Волинянин, який побив дружину, відбувся громадськими роботами
![Волинянин, який побив дружину, відбувся громадськими роботами Волинянин, який побив дружину, відбувся громадськими роботами](/img/modules/news/e/9f/c087d4c439b2fee3aef81eda643b69fe/top-photo.jpg)
Суддя Любомльського районного суду розглянув направлений Любомльським відділом поліції протокол про притягнення до адміністративної відповідальності чоловіка, який вчинив насильство щодо своєї дружини.
Слухання справи відбулось 6 квітня. Про це йдеться у постанові суду, - передає Район.Любомль.
Чоловік, бувши протягом року притягнутим до відповідальності за ч.1 ст.1732 КУпАП, 20 березня близько 16:00 за місцем свого проживання в селі Городнє Любомльського району вчинив насильство в сім`ї відносно своєї дружини: ображав нецензурними словами, шарпав за одяг, заподіявши шкоду її фізичному та психічному здоров`ю, чим вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст.1732 КУпАП.
Винність чоловіка у вчиненні правопорушення повністю стверджена його особистими поясненнями в суді та матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення, письмовими поясненнями порушника, потерпілої, копією постанови в справі.
Суд вирішив визнати чоловіка винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.1732 КУпАП, і за цим законом накласти на нього стягнення у вигляді 50 годин громадських робіт.
Також він заплатить в дохід держави 420 гривень судового збору.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Слухання справи відбулось 6 квітня. Про це йдеться у постанові суду, - передає Район.Любомль.
Чоловік, бувши протягом року притягнутим до відповідальності за ч.1 ст.1732 КУпАП, 20 березня близько 16:00 за місцем свого проживання в селі Городнє Любомльського району вчинив насильство в сім`ї відносно своєї дружини: ображав нецензурними словами, шарпав за одяг, заподіявши шкоду її фізичному та психічному здоров`ю, чим вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст.1732 КУпАП.
Винність чоловіка у вчиненні правопорушення повністю стверджена його особистими поясненнями в суді та матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення, письмовими поясненнями порушника, потерпілої, копією постанови в справі.
Суд вирішив визнати чоловіка винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.1732 КУпАП, і за цим законом накласти на нього стягнення у вигляді 50 годин громадських робіт.
Також він заплатить в дохід держави 420 гривень судового збору.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Останні новини
Контрабанда дельтапланом: з Волині до Польщі намагалися доставити цигарки
20 квітень, 2020, 22:44
Який зварювальний апарат найкраще купити для домашнього користування?*
20 квітень, 2020, 22:28
Волинянин, який побив дружину, відбувся громадськими роботами
20 квітень, 2020, 22:20
Як вберегти персонал від поширення інфекції?*
20 квітень, 2020, 22:16
На Волині продають артезіанську свердловину за понад 50 тисяч
20 квітень, 2020, 21:39