«Битва красунь» у Луцьку: фотосесія учасниці № 2

«Битва красунь» у Луцьку: фотосесія учасниці № 2
Фотопроект «Битва красунь» представив фотозвіт другої учасниці Наталії Коптюк.

Конкурсна «фотосесія» відбулася в магазині жіночого одягу «Інтер Стиль».

Нагадаємо, учасниці цього проекту змагаються у вмінні найбільш стильно одягнутися за визначену суму грошей у «секонд хенді».

Бюджет кожної дівчини обмежений. Лімітований і час, за який вони повинні вбратися.

Дивитися фотозвіт першої учасниці Зіни Куц

Сайт позитивних новин Волинь Inform опублікував фотозвіт про візит Наталії Коптюк в магазин «Інтер Стиль»:


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 59
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А адресу цього магазину можна!!!!
Відповісти
вул. сенаторки Левчанівської 4
Відповісти
а гдє то такоє єсть?))
Відповісти
А у ательє відразу роблять з "секонду" нові речі?!:)
Відповісти
Яка битва красунь??? Вчора одна була красуння а сьогодні друга, її в шоу зважені та щасливі треба но не в красунні))))
Відповісти
Наташка, хлопець певно давно не бачив дівчину з грудьми і апетитною Ж :) не слухай їх, ти - колоритна! Сашко, 'Зважені та Щасливі' для людей з лишньою вагою, а не для гарних грудей і насиченої дупці!! Викуси!
Відповісти
Товстих ніг лиця і всього остального)))) требе ще добавити...
Відповісти
І доречі апетитна Ж... як ви виражаєтесь це підкачана підтягнута в спортзалі а не напхана пивом, пиріжками чи ще там чимось....
Відповісти
Заходь в Атлетіко, що знаходиться в Варшавському
Пляшку пива я тобі засуну в дупу, пиріжком закрию рота, а сама присідатиму, як власне я роблю щодня
Відповісти
а чому ж ти це робиш тоді?
Ти ж "КРАСУНЬКА" в нас))):худенька, струнка, мила)))
Думала, хоть 1 норм. людина, ага...знову виставила свій 6 розмір на показ, вим*я...,вибачте, навіть,нема на що дивитися, страх!!! краще 0 мати ніж таке..., пузо, фу...
Відповісти
Тому і роблю, щоб мати груди та накачану дупу.
І власне ще й для того, щоб такі як ви це обговорювали
Може і в тебе вим'я, а у мене - груди (ну ти перебільшила на рахунок шостого). Напевно у тебе ледве перший розмір намальовується того ти і бісишся.
Відповісти
В цьому і проявляється обмеженість наших людей..., мені Вас шкода,шановна!!!
Так це і є вим*я..., в моделей аби 1 був розмір грудей-і все краса, а в тебе за якими правилами гарно?:) За тими,які були ще в 5ст. до н.е.??? )))
Відповісти
відкрий для початку орфографічний словник і подивись на слово " красуня"!
Відповісти
Пишу на сенсорній клавіатурі можливі помилки...
Відповісти
Покажіть хто кастинг проводив??? Як що чоловік то мабуть той який довго без дівчини бо брав мабуть все підряд)))))
Відповісти
Ти що ти кастинг не пройшов, що так пінишся??
Відповісти
Просто смішно битва красунь, а де красуні??????
Відповісти
Дівчата колоритні ,креативні ,гарні..головне це настрій і задоволення від проекту ,добре що в нас з.явилися люди ,які втілюють такі проекти ...це ж круто !!В кожного своє бачення краси .. не варто так негативно відзиватись про учасниць..
Відповісти
В кого настрій?))) В кого задоволення???
ВІД ЧОГО??? ЩО ТУТ ОСОБЛИВОГО???
ДЕ ТУТ КОЛОРИТ? КРЕАТИВ??? УТОЧНИ!!!
Відповісти
Сашкові напевно наболіло:-) нехай вискажеться хлопець!!)))
Відповісти
Вміст повинен відповідати назві а у вас битва красунь а насправді як там кажуть на сараї пише куй а в середині дрова))))по іншому треба було назвати проект...
Відповісти
зато ця тєму сіс....к майже розкрила))))) ждем третю завтра)))
Відповісти
Но, не полностью ))))))
Відповісти
поінформовані люди повідомили, що наступний раунд проекту буде відбуватись у секс-шопі
Відповісти
хах, прикольно) напевно твої " проінформовані люди" знають краще за організаторів! Lol
Відповісти
Хороший проект і дівчата гарні. Те , що вони роблять в секенд хенді, більшість робить регулярно. Не всі можуть собі дозволити гарні речі з бутіків. Тай машини ми купуємо не завжди нові;-)
Відповісти
До чого тут машини???
Оце порівняння..., то купи "Б\У" собі тед речі, чому ж не хочеш???
Який тут проект?
Де краса?)))
