерну "Укрторф"
Відповісти
Коли прибуткові заводи-гіганти за декілька місяців доводились до банкрутства і різались на металобрухт, такими "зальотними директорами"
Відповісти
Біобаласт! ДОСИТЬ!!! Я ввідчаї, що вас так багато, а ж кожен ж міг внести свій протест, свій вклад, а так натомість ВИ все що можете писати коментарі і то під прихованими іменами. ШАНОВНІ, ПОТРІБНО ЗАДУМАТИСЬ НАД НАШИМИ ДІЯМИ, щоб в перспективі наші ДІТИ не страждали...
Відповісти
Все, що можу сказати... Тримайтесь ЗЕМЛЯКИ...
Відповісти
Дорогі гірники підтримайте своїх колег, дамо відсічь бандюкам-окупантам!!!!!
Відповісти
Вили в руки і на Київ
Відповісти
Из искры, пламя, возгорится! Держитесь братья!
Відповісти
ВО "Свобода" розруліть беспрідєл. СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!
Відповісти
Після 10-го березня господарем "СОЙНЕ"стане вибраний полішуками народний депутат ЄРЕМЕЄВ!Так і дальше вибирайте товариші полішуки!Вони вас пам"ятають і знають що ви не підведете!
Відповісти
Цілком погоджуюсь з цією думкою! До наступних виборів ще 5 років, тому зараз забере цей заводик, потім перед виборами роздасть по 220 грн + вставить 3 вікна у Прилісному і вважай знову люди його оберуть))) правда тоді більшість з них вже буде безробітними
Відповісти
Як Киричик тримається за крісло!!!! Йому завод треба?!!!Йому крісло директора потрібно!!!!!
Відповісти
Не правильно! Це колектив тримається за Киричика. А він мусить, бо ніякий дурень з місцевого кадрового резерву не хоче опинитися на його місці. Хоча на зборах труд.колективу Киричик пропонував бажаючим обрати іншу кандидатуру.
Відповісти