Фотовиставка Сергія Палька

Фотовиставка Сергія Палька
Автор чергової фотовиставки лучанин Сергій Палько. Батько трьох дітей любить подорожувати з сім’єю і кожного разу привозить з мандрівок нові світлини. Більшість пейзажів на його фото відображають красу українських земель, зокрема, Волинського краю. Сергій не професійний фотограф, втім захоплюється художньою зйомкою не перший рік.

Далі герой ВолиньPost'івкої виставки розповідає про себе сам.

«Фотографією почав займатись одразу після школи. На першу зарплату купив собі «Зеніт». Мої фотографії відзняті переважно під час подорожей, прогулянок. Веду фотолітопис ріки Стир. Також постійно поповнюю свої віртуальні фотоальбоми «Стохід», «Дубнівські висоти», «Цуманська пуща», «Карпатські барви», «Етноархітектура Волині».

Мандрую різними способами. Це велосипед, мотоцикл, є байдарка, човни. Останні сім років фотографую цифровою фототехнікою. Крім різних регіонів України побував в багатьох місцях Росії і Білорусі. Мандрував там велосипедом, сплавлявся по ріках. Їздив в автопопорожі з дружиною і малими дітьми».

Алые паруса. Свитязь
Алые паруса. Свитязь
Ріка Горинь в середній течії.
Ріка Горинь в середній течії.
На околиці
На околиці
Драма на острові
Драма на острові
Косулі
Косулі
Ліс на перевалі
Ліс на перевалі
Розлив Прип'яті
Розлив Прип'яті
Із запасів ласки
Із запасів ласки
Чекай мене і я вернусь...
Чекай мене і я вернусь...
Затоплений ліс
Затоплений ліс
Вечірній Стир
Вечірній Стир
Горішникова соня
Горішникова соня
Після грози
Після грози
На схилах Боржави
На схилах Боржави
Хребет Палений Грунь
Хребет Палений Грунь
Вид з Яйка-Ілемського
Вид з Яйка-Ілемського
На пасовищі
На пасовищі
Один ранок з мотопоходу
Один ранок з мотопоходу
Зустріч в саду
Зустріч в саду
Осінній Світязь
Осінній Світязь
Осінь на Збручі
Осінь на Збручі
Осінні покатушки
Осінні покатушки
На Поділлі
На Поділлі
Заморожені простори
Заморожені простори
В саду
В саду
Генеральські пляжі
Генеральські пляжі
Подорож по річці
Подорож по річці
Льодостав
Льодостав
На річковому льоду
На річковому льоду
Утеплюємся на зиму
Утеплюємся на зиму
Куниця
Куниця
Ранок на Горині
Ранок на Горині
Мисливська хатина
Мисливська хатина
Бобер
Бобер
Мілина
Мілина
На пасовищі
На пасовищі
Ранок на Стиру
Ранок на Стиру
На Світязі
На Світязі
Відзеркалення
Відзеркалення
На берегах Ікви
На берегах Ікви
Стир-ріка
Стир-ріка
Доярки повертаються з польового стану
Доярки повертаються з польового стану
Бівуак на березі Хопра
Бівуак на березі Хопра
Пташеня дрозда
Пташеня дрозда
Веретільниця ламка
Веретільниця ламка
Вид з Ужокського перевалу
Вид з Ужокського перевалу
Тополі
Тополі
Світанок
Світанок
Гроза
Гроза
На пасовищі
На пасовищі
Схід сонця на озері
Схід сонця на озері
Стохід. Бабуся повертається з журавлиною
Стохід. Бабуся повертається з журавлиною
Прикордонна ріка
Прикордонна ріка
Гніздо дрозда
Гніздо дрозда
На закинутому хуторі
На закинутому хуторі
Сніданок рибалки
Сніданок рибалки
Гніздо полівки
Гніздо полівки

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 46
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
сподобалось
Відповісти
Неймовірно гарні знімки! Природа фантастична) Вам дуже пощастило бачити це власними очима!)))
Відповісти
Дякую. При бажанні це може побачити кожен))
Відповісти
Супер!
Відповісти
Дуже сподобалось...фотографії навіяли приємні спогади.
Дякую Вам за гарні фото і Волинь Посту теж)
Відповісти
гарно...з душею!
Відповісти
Дуже пізнавально. Маю надію , що жоден гризун не постраждав:)
National Geographic по Волинськи. Корисний матеріал для іллюстрації. Можна тільки подякувати за фото.
Відповісти
Дякую. Гризуни не постраждали, крім тих, яких придушила ласка. Приблизно 70% розміщенних тут фотографій відзнято на Волині.
Відповісти
Без перебільшень! Не буду називати імена фотографів,які працюють багато років в даному жанрі. Але вам вдалося їх відтіснути на задній план. Ваша добірка робіт виглядає неймовірно. Я вам заздрю, в хорошому сенсі цього слова. У мене мало вільного часу для фото.
Бажаю вам успіхів і надалі. Від перегляду отримав задоволення.
Де можна подивитися ваші роботи з коментарем?
Відповісти
Дякую. Тут зібрана невелика частина моїх фотографій. Найбільше моїх фотографій на українському фоторесурсі http://www.photoclub.com.ua/author/?id=7723&p=0

На Панораміо моя сторінка тут http://www.panoramio.com/user/6634283 Там всі фотографії прив"язані географічно, можна кожну подивитись де вона зроблена.

