На Світязі біля озера спалахнув очерет

На Світязі біля озера спалахнув очерет
У селі Світязь Шацької громади рятувальники ліквідували пожежу очерету — лихо трапилось в обідню пору на вулиці Набережній.

Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Волині.

Вогнеборці ДСНС з селища Шацьк оперативно провели розгортання і погасили полум’я водяним стволом, вчасно локалізувавши пожежу та зупинили поширення вогню за 15 хв після повідомлення на лінію 101.

«Яка ж причина?», — спитаєте ви. На жаль, відпочивальників зараз на озері багато, хто з них спричинив пожежу з необережності…" - зазначають рятувальники.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.