Голова Підгайцівської громади Юрій Семенюк поїхав на відпочинок в Туреччину

Голова Підгайцівської громади Юрій Семенюк поїхав на відпочинок в Туреччину
Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк відпочиває у Туреччині. Із початку повномасштабного вторгнення це не перша відпустка посадовця: у травні він отримував у сільраді відпускні, а заодно і матеріальну допомогу 121 тис грн.

Фото із морського курорту в турецькому місті Аланія, на якому видно Юрія Семенюка, видання ВСН отримало із власних джерел.

Як відомо, голова відпочиває у 5-зірковому готелі The Lumos Deluxe Resort Hotel & Spa з сім'єю та в компанії іще однієї родини.



Попередньо про те, що сільський голова виїхав закордон повідомляв місцевий депутат Микола Господарик.

«В понеділок почалися масові ракетні удари по Україні. В нашій громаді – жодної реакції, ніякого плану дій, дітей не відкликали зі шкіл і садочків. Я вирішив поцікавитись, чим таким важливим зайнятий наш голова і його три заступники, і виявилося, що голова у відпустці. Пізніше стало відомо, що він відправився на відпочинок у Туреччину», - коментує депутат.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
І що тут такого?
Відповісти
Поїхав туркам Підгайцівську землю продавати.
Відповісти
А хто його вибирав?
Відповісти
Луч, ти серйозно?
Відповісти
Ото капець. То Волиньпост платив комусь, щоб Семенюка в кєпці сфоткали. Дід, пенсіонер, поїхав відпочити. Він міг і за кордон емігрувати як тисячі інших, що такого. Тож ніби має трьох заступників - хай працюють. Це ж якесь маніакальне переслідування людини і порушення норм про особисте життя. Коли ще з спальні Микола фото викладе чи з душу? Скажіть хай там менше вживає шкідливих речовин, бо мозок страдає конкрєтно
Відповісти
Нашим людям аби когось на передок відправляти. Діду вже 62, лишіть його в спокої. То смішно, що Коля тратить гроші щоб вибивати Семена, він і так вже нікуди балатуватись не буде
Відповісти
Він на відпочинок, а його громада в укриття. О, Боже яка справедливість!? І гроші напевно не чисто його!? А можливо взагалі не його!?
Відповісти
Юрій Михайлович гарного Тобі відпочинкуш
Відповісти
Палиця потратився трохи на агентів. Робить з діда кінозірку. Нехай покаже свої фото як в лютому до Швейцарії втік.
Відповісти
Крутий піар Господарик робить голові громади. Впізнаваність. Мені тут знайомий показував відео, як він з однопартійцями зажигає під час війни. Не в плавках, правда, але теж піде для новин на головну) Люда Яворська активно ширить інфу по групах, засуджує, а сама два місяці теж відпочивала за кордоном. Подвійні стандарти скрізь, але чого не зробиш заради хайпу
Відповісти
Як відпочивалося бидло в такий час пен
Відповісти
Як відпочивалося бидло в такий час пенсіонери останні збереження віддають молоді х
Відповісти
Як відпочивалося бидло в такий час пенсіонери останні збереження віддають молоді хлопці життя,ати свою ряху від
Відповісти
Як відпочивалося бидло в такий час пенсіонери останні збереження віддають молоді хлопці життя,ати свою ряху відгодовуєш,небоїшся що приїдуть хлопці після війни і
Відповісти
Як відпочивалося бидло в такий час пенсіонери останні збереження віддають молоді хлопці життя,ати свою ряху відгодовуєш,небоїшся що приїдуть хлопці після війни і пробачення проситемиш
Відповісти
Як відпочивалося бидло в такий час пенсіонери останні збереження віддають молоді хлопці життя,ати свою ряху відгодовуєш,небоїшся що приїдуть хлопці після війни і пробачення
проситемиш
Відповісти
Має за що відпочивати. А ваші проблеми-це ваші проблеми.при чому тут вік ?самі обирали.
Байдену майже 80, а нормально мислить. А у нас в 40 - вже майже дебілоід.




Відповісти
В Туреччині багацько кацапів, то тусово з ними перетерти як заробляти на війні. Заробіток на війні то великі грубі гроші.
Відповісти