Клімчук - другий в рейтингу губернаторів

Клімчук - другий в рейтингу губернаторів
Голову Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука в рейтингу губернаторів випередив лише його колега з Чернівців Михайло Папієв.

Рейтинг, використовуючи інформацію Державної служби статистики та її територіальних органів за підсумками трьох кварталів 2013 року, склали Коментарі.

Експерти видання відзначають, що другу сходинку Клімчука забезпечили непогана демографія та екологія.

Також вони зауважили, що область вийшла на перше місце за динамікою збільшення реальних зарплат. Окрім того, Волинь зберегла лідерство за рівнем роздрібної торгівлі.

Водночас до переліку досягнень регіону, які забезпечили губернатору таке високе місце, включили: збільшення промислової продукції та зменшення зарплатних боргів.

Загалом рейтинг губернаторів виглядає так:

1. Михайло Папієв (Чернівецька область)
2. Борис Клімчук (Волинська)
3. Володимир Яцуба (Севастополь)
4. Іван Мовчан (Вінницька)
5. Анатолій Могильов (АР Крим)
6. Олександр Лелида (Закарпатська)
7. Сергій Рижук (Житомирська)
8. Едуард Матвійчук - Микола Скорик (Одеська)
9. Валентин Хоптян (Тернопільська)
10. Анатолій Присяжнюк (Київська)
11. Олександр Попов (Київ)
12. Василь Барташ (Рівненська)
13. Михайло Вишиванюк - Василь Чуднов (Івано-Франківська)
14. Микола Круглов (Миколаївська)
15. Василь Ядуха (Хмельницька)
16. Олександр Удовіченко (Полтавська)
17. Юрій Чмирь (Сумська)
18. Микола Костяк (Херсонська)
19. Володимир Хоменко (Чернішівська)
20. Віктор Шемчук - Олег Сало (Львівська)
21. Дмитро Колєсніков (Дніпропетровська)
22. Олександр Пеклушенко (Запорізька)
23. Андрій Ніколаєнко (Кіровоградська)
24. Михайло Добкін (Харківська)
25. Сергій Тулуб (Черкаська)
26. Володимир Пристюк (Луганська)
27. Андрій Шишацький (Донецька)

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Клімчук
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
і позлоровляю!
Відповісти
2.300. зато критикує грецію та іспанію.канкретний...господарник
Відповісти
Тріщки не дотягнув до оберзлодія.
Відповісти
ВІТАЮ! Так тримати! :-)
Відповісти
Вітаю! Це тримати і не згубити!
Відповісти
Який йух публікує цю гидоту і за які шиші....Нехай вийде до людей на Київську площу і прозвітує перед ними ,а не сидить в оточенні братків і мєнтів
Відповісти
Ото такий йух и пише і горлопанить на майданах, а інші роботу роблять!!!
Відповісти
друге місце в рейтингу злодіїв губернаторів !!!
Відповісти
мені цікаво як він на демографію впливає? бик-осємєнітєль?
Відповісти
Клімчук я чекаю тебе...
Відповісти
Але до тебе Гузь, в мене взагалі повода прийти не буде, тому що не бути тобі губернатором, навіть якщо я колись до Клімчука, через пару років прийду)))
Відповісти
Судя по всему,этот рейтинг составлял Николай Яныч АЗВИРОВ лично.
Відповісти
Завжди знала шо Клімчук хороший господарник, як ви висловлюєтесь. Такі статті на замовлення не пишуть, ребята. Так що узбагойтесь і врешті-решт свої кпини лишіть при собі. Шо маємо - того не відняти. Друге місце достойне. Так тримати, Борис Петрович)
Відповісти
Клімчук хороший господар.Таких у нас на Волині ще не було.Хвала йому та Честь.
Відповісти
А боягуз він перший!
Відповісти
Тебе злякався чи шо?:)))
Відповісти
Не тупи! Донецькіх дімокрітів.
Відповісти
губернатор Волині зеркальне відображення гнійного Януковича,Клюєва( вафлоглота),Азарова і всіх міністрів ушльопків!!!
Відповісти
Хвала і шана бувшим міністрам: Соболевам, Пинзденикам, Кириленкам, Яйценюкам... ну і іншим горлопанам - Слава!!!
Відповісти
Як говорить Аз1ров "п1здравляю"
Відповісти
А я ж то думаю: шо ж мені так харашо живецця на Волині! Так вот оно шо ж! Тра бороцця, щоб перве місце у рейтінгу було, то буде ше лучче!
Відповісти
Дружина каже своєму чоловікові:- але ж ти придурок! Якби був конкурс серед придурків, то ти б зайняв ДРУГЕ місце. Чоловік: - а чому друге? Дружина: - бо ти -ПРИДУРОК!
Відповісти
Якось, коли Б.П. тільки вдруге приступив до роботи на Волині, довелося бути на нараді, де він, відповідаючи на запитання, сказав, що ніколи вже не заплямує своєї совісті та честі партійною приналежністю, що це вже було колись у його біографії, що він господарник, менеджер і основна його задача - робота на благо волинян! Та не довго совість і честь були без плям! Десь за місяць він вступив у ПР та очолив виборчий список, тим самим образивши рядових та і не дуже членів партії, котрі роками там працюючи, здобували своє право на місця у цьому списку. виникає питання: чого варті слова високопосадовця? Змінилася його риторика та поведінка. Подобострасні вислови "мій президент" нагадують "мій фюрер" Виникає питання: не соромно так прогинатися у вже поважному віці? Тепер у ЗМІ розгорнулася безпрецедентна кампанія по врятуванню власної шкури та втраченого авторитету. Людям "втуляють" про високі рейтинги, транслюють якісь інтерв'ю "вдячних" волинян, котрим прозоро натякнули що буде, коли вони відмовляться "поблагодаріть" (хоча, мабуть,серед них були і такі,кому байдуже перед ким блюдолизити і робили це щиро у міру своєї мерзотності). Виникає питання: а у нашого губернатора (хоча про які губернії йдеться, що це за адміністративні утворення в Україні?)совість та честь, хай і заплямовані, ще є?
Відповісти