Невідомі хотіли знищити наметовий табір у Луцьку?

Невідомі хотіли знищити наметовий табір у Луцьку?
Близько 20:00 на Театральній площі Луцька зібралося за різними оцінками 70-100 молодих людей, які вигукували різні фрази до учасників та, ймовірно, намагалися спровокувати конфлікт.

Очевидці розповідають, що молодики (серед них були і дівчата) 23 листопада близько 20:00 підійшли до Театральної площі кількома компаніями з різних сторін міста.

Загальна їхня кількість за різними оцінками налічувала від 70 до ста людей. Усі молодого віку, переважна більшість хлопців у зручному одязі. У цей момент на площі наметове містечко готувалося до показу фільмів.

«Почали вигукувати: де ваше кіно? Що це тут таке? Про міліцію кричали. Складалося враження, що просто хулігани, провокатори», - пригадують очевидці.

Юрба була на площі не довго, лише кілька хвилин. Потому рушила до Центрального парку культури та відпочинку через вулицю Градний Узвіз. Там молодики пробули близько 40 хвилини і потрошки почали розходитися. Значна частина пішла у бік четвертої гімназії.

Біля парку чергували працівники міліції. Патрульні машини також під’їхали до Театральної площі. Тут посилився контроль з боку правоохоронних органів. До слова, організатори євро майдану у Луцьку висловили вдячність за оперативну реакцію правоохоронців.

Цікаво, що частина невідомих з юрби, йдучи з парку, вигукувала поруч з націоналістичними гаслами на кшталт «Слава Україні! Героям слава!», образливі вигуки у бік міліції. За деякими джерелами невідомі є учасниками футбольних хуліганських організацій.

На відео можна розгледіти скільки людей підійшло до парку з Театральної площі.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 29
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Та хотілиб-то знищили. нумо, непотріб, вчитися, працювати.
Відповісти
Ти вже прийняв тролячу зміну. А 777 де? Завтра заступить? Нумо, непотріб, працюй. Робота в тебе - просто радість.
Відповісти
Слава Україні! Героям слава! виявляється НАЦІОНАЛІСТИЧНИМ гаслом. Ну-ну. Буду знати.
Відповісти
регіАнали напевно
Відповісти
Похоже, просто, кто-то сцыкун... было б у "провокаторов" желание))) а так просто бред!
Відповісти
Невідомі марсиані хтіли щось знищити у луцьку!сало україні!
Відповісти
Ті два хлопці, яких на цей вечір вимкнули "марсіани", назвем це угруповання так, сьогодні вже коментарі не напишуть. А Вони були лише випадкові перехожі, що мали необережність гуляти коло "космодрому"
На світлинах видно скільки міліції приїхало подивитися на "марсіан"
Чи Ви думаєте, що вся міліція приїхала, до нас на майдан, підтримати євроінтеграцію?
Якщо серйозно, то лише завдяки міліції та депутатам і громадським активістам, вдалося не спровокувати сутичок і провокацій.
Відповісти
Дивно, чого це ця фантомна сотня не вигукувала моцкальським нарєчієм? Це був путінскій спєцназ. Колись подібний одна бахіня побачила в Києві. Звали її Юля Капітельман
Відповісти
Відео на кавоварку знімали?
Відповісти
журналюги, підписуйтеся під своїми "матеріалами" ...
Відповісти
Мого імені тобі мало?
Відповісти
Ну, ти, да! Канєшна! Найлися деякі шукати авторства матеріалу? Тут САМ на коментах. Тоді напиши: Усі матеріали працівників, волонтерів, блогерів і т.п. - мої. Бо Я - власник ВР...
Відповісти
еуромандаун для 10 дітей - це подія вселенська...
Відповісти
Євромайдан там взагалі ні до чого...
Відповісти
Євромайдан - багато в цьому звуку для серця юного сплелось... Проте, євро - назва грошової одиниці. Майдан - слово тюркське, чи радше татарське, яке має й таке визначення: базар, або місце на ньому, де збираються шахраї, для гри в кості, в зерн, орлянку, карти. Як корабель назовете - так він вам і попливе (кеп Врунгель).
Відповісти
бачив цю юрбу на Проспекті Волі, біля Сан Ремо. Так там же ж діти були років 15 - 17....
Відповісти
Да это мы прикололись и кинули в них пустой баночкой из под колы, а недоумки "напад".)))))
Відповісти
Зачем вам клоунам делать пиар, через два дня сами разойдётесь.
Відповісти
На майдані одні придурки зібрались, всіх перестрілять
Відповісти
мда пацанва вирішила пройтись луцьком з метою до когось до***тись??? а нікому на думку не спадало шо йшли пацани в парк на махач а тут несміливі менти навіть не підійшли не спитали шо вони там роблять а на рахунок того що хлопці хотіли знищити наметове містечко???!! неслухайте це нонсенс кому треба тих пару палаток в якіх нікого немає??? все круто нащо робити собі рекламу і так всі знають що щоб там на театральній не робилось нічого особо не зміниться а за рахунок пацанви самовиражальсь вони так а міліція їх непідтримала і ще міліція їхала за ними аж до самого там-таму і потім коли їх лишилось чоловік 30 - 20 підійшли ось так )))
Відповісти
ахах якій Євромайдан,ці хлопці рішали там мала бути якась двіжуха,а ви тут несете якій бред.
Відповісти
які футбольні організації???ви вже геть здуріли там
Відповісти
була стріла красне vs 33 кране перемогло а палаткі нам непотрібні були!!!
Відповісти
ти шось напутав там красногой близько небуло а 33 переміг!!!
Відповісти
крутий.. ненада славу приписувать..ви бігом убігали
Відповісти
нашо придумувати якісь історії взагалі,якщо правду не знаю,якісь палаткі!
Відповісти
Ти хоть знаєш хто там був,це все рішалось за малого одного з красного
Відповісти
Бля рішайте задачкі, а не двіжуїте за сасунків всякіх, нафіг було кучу таку наводити, один з красного один з 33 і їбаште один одного, а то і за вас базар развели..
Відповісти
Зеля двіжував))
Відповісти
Останні новини
Невідомі хотіли знищити наметовий табір у Луцьку?
23 листопад, 2013, 22:30