На Волині поліцейські піймали за кермом 10-річного хлопчика: як покарав суд його матір
На Волині малолітній хлопчик взяв без дозволу мотоцикл, щоб покататися. Проте юний водій попався поліцейським і за порушення сина у суді довелося відповідати матері.
У постанові вказується, що 21 квітня близько 18 години у селі Стобихівка Камінь-Каширського району поліцейські виявили 10-річного хлопця, який керував мотоциклом Lifan без посвідчення водія і мотошолома. На матір юного порушника Ірину О. виписали протокол за неналежне виконання батьківських обов’язків, пишуть "Волинські новини".
Своєю чергою, поліцейський у суді пояснив, що доказом скоєння правопорушення є відеозаписи з місця події, які були зафіксовані відеокамерою, встановленою біля магазину в селі.
Також він просив застосувати до жінки найсуворіше стягнення.
Волинянка під час судового засідання провину визнала. Як розповіла, на той час вона була на заробітках, батько дитини - на роботі, і син, прийшовши зі школи, взяв мотоцикл без дозволу. Зі слів жінки, такий випадок стався вперше, з сином провела бесіду і більше такого не повториться.
Врахувавши характер вчиненого порушення, те, що жінка вперше притягується до адмінвідповідальності і не працевлаштована, суддя призначив їй 850 гривень штрафу. Також із Ірини О. стягнули 665 гривень судового збору.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
У постанові вказується, що 21 квітня близько 18 години у селі Стобихівка Камінь-Каширського району поліцейські виявили 10-річного хлопця, який керував мотоциклом Lifan без посвідчення водія і мотошолома. На матір юного порушника Ірину О. виписали протокол за неналежне виконання батьківських обов’язків, пишуть "Волинські новини".
Своєю чергою, поліцейський у суді пояснив, що доказом скоєння правопорушення є відеозаписи з місця події, які були зафіксовані відеокамерою, встановленою біля магазину в селі.
Також він просив застосувати до жінки найсуворіше стягнення.
Волинянка під час судового засідання провину визнала. Як розповіла, на той час вона була на заробітках, батько дитини - на роботі, і син, прийшовши зі школи, взяв мотоцикл без дозволу. Зі слів жінки, такий випадок стався вперше, з сином провела бесіду і більше такого не повториться.
Врахувавши характер вчиненого порушення, те, що жінка вперше притягується до адмінвідповідальності і не працевлаштована, суддя призначив їй 850 гривень штрафу. Також із Ірини О. стягнули 665 гривень судового збору.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Останні новини
На Волині поліцейські піймали за кермом 10-річного хлопчика: як покарав суд його матір
Сьогодні, 08:20
Жовте листя на огірках: що робити, щоб врятувати врожай
Сьогодні, 05:17