Якщо посортувати по темам, то найбільше розділів на боард-луцьк.
Ось деякі теми:
Дубнівсько-крем"янецькі гори http://board.lutsk.ua/topic/141507-dubnvsk-visoti/
Ріка Стохід http://board.lutsk.ua/topic/143937-fotoalbom-stohd/
Карпати http://board.lutsk.ua/topic/147286-karpatsk-barvi/

А ось так приблизно ми мандруємо сім"єю http://board.lutsk.ua/topic/140840-na-avto-po-blorus/
Відповісти
Не хочу нікого образити з тих, хто уже показав свої роботи у цій рубриці! Всі молодці! Але чому ця фотовиставка сподобалася найбільше! В душі якесь відчутя тепла зявилося під час перегляду! Дякую фотографу! Мені здалося і відчулося, що він фотографує серцем!
Відповісти
Дякую )) Подорожами захоплююсь з юності. Фотоапарат незмінний їх атрибут.
Відповісти
"Світанок" з коровою - просто клас! І взагалі - суперова підбірка. Цінність її не просто у вдалих фото, а в безцінному етнографічному матеріалі! Дякую!
Відповісти
На борді веду таку темку "Етноархітектура Волині" http://board.lutsk.ua/topic/132553-etnoarhtektura-volin/ Там не тільки мої фото. Мій нік на борді Navigator
Відповісти
Фото які можна показувати дітям в школах на уроках я пізнаю світ. Цінний матеріал.
Відповісти
таке все гарне)
Відповісти
НЕЙМОВІРНІ ФОТО!!!!
Відповісти
Пейзажі браво!
Мишки няшки!)
Відмінно!
так все просто, а так гарно, і ні одного весільного фото, за це жму руку!;)
Відповісти
СПОДОБАЛОСЬ!
Відповісти
Дуже сподобалися фото, особливо "Відзеркалення". Молодець!!!
Відповісти
Усім дякую!
Відповісти
Природа природою, а от хлопчик у фуражці мене порвав...
Відповісти
Мені самому ця фотографія не продобається. Я зробив помилку доручивши вибрати з моїх фотогравій ті, які виставляться тут, журналістам. Потрібно було вибрати самому. 80% фоторгафій були б поміняні)))
Відповісти
Ти мене неправильно зрозумів. Цей хлопчик - найкраща фотка на цій виставці (на мій погляд)
Відповісти
Та я все зрозумів, але дійсно фотографія мені не подобається))
Відповісти
КрасавчеГ!

Ни одной голой жопы, а как завораживает ! ))))
Відповісти
Це найкрутіше, що тут виставляли!!!!!!! Супер!!!
Відповісти
Дякую, в Тараса Цибуха фото гарніші)))
Відповісти
Браво!
Ці фото вже давно подобаються багатьом юзерам Луцької борди
Відповісти
Хороші любительські фото.
Відповісти
Безперечно, фото любительські. Знімаю Soni H-9 i Canon EOS 550D/ Хотілось би купити Canon EOS 5D Mark II за 25-25 тис. гривень, але не по карману))
Відповісти
Сюжет головніше. Кількість Мп в фотокамері не зробить фотографа професійнішим.
Відповісти
то ти Navigator?
мені і фото, і розповіді про подорожі дуже подобаються!
дякую Тобі за такі приємності)
а Цуманську пущу я все-таки осилю на велосипеді ;)
Відповісти
Так, він самий))) Дяую за відгук!
Відповісти
Підбірка фото просто вражає!!!
Відповісти
напевно, найкраща фотовиставка ВП.
рівняйсь!
Відповісти
порція позитиву,щиро і душевно
Відповісти
просто...!!!
Відповісти
неймовірно...
Відповісти
та більшість крутих фотографів мають дорогу оптику, а що знімають?.. Голі дівки, студійні фото, весільні... Сюжет головніше розміра кадру, зернистість доречніша ніж гламур. Цей хлопець має бачення, смак, відчуття. Світлини гармонійні, щирі, ногстальгічні. Ось, як повинен знімати фотохудожник!!! А не хизуватися дорогою апаратурою. Справа ж не у тому чим знімааєш, а як. Хоча, знаю, якісна оптика притягує...
Відповісти
Дякую! Цьому хлопцю 39 років і в нього троє дітей!)))) Щодо ностальгії. Зайнявся описом свого чотирьохмісячного одиночного велопоходу по Росії в 1997 році. http://board.lutsk.ua/topic/145612-prigodi-brodjagi/
Відповісти
дуже прямолійно і поверхнево написано. Кожен робить свою роботу і тримає свій напрямок розвитку. Уявіть,як би всі нас задрочили піздажами? краще хай один так , один так і вже весело. Я за творчість для всіх напрямків!!!
Відповісти