Студентський Євромітинг у Луцьку. ФОТО

Студентський Євромітинг у Луцьку. ФОТО
Приблизно тисяча студентів взяли участь в Євромітингу в Луцьку.

Акція відбулася 26 листопада на Театральному майдані.

На акцію зібралися представники різних навчальних закладів, головно - СНУ імені Лесі Українки та Луцького національного технічного університету.

Одним з учасників заходу став лідер гурту "Тартак" Сашко Положинський, який заспівав з мітингувальниками "Я не хочу бути героєм України".

Варто зазначити, що під час заходу учасники організували флешмоб - зробили зі своїх тіл слово "ЄС".


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 23
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Активісти, мають право на пулю в лоб
Відповісти
дурачьок ко ко ко, як добре що таких як ти одиниці)
Відповісти
На себе глянь зі сторони
Відповісти
вже тебе побачили...
Відповісти
Кілька тисяч???? - Ви що там курите? Судячи з фото - там навіть і 800 Людей не було
Відповісти
важливо засвідчити позицію. думаю, після такої акції молодь більше дізнаватиметься про ЄС, стане більш свідомою. за такими студентами майбутнє!
Відповісти
Вилазь з нірки Дмитре, обтруси з себе страх, встань на ноги і спробуй зрозуміти, або повірити, що оці на фото є справжніми людьми і що біля них можна навчитись ходити на твердих ногах
Відповісти
Про це ніхто не спорить та навіщо прибріхувати про кількість всеж реально можна порахувати на фото + відніміть звичайних прохожих....
Відповісти
Діма! Як то добре! Серед студентів на майдані немає вітівих, алєсєєвих, пустовітів. Лише люди! Приєднуся!
Відповісти
Хоч один мислячий чоловік найшовся, є з ким поговорити.



А ти на майдані?
Відповісти
Я сьогодні Вас бачила.. з маршутки))
Ви МОЛОДЦІ!
Щиро надіємось, що все це не даремно!!
Відповісти
палітєха не було там!!!!!! сну - це не політехнічний
Відповісти
Палітєх був, хто хотів той пішов, нас силою на парах ніхто не тримав.
Відповісти
а коли вас силою хто тримає?
хто хоче - вчиться, хто хоче - прогулює, свобода вибору.
Відповісти
із вашого балагану?
Відповісти
Фотографии акционеров на руках, ждите арестов...
Відповісти
Нова хвороба прийшла...
Відповісти
а в червоному - то конкурент бондаря?
щось він тут на всіх фотках, а інших здалеку показують чи взагалі немає фото.
може він засланий? підбурить, намутить, малолєток потім менти будуть дрюкати, а він не при чому, все тіпа добрвільно...
і найцікавіше, на секту схоже, співають, танцюють, втягують одне одного, лідер яскраво-червоний, щоб пізнавали і запамятали, в основному молодь з вітром в голові чи пенсіонери від нема чим айнятись і дачний сезон скінчився.
а якщо глобально глянути, то є певні закономірності.
1. завжди осінь, бо студенти зїдуться у міста на навчання, а це основна маса, яким аби весело було.
2. завжди пізня осін початок зими, для героїзації вчинку, що в лютий холод стояли.
3. осінь пора депресивна, загострення психічних хвороб, та й здорові перебувають у пригніченому стані, а тому легше йдуть на що не будь, щоб розфарбувати сіру буденність.
4. завжди палатки, завжди майдан, одразу знаходяться персони, що призначають себе лідерами, їх же ніхто не обирав (!), тіпа нате гуру, він все покаже, просвітить!
5. дивно швидко зявляється агітматеріал, ніби підготували наперед, а зараз тільки роздають.
6. обовязково музиканти мають співати, бо прийде більше народу їх послухати, а це масовка, ну і "зрєліща" ніхто не відміняв.
7. починають збирати гроші. на все. на харч (з дому взяти з собою не можна?!), на організаційні витрати (просто привласнити) ітупо "на майдан".
ну водять дурних за носа :-) а вони і раді!
Відповісти
...хто дозволив пану Коцану порушувати навчальний процес??
Відповісти
Я дозволив
Відповісти
Брысь, школота, уроки учить, а то в эуропе только сортиры будешь чистить.
Відповісти