Луцьк очима американця. ФОТО

Луцьк очима американця. ФОТО
Американець Коді Зальцберн поділився фотовраженнями від Луцька.

Світлини опубліковані на сайті фотографа.

На фото - центр Луцька, спальні мікрорайони. Також є світлини зимової риболовлі на річці Стир.

Швидше за все, фото зроблені в січні 2012 року, бо на них зафіксовано етнофестиваль "Різдво у Луцьку", під час якого запалили свічку висотою 1,8 метра.













Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Мля яке бідацтво. Живемо в такому лайні і люди якісь совєтіки. Шкода
Відповісти
Фото виглядають якось старовинно.
Відповісти
Убогенько ми виглядаем. Убогенько.
Відповісти
ще небачила,щоб Луцьк бачили таким прорадянським.
складається враження, ніби той цілий американець вмисне ходив і шукав відбитки совдепії на нашому місті...
неприємно.
Луцьк насправді гарне місто! А особливо, те,що з ним відбувається останнім часом...
Відповісти
Убогість, гетто, красиві жінки що тягають пакети у громадському транспорті, шароварщина, самодіяльність
Відповісти
Гамериканця дето не там водили оглядати місто
Відповісти
таке враження що показав наш луцьк бідною українською провінцією
Відповісти
Як ретро якесь. З 1960-их
Відповісти
Враження, ніби сфоткано на Полароїд :)
Відповісти
хай фотки детройта покаже... то Луцьк ще мегапозитив
Відповісти
Перепрошую, але в того фотографа не все гаразд з головою. В кожній країні навіть на Заході можна знайти таке убожиство... Я теж можу поїхати в США і познімати найгірші будинки, бомжів і старих. З власного досвіду знаю, в США подібне бачив. Так що це палка з двох кінців
Відповісти
фото щирі.
життя - яким воно є.
і це - обласний центр?
Відповісти
ми геть якісь вбогі
це нас так америкос бачить?
може він не знає, що Україна незалежна
і зараз 2013 рік
Відповісти
Ci fotografiji vidobeagajt' Lyc'k zi vsijejy jogo krasojy ta glubunojy. Vonu spravzhni. I liydu na nux tezh spravzhni, a ne jakis' modeli. Jak komys' mozhe ne modobatus' dokymental'ne foto takoji jakosti?? Ja znajshla ciogo fotografa v interneti. Os' jogo website: http://www.kodysalzburn.com/
Vujavliajet'sa, shcho vin fotografyje na plivky, a ne cufrovum fotikom, tomy i vugliadaje "retro". Vsi zvuknylu do cufrovux fotok i "golybux ekraniv", a ce g klasuka, liydu! TIMELESS!!!
Відповісти
ykraina widstae wid ewropu na 50 rokiw.treba bagato chogo pominjatu.naschi lüdu jakis zatyrkani.moge nowe pokolinnja schos i zminnut.
Відповісти
А я саме таким і пам'ятаю своє рідне місто...з якого емігрувала 5 років тому у Сакраменто...Ностальгія...сніг...реалії провінційного містечка...зато жінки в нас найгарніші) Шановні, меньше пафоса...у кожного своє бачення і свої цінності...
Коді та Віра, ви молодці! Great job man!;)
Відповісти
Люди, це у вас уже не все гаразд з головою!!! Це фото звичайного життя, це ті картини, які ми бачимо щодня? Від чого вам соромно??? Кажете, що "дето не там" водили??? Так це ж центральні вулиці міста )Чи ви уже не звикли сприймати світлини відверто "невідшопаними"? =)
Відповісти
Кожен бачить те, що хоче бачити. Америкос хотів бачити нищеті і майже кріпаків, тому й зробив не гарні і яскраві фото, а чорнобілі. В них я думаю не кращі райончики є, так чомусь не показують.
Відповісти
На мене більша половина фотографій не навіюють ніякого враження "бідацтва" і т.д.
Навпаки, фото такі гарні, і досить "теплі" ^^
Відповісти