У лісі в Луцькому районі знайшли тіло чоловіка
У лісовому масиві між Ольганівкою Рожищенської громади та містом Ківерці виявили тіло чоловіка.
Його знайшли у вівторок, 12 травня, повідомляє Район.Рожище. Інформацію підтвердили у поліції.
Чоловіка виявили місцеві діти. Це – житель колишнього Млинівського району Рівненщини, 1982 року народження.
Обставини місця події вказували на самогубство. Правоохоронці з'ясовують деталі.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Його знайшли у вівторок, 12 травня, повідомляє Район.Рожище. Інформацію підтвердили у поліції.
Чоловіка виявили місцеві діти. Це – житель колишнього Млинівського району Рівненщини, 1982 року народження.
Обставини місця події вказували на самогубство. Правоохоронці з'ясовують деталі.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Останні новини
Пороговий бал значно зріс: як здаватимуть НМТ-2026 на Волині
13 травня, 22:43
У лісі в Луцькому районі знайшли тіло чоловіка
13 травня, 22:12
Волонтери «Української команди» передали нову партію FPV-дронів спецпідрозділу ГУР «Артан»
13 травня, 21:50
У Луцьку ціни на оренду злетіли до небес: дешеве житло майже зникло
13 травня, 21:45
