На ВолиньPost - чат з співорганізаторами Євромайдану в Луцьку. ОНОВЛЕНО

На ВолиньPost - чат з співорганізаторами Євромайдану в Луцьку. ОНОВЛЕНО
У понеділок, 25 листопада, на ВолиньPost відбудеться чат-конференція з організаторами Євромайдану в Луцьку - Володимиром Пащенком, Анатолієм Вітівим та Володимиром Бондарем.

Початок чат-конференції - 11:00.

Гості чату поділяться своїми думками щодо перебігу Євромайдану в Луцьку та Києві, сценаріями розвитку подій.

ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ УЧАСНИКА ЧАТУ

Увага! Володимир Пащенко не зможе взяти участь у чат-конференції. Проте поспілкуватися з читачами прийде ще один співорганізатор акції Андрій Козюра

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: чат
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 11
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тільки не Бондар!!!
Відповісти
Чмошнікі! Ганьба!
Відповісти
А Шиба?!!! )))
Народний "Вождь".
Відповісти
Курви! Все просрати. як так можна? Нащо скрізь тулити політику?
Відповісти
Так, новим лідерам тяжко пробитись, коли ці іуди зову пруть "себе красівих показать".
Відповісти
Яка різниця, Бондар, не Бондар, Вітів, Пєтів чи хтось інший. Вони активно долучились до подій. І молодці. А ляпатись лайном сховавшись під псевдом не велике геройство.
Відповісти
Тьфу, позорисько! Вилазять з Мордора! У Львові з позором зігнали зі сцени представника "Свободи", а ці що? А ви люди-добрі - хаваєте?:)
Відповісти
Вони самі зійдуть, не з позором, але по іншому,
без колишньої масової довіри лучан.
Відповісти
Люди памятають "Буратіно", не обдуриш.
Відповісти
Помаранчева революція на Волині завершилась після того, як Бондар ввів до складу комітету порятунку Чернишова. Тепер можна сказати однозначно - з появою Бондара всі євромайдани на Волині можна вважати цирком, бо все рівно всіх рядових учасників кинуть.
Відповісти
про Козюру не було чути ніслова і тут "БАМ" вже й співорганізатор! де він раніше був???
хто його взагалі крім рідних поважає?
знаю практично особисто..
такого ... ще нада пошукати!!!
Відповісти