Не "секенд", а СЕКОНД))), той хто робить не робить з цього пулішуцього "Шоу",а мовчки і тихо,без реклами,яка переросла у анти-рекламу!
Відповісти
Іра, ти сама в що вдягаєшся? То ж в б/у, то ж в секонд-хенд, подивись на себе в дзеркало.
Відповісти
Ця гарна, не треба ля-ля.
Відповісти
дівчина як дівчина, як то кажуть, що на кожен товар свій покупець, не всім ж бути худенькими... але щодо проекту, то організаторам видно нема чим зайнятися, бо толку 0, хіба, підшуковують собі новеньких дівчат для розваг!
Відповісти
И одевают в секонд? Думаю круто видел на Английском тв похожий проект тока тетки там намного хуже
Відповісти
як таку коробочку взяли в проет???...красунею то і не пахне!!!
Відповісти
Бачу в нашому гарному Луцьку красуні перевелись...Чи їх не можуть зацікавити?
Відповісти
Не люблю костлявих. Жінка повинна бути апетитна.
Час анорексичок давно пройшов.
Дівчинка симпатична, але нащо займається цією муйнею
Відповісти
я б не вдув
Відповісти
А тобі полюбому всі дають!!!! От точно!!!
Відповісти
я б її вдув
Відповісти
Наташка, ты супер)
Не обращай на этих придурков внимание)
Ты замечательная)
Фотки клевые:-)
Ты МОЛОДЕЦ!!!!
Відповісти
Дякую! Я і не звертаю) Просто сміюсь, бо людям ніколи не вгодиш, навіть якщо не хочеш і не стараєшся, вони самі придумають причини, конфлікти, антипатії.
Шкода що у мене немає доступу до IP бази всіх користувачами залишених коментарів, було б цікаво нам, конкурсанткам, це все послухати наживо.
Відповісти
А далі що? Послухали б наживо і що? Висновки зробили б..., -не думаю, наша більшість людей, ніяколи не хочуть чути правди, а якщо хочуть, то лише тоді,коли їм треба, а тут багато по суті якрза атки написано..., я тебе не обсуждала, не просила,щоб ти мені вгоджувала, але чогось такого в тобі нема, креативу теж, оригінальності- тим більше, то чим ти маєш подобатися? Ти не 100дол. купюра,яка всім подобається, без винятку!
Я на твоєму місці до такого не опускалася рівня,де є можливість взагалі "обкакати" мене, адже це не та країна, та тим більше не той ра-н крайни, де можна таке робити!!!
Тут може в місті і живуть селюхи, але село з них н евийшло..., шкода, що таких у Луцьку 95%!!!!
Який доступ?)) Не сміши=)
Відповісти
А чи є у неї хлопець? ;)
Відповісти
коли саме буде битва? битись будуть апетитними ж0пами чи ціцками? а може на шпагах чи пістолях?
Відповісти
давайте: і тим, і тим,бо обидві учасниці ( 1 і ця 2) далеко н ехуденькі, хай би поборолися за головний приз - каструлю))) 8 літрову))), їм на 1 раз,ну макс. на 2 рази таке піде, зато уууууууууу не будуть "костлявими")), будуть пишатися "формами" своїми, будуть природніми та "класними"=)
Отак, тепер всі худенькі-ридайте))),бо Вам прийшов час конкуренції....отакі мають бути "булки", а не Ви з вагою 45-55кг.=), от якщо буде 60 кг. і вище ось тоді будуть "вдувати"))), МИ ВАМ УСТУПАЄМО ВСІХ ЦИХ, ТАК ЗВАНИХ, "ЧОЛОВІКІВ", які тут комментують ... ДАРУЄМО))
Відповісти
Іра, при твоїх 120 кіло ваги, 8 літрові каструлю ти вдуєш за раз.
Відповісти
Сільська поліська Дуня- в 20років за 55-60 це піпець!!!
Відповісти
Наталі, через свої коментарі Сашко схожий на нашого тупого брата-хіміка-качка))) не звертай увагу на тих, кому ти ніколи не дістанешся :*
Відповісти
Це битва красунь???????:)Все що я бачила як пара збочинців які напевно дівчат ніколи не бачили підглядають за ними в роздягальні:)Позорне шоу.Дівчата,поважайте себе,не позортесь.Вам це шоу в майбутньому ох як аукнеться...
Відповісти
аукнеться тоді коли кричиш в лісі ауууу, а тут не ліс, але звірів я бачу багато!!
Відповісти
Я, як одна з учасниць цього проекту, скажу, що це дуже класний проект, від якого я отримала море позитивних емоцій та вражень. Сашко, та всі інші......-----> всі учасниці є по-своєму унікальні, креативні та класні. У кожної з них свій неповторний, унікальний смак та стиль. А якщо вам більше нема чим зайнятися, крім того що писати ці коменти та обс...ти конкурсанток...ну то робіть це на здоров"я) ми хоч посміємось) Це ваша особиста думка, і якщо ви не попали на цей проект або просто заздрите, то ці коментарі вам не допоможуть...

