Мер Луцька поїде в Тернопіль шукати вихід із політичної кризи. ВІДЕО

Вихід із політичної кризи в Україні намагатимуться знайти в областях.

Мери українських міст вирішили провести спільне зібрання у Тернополі, ‒ повідомляє ТВі http://tvi.ua

Ідея зібрання належить тернопільському меру Сергієві Надалу. На засідання «круглого столу» уже готові прибути міські голови Івано-Франківська, Хмельницького, Львова, Луцька, Вінниці. До ініціативи готові приєднатись мери й інших міст.

Перші консультації показали, що лідери місцевих громад можуть стати важливою стороною пошуку шляхів виходу із сьогоднішнього протистояння.

За словами тернопільського міського голови, сьогодні важливо зберегти єдність країни, не допустити розгортання сепаратистських настроїв, зупинити ескалацію насильства. Зараз розробляються пропозиції, а в січні заплановано провести зустріч міських голів.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Романюк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Романюк вже "порішав" всі справи у Луцьку?
Відповісти
Єх мер, мер... Навчать там вас майданити, а не господарку вести, а ви в першу чергу для цього обирались!!! Ви не політична персона, а виборча, вас громада обирала, а не політики призначали!!!
Відповісти
Колишній комсомолець ніколи українцем не стане.Портрет хама прибери з кабінету
Відповісти

А шо володимирський престарілий князьок- мер П.Даніліч теж поїде у Тернополь?
Чи він як всепартійний мер вже зарився глибоко- глибоко у норку !!!
Відповісти
Як боротися з режимом-повчіться в галичан,а то соплі тілько жуєте і шукаєте вихід з кризи.Викиньте нах...р з облради чемодани Клімчука,як це зробили у Львові і Тернополі з ОДА тоді покажете свою дієвість!!!
Відповісти
Якщо такий сміливий то прийди і зроби!:) Сцикопехота клаводави!!!:)
Відповісти
Меру Тернополя С.Надалу рекомендую оголосити мера Володимира персоною нон-грата у його місті,оскільки пан Саганюк не переносить "Свободи" !!!
Відповісти
Хто їде в Тернопіль,візьміть мене з собою.
Відповісти
Хто в Тернопіль - той москаль!!!:)
Відповісти
Від імені громад-ІМПІЧМЕНТ ЯНУКОВИЧУ !!! Слабо???
Відповісти
Якого милого в те кубло пертись? Там вже сволотовці докерувались, таке місто засрали...
Відповісти
http://www.youtube.com/watch?v=60fM0_b-zuM
Відповісти
Тернопіль сьогодні- одне з найкрасивіших і найкомфортніших міст України.А те що тут на сайті гавкає біло-синя сволота, то не дивно.Це їхні останні потуги і політичні передсмертні конвульсії...
Відповісти
был в июле около10 вечера транзитом с европы это полный нахтигаль-город темный каК ПОСЛЕ БОМБЕЖКИ а трасса Е85 черновци-тернополь-полигон для машин-200 с хрн км -8 часов пути.а вот люди золото-при наличии русского языка и иностр.номер. помогли вечером после 22.00найти сервис т.е дать дом. тел аутослесаря
Відповісти
Почяав про гарне місто, а закінчив...?!:(
Ну а зомбований добре, це видно!:) Помиляєшся якщо думаєш, що тільки біло-сині так відгукуються про бендерівське місто Тернопіль! Скільки людей - стільки й думок і нема чого всіх під себе рівняти! Вбийте вже собі в голову, що так як ви хочете - всі підтримувати не будуть, у людей є думка відмінна від вашої і це не обов'язково має бути біло-синій колір!:)
Відповісти