«Рагулі, долбодятли і тупоголові бики», ‒ губернатор Харківщини про свободівців

«Рагулі, долбодятли і тупоголові бики», ‒ губернатор Харківщини про свободівців
Губернатор Харківської області Михайло Добкін обурений тим, що в жінок-депутатів з Партії регіонів кидали сніг і землю.

Посадовець прокоментував інцидент у Києві, який трапився 2 квітня під Верховною Радою. Депутатів від Партії регіонів Ірину Бережну, Марину Ставнійчук, Юлію Льовочкіну, Ірину Горіну та інших, закидали снігом.

«Коли чоловік веде себе так по відношенню до жінки, він перетворюється на тварину», - написав Добкін у своєму Twitter.

Найбільше «дісталося» представником ВО «Свобода».

«Але те, що так себе поведуть бютівці і ударівці Кличко, не очікував ніхто. Очевидно, заразилися від свободівських рагулів ... », - написав Добкін. А потім додав: «Тупоголові бики льодом і снігом закидали. Обличчя ганчірками замотали, сміливі дуже».

Також губернатор вважає, що в опозиції довели - «зараза до зарази пристає».

«А казали зараза до зарази не пристає. Ці долбодятли довели зворотне - ще як пристає!», - пише Добкін.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Добкін
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ТЄКСТ КАК ТА ПА ДЫБИЛЬНАМУ НАПИСАН....
Відповісти
Я не удевляюсь уровню БЮТ, Свободы и Удара - их поведение это уровень развития и поведения проголосовавших за них!!!
Каков народ, таков и избератель, таков и результат.
Украина обречена на прозябание.
Відповісти
Согласен.
Відповісти
Ego tui coitus in oris.З чим ти "согласен"?Каліка!
Відповісти
Немитий,кацапе,щоб дивуватися,спершу треба мати чим.Отримаєш соїх тридцять,не забудь напитися і проспатись у калюжі,як і решта кацапоподібних.Кондом ти!!!
Відповісти
Не надо удЕвляться. Надо избЕрать ПРавильно. Там уровень- что надо.
Відповісти
Хай згадає свою промову яку з Кернесом проводив
Відповісти
Давайте не будем згадувати ці жахливі фото виборців від партії регіонів і мудрувати які виборці такі й депутати дебіли!!!!!!!!
Добкін не виключення)
Відповісти
Михайло Добкін?
не, не слышал...
Відповісти
http://www.youtube.com/watch?v=yYJA72Z1FeM
Відповісти
Олегу - підтримую на всі 100!
Відповісти
лівіські рагулі + куївські жлоби = біомаса аппазиції...
Відповісти
Ооооо, набежало, а вы наверное "элитный" пропитый электорат ПР и КПУ?
Відповісти
Це реакція населення на свавілля влади. Якщо ця банда буде продовжувати так відноситись до людей і дальше, то і до фізичних розправ над ригами не далеко.
Відповісти
Міша "Вавкін" і його мова спілкування,його посада,рівень інтелекту на жаль це сьогодні наша ненька Україна!Ригіони керують-українцям відригується...
Відповісти
Цей список треба починати з кровосісі,кішачого магазіна,того що умікнув і т.д. вавкіни і дупкіни!!
Відповісти
Все правільно написано! Ви тільки на обличчя Тягнибока подивіться... Це - діагноз!!!
Відповісти
і який там діагноз? ану скажи ?
Відповісти
А в тебе,який діагноз?Олігофрен!!!
Відповісти
Допкіна інтелекту...крапля)) мабуть якщо зловити у джунглях мавпу і порівняти з Дупкіним то вона на фоні його й то розумніша)) так що панове хто його підтримує то не далеко від нього пішли )) і взагалі таке враження що в ПР там всі такі тупі )))
Відповісти
Дійсно, яке майбутнє у держави Україна, коли її громадяни обливають брудом один одного, коли будь-що хороше і позитивне сприймається в штики. Давайте навчимося дивитися один одному в очі, частіше посміхатися, створювати позитивний настрій собі і оточуючим. А інакше, ми справді далеко зайдемо.
Відповісти
посміхайся дальше.на позитиві все.секта покращень та світлого майбутнього.апалітіческая но за бабло.хто на таких як ти вкалує поки ви там смєтесь до всього?чоловік?батьки?чи ми всі а вони тоже сміються ходять..карнегі читають.
Відповісти
Офіційне зверненя до губернатора Харківської області від всіх українців в НЕЗАЛЕЖНІЙ Україні:

-"Ты кто такой? ДАВАЙ, ДО СВИДАНИЯ!"(с)
І ще, на дорожку:
-"...твой рейс Дубай, до свидания"!
-"...твой народ читай, до свидания"!
Відповісти