Уряд затвердив офіційний календар вихідних днів: чи будемо відпочивати на Різдво та Новий рік

Уряд затвердив офіційний календар вихідних днів: чи будемо відпочивати на Різдво та Новий рік
У грудні 2025 року в Україні буде 23 робочі дні та 8 вихідних — лише суботи й неділі.

Про це пише UAportal.

Додатковий відпочинок на свята скасовано на період воєнного стану, тож Різдво 25 грудня (четвер) і Новий рік 1 січня (четвер) — робочі дні. 31 грудня (середа) також робочий — передноворічні вихідні не передбачені.

Роботодавці можуть надати відгули, відпустку за власний рахунок або скоротити графік, але це індивідуально. Про це йдеться у Законі України Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану.

У січні 2026 року — 22 робочі дні та 9 вихідних (суботи й неділі). Державні свята та скорочені дні відсутні через дію воєнного стану.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Я думаю це помилка сайту,Різдво не буде робочим днем
Відповісти
Вважаю дурнею не робити вихідні.Ви вбиваєте національні звичаї(можливо це і є задумом знищити не тільки культурну спадщину а й коляду,вертепи???)Задум ваш вже зрозумілий та ціль((
Відповісти
А на 7 січня (православне різдво), вже скасували вихідний, чи може ще буде як завжди в Україні було?
Відповісти
Скоро ще будемо святкувати жидівське свято ханука
Відповісти
З яких пір січень має 32 дня?
Відповісти
Як у січні 32 дня?
Відповісти
А ВР також буде працювати без вихідних та "канікул"? Добре було би якби ВР працювала 31.12.25 до 23-50, а 01.1.26. вийшла на роботу о 10-00.
Відповісти
Війна знесилила всіх- і військовиї, і їх рвдних , і всіх , хто в тилу. Але день Великого Різдва, 1 січня хотілось би, щоб були вихідними. Люди те й роблять, що прауюють, донатять, знову працюють , щоб донатити.ніхто вже не збирається в колі рідних, ніхто не відчуває навіть краплини родинного тепла у святкові дні.
Вважаю, що хоча б по одному вихфдному дню треба було б зробити, щоб люди могли просто перезавантажитись, провести час з дітьми, у яких, доречні, канікули Емоційно це конче необхідно!!!
ВР буде відпочивати. У них вже свята розпланованоі, судячи з того, як скуповується прислуга з водіями
Відповісти
Закрийте Буковель на ці дні.
Відповісти
Согласен, правильно
Відповісти
А що робити тим, для кого по православній вірі робити роботу в один із трьох найбільших свят в році - це гріх? Чи в нас як конституцію поставили на паузу, так і християни на воєнний стан мають зрікатися свого сповідання? Я розумію, що президент - атеїст, але відверто штовхати людей на гріх це вже перебор і топтання по святому.
Відповісти
Цікаво, ВР також будуть працювати 1 січня?
Відповісти
У настоящих православних християн Різдво 7 січня. І ці люди точно не будуть працювати....
Відповісти
Різдво 7 січня
Відповісти
Повний абсурд, скасування вихідних днів на свята то вже занадто, верніть людям новорічні свята!!
Відповісти
Скасовувати ці свята ніхто не має право.
А якщо уряду так хочеться-хай іде і працює. Но не у ВР. А на завод, простими працівниками, на зарплату 10-15тис. Тоді може подумає, чи потрібно так робити...
Люди втомилися від війни... Потрібно хоть трішки мати повагу до людей... Яке відношення має воєнний стан( а чи він є? Якщо є-то грубо порушується конституція) до таких свят: як Пасха, Новий рік, Різдво та ін...? Якщо не буде цих вихідних- народ просто взбунтується...
Відповісти