З російського полону повернулися 205 воїнів
Україна та росія провели обмін полоненими. З російської неволі повернулися ще 205 українців.
Про це повідомив президент Володимир Зеленський.
Серед тих, хто повернувся з російського полону — воїни Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.
Більшість із них перебували в російському полоні ще з 2022 року. Захищали Україну в Маріуполі і «Азовсталь», на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському, Київському напрямках та ЧАЕС.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Про це повідомив президент Володимир Зеленський.
Серед тих, хто повернувся з російського полону — воїни Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.
Більшість із них перебували в російському полоні ще з 2022 року. Захищали Україну в Маріуполі і «Азовсталь», на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському, Київському напрямках та ЧАЕС.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Останні новини
У Луцьку на восьми вулицях перекриють рух транспорту
15 травня, 11:04
З російського полону повернулися 205 воїнів
15 травня, 10:52
