Луцьк після снігопаду. ФОТО

Луцьк після снігопаду. ФОТО
Луцьк відчищається від снігу, який рясно посипав місто майже добу: від вечора 14 березня до вечора 15 березня. За цей час випала місячна норма опадів.

Попри заяви влади, що в обласному центрі працюють приблизно 30 одиниць техніки, які очищають місто від снігу, ситуація на шляхах і прибудинкових територіях залишається складною.

Як і під час грудневого снігопаду узбіччя луцьких доріг завалені снігом. Тому припарковані авто фактично лишають для інших транспортних засобів лише одну смугу для руху.

Якщо центральні вулиці від опадів розчистили, то на бічних і менш значимих шляхах снігу дуже багато. І водії, особливо легковиків, заїжджають на них дуже повільно, бо бояться загрузнути в снігу.

Часто це таки трапляється і вони мусять лопатами викопувати автівки з полону.



Чимало лучан зранку відкопували свої автомобілі.



Техніки та працівників житлово-комунальних підприємств на вулицях не дуже багато. Навіть на Театральний майдан поки не відчищений від снігу.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну попрацювали з фотоапаратом по місту - молодці! А тепер ці кочугури снігу треба негайно прибирати, а то як через пару днів піде потепління - то все місто попливе!!!
Відповісти
На центр. вул. (пр.ВОЛІ) всі ПП, винятки лише складають одиниці, СИСТЕМАТИЧНО ЧИСТЯТЬ ТРОТУАРИ, всі інші ні, шановні, нам літати чи як Ви облагороджуєте те,що викупили???
Відповісти
А що це ви закрили держномери тільки двох автівок (Мазда і БМВ), що занадто "круті" для вас порушники ПДР, страшно за свою ж...????
Відповісти
це називається - захист персональних даних. На фото ви жодної авто не знайдете з відкритими номерами, принаймі не прочитаєте їх. Крім, звісно, маршуток(громадського транспорту). Тому не гіперболізуйте
Відповісти
НІ! Це називається упередженість!!! А Ви, Сергію, подивіться весь пост, а не просто читайте коментарі!!!
P.S. 8 фото АС 1758 АС
9 фото PL 93672
16 фото АС 5525 ВЕ
33 фото 43 83 ВНА
І це ще без збільшення та редагування фото!!!!!!
P.P.S. А коли адміни і автори почнуть відповідати в коментах??

Відповісти
авто сфотографовано на вулиці, тобто у публічному місці, тому приховувати номери журналісту не треба.
якби до людини залізли на подвір'я чи у гараж - інша спрва.
Відповісти
Я про те ж! А закрили номери тільки порушників ПДР!
Відповісти
Дякую за фото! )
Відповісти
Фотограф,пора матрицу чистить :-)
Відповісти
Чистять лише там, де машини ідуть, а там де людям ходити - рідко де розчищено. Біля багатьох зупинок і переходів снігу по груди - з маршрутки в сніг
Відповісти
от кумедний народ, хоче гроші великі заробляти, жити за ринкової економіки, як при капіталізмі, але послуги отримувати на халяву, як при комунізмі.
Бери бабло, наймай трактор і чисть де тобі заманеться. Борись зі стехією самотужки, не забувай, де ти живешь і кого обирав. З швейцарії до тебе далеко, а сонячний годинник у тіні замість снігоприбиральної компактної техніки - найкращий подарунок лучанам, чого тепер скиглете?
Відповісти
+1
Наш народ тільки вміє, що в інтернеті і біля телевізора сидіти, та говорити про інших, що нічого не роблять
Відповісти
ти розумнику ти знаеш скільки романюк грошей списав ще більше ніж в швейцаріі
Відповісти
Знайдете хоч конкретні цифри та людей - тоді звинувачуйте, навіть дійте через правоохоронні органи. Для чого пусті балачки?!!! Якщо людина при владі, це ще не означає, що вона злодій та шахрай
Відповісти
ну і скільки романюк списав грошей?
а ти знаєшь, де цігроші взялись? не з дупи висрались, а у вигляді податків стягнуті з тих, хто працює на себе, а не під себе, як ви, чінуші долбані.
ви живете за те, що ми працюємо, так ти за мої гроші маєшь мені дупу лизати, а не навпаки!
тому, якщо мені така скотина щось там розказувати намагається, я не соромлюсь, беру за барки та в стіну луплю, повір, виховує повагу до трудового народу одразу.
Відповісти
Ого, сколько времени пришлось с фотиком побегать по снегу. Юра, дайте премию))))
Відповісти