У Луцьку збирають підписи за відставку губернатора Волині

У Луцьку збирають підписи за відставку губернатора Волині
У Луцьку розпочався збір підписів під вимогою про відставку голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука.

Про це 5 грудня повідомив член Координаційного комітету Євромайдану в Луцьку Ігор Гузь.

"Євромайданівці" не хочуть відступати від ідеї відправити губернатора у відставку.

Нагадаємо, 3 грудня мітингувальники пікетували будівлю обласної ради.

Коли їхні представники та журналісти потрапили в середину будинку, то намагалися зустрітися з губернатором, щоб вимагати його відставки.

Мовляв, він представляє на Волині владу, яка вчинила "криваву ліквідацію Євромайдану" 30 листопада.

Однак голова ОДА закрився в кабінеті, а згодом заявив, що не залишить посади.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 26
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Правильно!
Відповісти
Не правильно!!
Хоча, молодість сильніша від старості своєю ЕНЕРГІЄЮ (І.ГУЗЬ), а старість ДОСВІДЧЕНІСТЮ (Б.КЛІМЧУК). Що переможе-побачимо скоро.
Відповісти
зачєм вам пасрєднікі бьєрітє данєцкіх.всьо напрямую лучше чєм чєрєз пасрєдніков.оні і сібє на карман і там нєпонятно каму..а так адін..і кто лутше рішит чєловєк із харошей сімї ілі наймит.просітє ково то із пєрвих ліц .може єсть плємяшы.
Відповісти
Відправте Бориса до тих його друзів (поважних людей),які ще не повиходили з буцегарень.
Відповісти
А кого на царство? Пройдох Гузя-Шибу-Бондаря і т.п.? Чи може забули часи правління Француза?
Відповісти
Кличка.
Відповісти
Гузь і Б.П. навчайтеся, як слід діяти у Кличка:
http://www.youtube.com/watch?v=v5zIxARY7tc
Відповісти
Кличко, це Вам, панове не Юліні побрехеньки!
Відповісти
Якраз зараз Юлі і не вистачає, вона єдине, хто зуміла б повести народ у правильному напрямку, а Кличко, хоч і молодець, але недалекий і все читає з листка, то про що можна говорити далі та й плану дій як такого в нього нема, слабенько
Відповісти
А хто ці підписи поставить, діти? чи може 10 літніх людей , які під дудочку гузя на раз два три викрикують.Иожете уявити гузя губернатором, то ж все тут зупиниться, перетвориться в безлад і хаос. Апазіціонери вже не знають, який хід пустити продовження мітингів, бо ж нічого не спрацьовую. Мудрі люди адекватно і об’єктивно все це розцінюють.
Відповісти
Я теж підтримую патріотичні настрої і мені болить наша ненька- Україна, але навіщо такі нерозумні дії? Хіба Волинь- окрема держава. Не буде Януковича - не буде і Клімчука, а інакше як це собі уявляють ініціатори, що збирають підписи проти Б.П., хоча і багато до нього претензій,та і немає претендента,поки що,яким би замінити його не задумуючись. Один вже був і не вірю, що волиняни будуть задоволені його поверненням(це про Бондара) Хіба не так?
Відповісти
Та який там Бондар, не смішіть, він вже докерувався, що з позором поперли і знову сунеться, то ж люди не дурні, все бачать, не воскреснути йому вдруге, хай кричить, бігає, але йому вірити не можна, то точно
Відповісти
Правильно! Збирати! А ще стврити громадський трибунал і розслідувати подивиги цього представника Януковича на Волині.
Відповісти
Чого Ви розкричалися, патріоти. Мені не зрозуміло, чому цілком нормальне прагенння українців до Європи на Волині підмінюється бажанням так званої опозиції (інших слів не має) змінти місцеву владу. Де взаємозв'язок? Де, я Вас запитую? Припустимо, назбирали Ви ті підписи і що далі? Посада Голови облдержадміністрації не виборна, як губернаторська у США, його призначає Президент. Глава держави може взяти час на роздуми, а Клімчука зробити виконуючим обов'язки, або когось з його заступників (тут треба законодавство уважно читати). І що далі? Чого досягла ця опозиція у цьому випадку? Нічого, це просто політичний фарс і не більше. Не буду хвалити Бориса Петровича, але саме за його керівництва було зроблено багато для області і дуже багато робиться. Не хочеться, щоб він зараз пішов і ті об'єкти під які він "вибив" фінансування були заморожені, бо це шлях у прірву.
