Луцьк від снігу чистить 4 грейдери, ‒ головний комунальник міста

Луцьк від снігу чистить 4 грейдери, ‒ головний комунальник міста
Снігопад, який розпочався у Луцьку 14 березня ввечері, ймовірно, триватиме з перервами аж до 19 березня.

Про це ВолиньPost повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради Іван Кубіцький.

Комунальники міста планують весь цей час розчищати вулиці та прибудинкові території, - каже Кубіцький.

З його слів, в ніч з 14 на 15 березня обласний центр прибирали три грейдери та одинадцять тракторів.

Один з грейдерів постійно перебував у мікрорайоні Вересневе, де чи не найскладніша ситуація в місті.

«Мусимо регулярно розчищати вулицю Полонківську, бо сильний вітер її постійно заносить снігом», - пояснив посадовець.

Також він повідомив, що зранку почала працювати нова зміна. Так, вулиці міста розчищає чотири грейдери. На прибудинкових територіях працює п'ять тракторів.

«Вони пробивають дороги, зокрема й до контейнерів, щоб звідти могли забрати сміття», - пояснив посадовець.

Окрім того, Кубіцький повідомив, що департамент планує збільшити кількість техніки, яка розчищає міські шляхи, а до деяких районів міста комунальники не добралися й досі.

Насамкінець він розповів, що вже надають допомогу працівникам комунальних служб приватні та державні структури.

«Від деякої довелося навіть відмовитися, бо давали малоефективну техінку», - додав Кубіцький.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 8
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ніхрена не чистять, проїзхдив цілий ранок, тільки один раз побачив грейдера. За що ми пелатимо такі гроші за транспортний збір пане Романюк і Кубіцький не підскажете?
Відповісти
Ого-го!!!Аж 4 грейдери!!!А що так багато!!!От тепер вони "зададуть" жару в боротьбі зі снігом в Луцьку!!!)))
Відповісти
чистять, я бачу по всоьму місту. кому не подобається, бкріть лопати і виходьте і чистіть, я побачу на скільки часу хватить ваших чистіілок.
Відповісти
Чекайте, Ви за кермом їздите, ні, а я їзжу, якраз зараз бюуду виїзжати, побачсу як чистять, за годину напишу. На рахунок лопат ви праві, але давайте тоді ми перестанемо платити транспортний збір і будемо самі чистити, чи я не правий?
Відповісти
То так ти за кермом їздиш, що не знаєш про відміну транспортного збору. Насмішило))))
Відповісти
то такі грейдери, що один з них на проспекті Перемоги застряг і за ним пробка була....
Відповісти
Щойно проїхав наступні вулиці: Соборності, Молоді, Гордіюк, Наливайка, Конякіна, Кравчука, що можу сказати, жодної техніки яка б чистила не побачив, снігу дуже багато, до вечора прогнозхую місто може бути паралізовано. Шановне керівництво міста чим ви зараз займаєтесь, в теплих кабінетах сидите. Геть таку владу, геть Роианюка і Кубіцького
Відповісти
Шановні, ситуація направду є складною у місті Луцьку, але то не тільки у нас так. Наприклад, у ЄС снігопади зараз теж спаралізували рух. І тут не потрібно ганьбити посадовців, не потрібно ганьбити погоду. Просто утримайтесь від поїздок - гідрометеоцентр України все ж оголошував штормове повідомлення, тому хто попав у пастку - винен сам.

Щодо транспортного збору, то жоден з вас не правий. Такі речі знають навіть студенти економічних спеціальностей. Тому внесу ясність.
Так, траспортний збір як ви кажете, згідно Податкового кодексу України - це збір за першу реєстрацію ТЗ (розділ 7 Кодексу) його сплачують лише один раз і лише при першій реєстрації транспортного засобу.
Податок з власників ТЗ, який стягувався згідно ЗУ "Про податок з власників транспортних засобів та інших
самохідних машин і механізмів" (N 1963-XII від 11.12.91 р.) сьогодні не стягується. Його замістили акцизним податком на пальне. Проте проблема не зникла. Основна ідея введення такого податку - це спрямування коштів до місцевих бюджетів для ремонту доріг. Але подумайте самі (звісно ті, хто керує
автомобілями), погляньте у чек, отриманий на АЗС м.Луцька і тоді висновки щодо зруйнованих доріг отримаєте вірні. Мова про те, що АЗС, які діють у місті Луцьку зареєстровані як суб"єкт господарювання у якомусь селі області - от туди і втікають гроші.
Відповісти