____
Сашко, І якщо всі дівчата не такі як тобі подобаються, то яка ж уже твоя ідеальна дівчина?! в неї підкачана дупа, силіконові с...ки, яка постійно ходить по салонам, соляріям і скупляється лише в дорогих брендових магазинах??? тоді, якщо вона в тебе є, то приділи краще час їй, а ніж написанню такої фігні!
Відповісти
Інна! Я згадую, як ми сьогодні вдосталь насміялися:) класний був вечір! А вони в той час писали різну гидоту...у кожного свій спосіб проведення часу:)
Відповісти
ахаха, особливо я про гпзовський гламур!!!!
Відповісти
Інка, я с табою, харашо сказала! ))))
Відповісти
Повністю погоджуюсь!)
Відповісти
дєвкі, та сагласіться ми такі хуйові, жирні, прищяві і з льоха, но ми взарвали інтернет! тепер нашому луцьку хоть буде про що поговорити!!!
Відповісти
ось в цьому і проблема..., дівчата...,нажаль, Ви цього не розумієте!!!
Якщо Ви думаєте,що як Ви тут висловлюєтесь" взірвати інтернет" - це сесн Вашого життя, то просто нема про що далі писати...
Дівчата, Вам тут жити ще, а тим більше, одружуватися...,не позорьте ін. нормлаьних дівчат Вашою поведінкою..., не треба того показувати,що Ви показуєте, - це дешево...,розумієте???
Навчіться себе цінити, поважати, а не полішукам щось доводити!!!
Не треба розпинатися,але це всеодно та річ,яка Вам має вказати на Ваші помилки..., їх є багато,не робіть дурниць, одумайтесь, не ставайте посмішищем цього убогого міста...
Успіхів Вам в житті,всім, але худайте, тоді груди виставляйте, та навіть,не так- якби Вам за це хоч премія достойна була,лише тоді, і то ... не бажано..., будьте жінками мудрими,а не дешевими!
Відповісти
Хвора, чого ж ви ховаєтесь, то Ліза, то Пінк Флойд? Ви ж Лучанка, не ховайтесь, вашу тупість видно відразу.
Відповісти