У Луцьку в маршрутки на ходу відлетіло колесо. ФОТО

У Луцьку в маршрутки на ходу відлетіло колесо. ФОТО
У Луцьку на Київському майдані, поблизу супермаркету «Вопак», у маршрутки «15-ки»на ходу відлетіло колесо.

Пригода трапилася близько 14:00 6 липня.

На щастя, на час НП автомобілів на зустрічній смузі не було. Тому колесо, яке відлетіло, не створило перешкоди руху інших авто і не завдало нікому шкоди.

Варто зауважити, що станом на 15:00 аварійної бригади досі не було. Автобус просто стояв на узбіччі.

Нагадаємо, перевезення на маршруті №15 здійснює Луцьке підприємство електротранспорту. На зношеність і несправність транспорту не раз нарікав директор депо Іван Грицанчук. Мовляв, на підприємстві є 49 лізингових автобусів, із них понад 20 виходять на рейс. Інші не виходять, бо знаходяться в неналежному технічному стані. За всі треба платити лізинг, що в сумі дає збитки підприємству. Щоб повернути автобуси у належний стан, треба приблизно 1,5 мільйона гривень. На початку червня водії та механіки тролейбусів луцького депо відмовилися виходити на маршрут на несправному транспорті.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це не водіі а іздюки.Хіба велика проблем підтягнути гайку ступиці.А де ж ваші механіки пане Грицанчук.Хто слідкує за випуском транспорту в рейс.
Відповісти
Щоб закрутити електролампочку в патрон, то потрібно трьох волиняків. Скількох треба,щоб підтягнути гайки ступиці?
Відповісти
самий розумний???
Відповісти
зрізало.
Відповісти
убивать всех в этом селе
Відповісти
Це не діло в колесі це гавно повне виробництво маршуткі
Відповісти
Ото понакупля Шиба хламу!!!:)
Відповісти
А там на задній осі часом не спарка має бути?
Відповісти
Ганьба нашому автозаводу.Як можна в 21-му сторіччі виробляти таке лайно.За кордоном МАНи та РЕНО автобуси загружені людьми так по місту мчать,не відчуваючи навантаження.Бо людський час цінується.
А ці корита,що вийшли на маршрути всього-навсього в 2007-08 роках,ледь сунуться.Салон автобуса виглядає,ніби йому вже 20 років "от роду".
А керівництво автозаводу по Європі колесить,переймає досвід,але щось його не видно(досвіду) в реальному втіленні.
Пропозиція:автобуси списати та відправити на птахофабрику.
Відповісти
Пане MAKAR,якщо Ви людина з виробництва, то повинні знати який рівень нашого вітчизняного автомобілебудування. Те, що випускав автозавод в той час- це дійсно КОРИТА, а ці жовті
БОГДАНИ - то взагалі коментувати не хочеться. На автозаводі
питаннями якості, надійності, КОМФОРТНОСТІ автобусів не дуже переймаються. ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З КОНСТРУКЦІЇ!!! Тут можна багато говорити. Ви ж може чули,що у КОРПОРАЦІЇ БОГДАН
є великі проблеми. Вони у боргах,шукають ІНВЕСТОРА.Автобуси,
тролейбуси з євровимогами дорогі для місцевого бюджету,щоб їх купити, а тому їх спрощують для внутрішнього споживача.
В ЄВРОПІ такі номери не проходять!!! Мені здається,що ми
у Луцьку ніколи не побачимо НОРМАЛЬНОГО ХОРОШОГО ЄВРОТРОЛЕЙБУСА чи АВТОБУСА при такому відношенні! Реального,як Ви кажете, втілення -не буде, тому що ХЛОПЦІ-
КЕРІВНИКИ своє "УРВАЛИ", а так- роблять ІМІТАЦІЮ великої
діяльності. Щось не знаходять ІНВЕСТОРА, бажаючого купити
ЛуАЗ. Там зараз МЕРТВА ЗОНА !
Відповісти