Відповісти
на жаль до гузя не доходить, а школота не розуміє головного.якщо навіть зараз клімчук псіхане і пошле всіх нах разом з гузьом та дійсно піде з посади, то ще поки що ДІЮЧИЙ президент ПРИЗНАЧИТЬ сюда, нам, на нашу ВОЛИНЬ, нового голову адміністрації.і коли в тому кабінеті сяде людина з ДОНЕЦЬКА, то шановний гузь, повір, той мєгафон якщо і не запхають тобі в одне місце, але до губ приклеють, це точно! шанси отримати пілюлей від справжніх тітушок в тебе виростуть до 100%.тому їдь революціонер у київ і звільняй януковича спочатку. і не води за собою стада школоти, вони навіть не знають у чому різниця посад між головою клімчуком і головою войтовичем.
Відповісти
Да досить гнати на губернатора. Він виконує всою функцію на всі 100%. хто б як не він зробив би так багато для Волині: школи,дитсадки і т.д. буди реконструйовані - це майбутнє наших дітей.
Відповісти
Твоє гарне ім"я не підходить до мантри яку ти торочиш на всіх сторінках.Правий Степан.
Відповісти
Ой Марічко! За те, що він зробив, йому держава гроші платить. А скільки він не зробив, а йому держава заплатила!
Відповісти
на жаль до гузя не доходить, а школота не розуміє головного.якщо навіть зараз клімчук псіхане і пошле всіх нах разом з гузьом та дійсно піде з посади, то ще поки що ДІЮЧИЙ президент ПРИЗНАЧИТЬ сюда, нам, на нашу ВОЛИНЬ, нового голову адміністрації.і коли в тому кабінеті сяде людина з ДОНЕЦЬКА, то шановний гузь, повір, той мєгафон якщо і не запхають тобі в одне місце, але до губ приклеють, це точно! шанси отримати пілюлей від справжніх тітушок в тебе виростуть до 100%.тому їдь революціонер у київ і звільняй януковича спочатку. і не води за собою стада школоти, вони навіть не знають у чому різниця посад між головою клімчуком і головою войтовичем.
Відповісти
Доступно пояснив. 100% правда.
Відповісти
тілко на клімчукові.а так би тут рускій бєркут гасав.але мжиствінний клімчук сказав нєт.і азар та батя впали яйцами напол.такій він в нас (прямий!мужествінний).сказав до арбузова-дай бубла.той тоже яйцами впав на пол.і дав бубла багато.на всіх хватило.хто не получив то неприділах.кінчиться криза дадуть.рішає все.нагібає данєцкіх за народ.несеш Додому булку хліба куплену(!) в гастрономі-поякуй де слєдує.а то гузь з цру тут мутить.то він в києві 1 міліон вивів-сцука.вайни хоче.
Відповісти
Шановні, слухайте сюди. Проаналізуємо ситуацію. Клімчук губернатор уже нєвість скільки років. Працював за будь якої влади. Як це можна назвати? Підлабузництво? Не думаю. Вміння пристосовуватись? Саме так. Головний плюс Клімчука - стабільність і результативність, що б ви не говорили. Закиди Гузя смішні, банальні і знаходяться на рівні розвитку його мітингувальників-школярів, якими він обклався зі всіх сторін і стверджує, що це свідома молодь.
"Мовляв, він представляє на Волині владу, яка вчинила "криваву ліквідацію Євромайдану" 30 листопада" Ключове слово "мовляв"...а може і не мовляв? Неаргументовано.
Відповісти
я так і думав що пакуючи туди все що тут область заробила йому соромно.мітингувальники і десятої частини схем не знають тих..без нього в нас би зарплати середні були не 2.300 а 700.дякуєм що їсти є що.дякуєм що не на сибіру!
Відповісти
Не тільки підписи збирати,а за грати! Разом із зеком!
Відповісти
раджу відкрити свідомість і увімкнути мізки. інакше - біда. в сучасному світі дибілам важко.
Відповісти