Голова Волиньради відмовився йти у відставку

Голова Волиньради відмовився йти у відставку
Голова Волинської обласної ради Володимир Войтович відмовився йти у відставку.

Зустріч відбулася 4 грудня у кабінеті голови під час перерви в роботі сесії ради.

До голови прийшли не лише лідери опозиційних фракції Волиньради, але й учасники Євромайдану та місцеві політики.

Вони оголосили голові ради вимогу - йти у відставку.

Войтович відповів відмовою та зауважив: піду з посади лише за умови, що про це мене проситимуть більшість депутатів ради.

Після короткої суперечки "євромайданівці" пішли з кабінету голови.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А честь то де? В кота під хвостом? Вся область на холоді скандує проти цього мерзотного типа.
Відповісти
А на його місце алкоголіка Боруцького чи мо оратора-Гузя, а то вже на керують
Відповісти
Хто вся область? дДти, якими маніпулюють опозиціонери чи може тих 10 літніх людей, які як навіжені кричать смерть ворогам. Нарід, яким ворогам і кому смерть? Одумайтеся і помоліться Богу.
Відповісти
Складна доля у Войтовича. Його стільки раз вже виганяли з попередніх місць роботи, що мабуть і з цього потурять
Відповісти
Одумайтеся і помоліться Богу скажіть тим, хто влаштував криваве побоїще студентів і журналістів...
Відповісти
старих радянських кадрів нам загрожує голод та холод,згадайте до чого привели події в африці.хай буде стабільність.хай крадуть та апуть нас далі.головне мир на землі,хлібна дома,робота хоч якась.вон в гондурасі і того нема не все так погано.пройде 20-30 років буде краще.може ваша дитина десь колись попаде під крило клімчука та буде строчити з тихого кабінета ,поможе вам нагнувши інших..то все єрунда люди після війни і того не мали.тільки тодішні очільники ікорку мазали на хліб і баб апали за можливість влаштуватись на роботу,вербували в сексоти за "ідею" та карєру!то наша історія цінуєм її.памятаєм про славне минуле .будуєм нашу європу-де начальникі богі та мєгарішали.в нас свій путь.одумайтесь.амінь.крим і данєцк.тяжко українську і з бумаги переписувати.проси надбавку
Відповісти
З мовчазної згоди таких, як наші керівники. А відтепер цю згоду можна вважати озвученою.
Відповісти
державами не управляють! Люди, схаменіться!
Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=aCYH4_WsLuA
Відповісти
"Уточнити Сьогодні, 13:58
Хто вся область? дДти, якими маніпулюють опозиціонери чи може тих 10 літніх людей, які як навіжені кричать смерть ворогам. Нарід, яким ворогам і кому смерть? Одумайтеся і помоліться Богу." ви там були, паспорти перевіряли? сьогодні під облрадою половина людей була середнього віку, а вкінці кінців і багато молоді є більш свідомими, освідченими , ніж деякі, які відстоюють думку нинішньої бандитської влади. хіба що у вас імунітет від міліції та беркута є.а Бога згадувати в таких моментах не доречно.
Відповісти
Згідна з Вами на всі 100%. Я не хочу боятися у своїй країні! А тут принцип: десь там когось побили - так не мене ж! Може, й було за що ! Аби мене не чіпали!
Відповісти