У Луцьку хочуть підвищити плату за проїзд у тролейбусах

У Луцьку хочуть підвищити плату за проїзд у тролейбусах
У Луцьку хочуть, аби вартість проїзду у тролейбусах становила 1,5 гривні.

Про це йдеться у проекті рішення виконавчого комітету, опублікованому на сайті міськради.

Так, у документі йдеться: «Встановити для Луцького підприємства електротранспорту тариф на разовий проїзд одного пасажира в міському електротранспорті (тролейбусі) 1,5 гривні».

Вартість разового квитка для школярів, учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації становитиме 0,75 гривні.

Окрім того, вартість місячного проїзного квитка в тролейбусі пропонують зробити для населення – 75,00 гривень, для школярів та студентів ‒ 37,5 гривні.

Вартість річного проїзного квитка для населення на проїзд в тролейбусі хочуть зробити 625 гривень.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
давно пора.
Відповісти
а в европе самый дешевый проезд в болгарии 1лев--т.е.5грн.есть к чему стремиться.
Відповісти
то вам і так бракує європейських цін ?
проблема в тому що ціни європейські , а зарплати українські.
Відповісти
Нехай так і буде, а то з тими копійками мороки багато. Я б ще і плату в 75 коп ввела пенсіонерам, може б транспорт менш навантажений був би, менше б катались не по справах.
Відповісти
Я за! И пенсионерам сделать льготный платный проезд в 50%.
Відповісти
В Київі планують з 1 грудня зробити проїзд в громадському транспорті 3 гривні (разовий квиток). Якщо подивитись, як оплачуть проїзд пасажири у нас то видно, що із 10 чоловік тільки 2 оплачуть проїзд. Інші всі пільговики! Такого ніде в світі немає! Як вижити ДЕПО?!
Відповісти
я проти пидвищення. тролейбусом практично неможливо кудись добратися хоча я маю безоплатний произд посвидчення.але кожного мисяця купую произдний квиток на маршрут 15 це дуже зручно та швидко можна доихати решту доихати пишкарусом.
Відповісти
Чому не можна тролейбусом добратися? Яке відношення це має до вартості проїзду? У маршрутки 15 тоже 6 коліс, як і у тролейбуса! Мабуть питання в іншому. Техничний стан! Так! Для того, щоб робити ремонт в своїй квартирі необхідні для цього, в першу чергу, грощі! А так, як платять депо за проїзд, то де їм взяти грощі на ремонт?!!Маєм тещо маєм!
Відповісти
зробіть по 15 грн
Відповісти
Яким місцем думаєш?
Відповісти
Так недавно ж тільки до 1.25 підняли!
Хто ж на них їздитиме, якщо маршрутка по 2грн?! Тоді ,звісно, й маршрутчики ціну піднімуть.
Ще б так зарплати росли...
Відповісти