«Волиньбаскет» лише четвертий у Вищій лізі

Луцький «Волиньбаскет» завершив чемпіонат на четвертому місці.

Останній матч Вищої ліги відбувся 21 квітня, - повідомили у прес-службі клубу.

Лучани програли кіровоградським баскетболістам з рахунком 75:92.

Команда продемонструвала прагнення до перемоги з перших хвилин гри, а лучани вийшли на майданчик ніби на «прогулянку». Що позначилось і на рахунку. «Кіровоград», захопивши ініціативу, вів гру протягом трьох чвертей, чого достатньо було для перемоги, адже різниця подекуди сягала аж 30 пунктів.

А от перший поєдинок цих команд, який відбувся 20 квітня, виявився справжнім трилером.

Ніхто з суперників не хотів поступатись. Невиразна гра лучан на початку зустрічі дала змогу супернику втекти у відрив, однак після настанов тренерів під час тайм-ауту, гравці «Волиньбаскету» активізувались і почали скорочувати різницю в рахунку.

На табло горіло 98:100 за лічені секунди до завершення, по переду була команда «Кіровограду».

Радості вболівальників не було меж після двох влучних штрафів і чудового захисту. Отож, переможця дуелі довелось визначати у додатковий час.

Тут вже на куражі підопічні Сергія Смітюха довели матч до логічного завершення. Перемога лучан - 114:112.

Тож, лучани, які минулого року здобули чемпіонство у Вищій лізі, цього року здобули лише четверте місце.

Наразі у «Волиньбаскету» є шанси здобути Кубок України. Розіграш відбудеться 11-12 травня.