Башкаленко взяв до колегії трьох нардепів

Башкаленко взяв до колегії трьох нардепів
Губернатор Волині Олександр Башкаленко своїм розпорядженням затвердив оновлений склад колегії облдержадміністрації.

Розпорядження розміщене на офіційному сайті Волинської ОДА.

Так, до нового складу колегії обласної державної адміністрації увійшли: народні депутати Ігор Єрємєєв, Степан Івахів та Сергій Мартиняк, голова Луцької міської ради Микола Романюк, начальник управління Міністерства внутрішніх справ України в області Олександр Терещук, заступники голови обласної державної адміністрації Віталій Карпюк,Олександр Курилюк та Едуард Стоєв, голова облради Володимир Войтович, голова Федерації профспілок області Іван Карпомиз, начальник управління Служби безпеки України в області Юрій Гетало, голова Правління регіонального відділення Українського союзу промисловців та підприємців в області Володимир Гунчик, начальник Головного управління Міндоходів в області Ігор Сінгаєвський, Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк,голова громадської ради при обласній державній адміністрації Михайло Савчак, голова правління обласного об’єднання організацій роботодавців Володимир Цибульський, заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Станіслав Ющик, начальник Ягодинської митниці Міндоходів Дмитро Поліщук.

Відповідне розпорядження голова ОДА підписав 11 лютого.

Нагадаємо, Олександра Башкаленка було призначено на посаду голови облдержадміністрації 5 лютого.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
приближені....
Відповісти
І хто тепер повірить, що вони не голосували руками?
Відповісти
Вітаю ВАС Петре Даниловичу з черговим підвищенням !Антимайдан з Вами !
Відповісти
дякуємо губернатору за довіру (народу)
Відповісти
Дууже зрозуміло !!
Відповісти
Перше рішення Башкаленка за логікою прапорщика совєцької армії: "сказав - люміній, значить люміній, і нікакіх гвозьдьов!". Ці три депутати ніколи не прийдуть на засідання колегії. Це крупні бізнесмени, зайняті своїми проблемами, вони жодного разу не відвідали сесію обласної ради. Тим паче - Мартиняк, як людина зі свідомістю колгоспного сторожа. А чому б не взяти відомого підприємця, виробника - активного (не такого, як микуліч чи ольховий), освітянина, правовика, які не повязані тісними вузлами з владою? Башкаленко сам виглядає на посаді голови ОДА як весільний генерал, і ще й склад колегії поповнив весільними генералами. Або "почесними" членами колегії.
Відповісти
Цікаво, а Савчак? Порожнє місце. В боротьбі з журналістами не допоможе, бо журналістська організація давно знищена ним же. Кожен журналіст - сам по собі.
Відповісти
Вельмишановні пані та панове журналісти!!!!!!
Ну немає в Україні губерній, а відповідно немає губернаторів. Поважайте свою державу і не робіть її сателітом росеї.
Відповісти
Вельмишановний херр Отто. В Росії немає губерній. Є 21 республіка, 46 областей, 9 країв, 1 автономна область, 4 автономні округи, 2 міста федерального значення. Губерній немає і в США, які утворюють штати, і в Канаді, яка складається з провінцій. Однак в кожній з цих країн є губернатори. Якщо в Росії є губернатори, а в Україні немає, то де режим більш демократичніший?
Відповісти
Саганюк і тут обгадився. Знову пішов проти народу володимирського.
Відповісти
Так Саганюк вже давно у складі тієї колегії
Відповісти
Ото Петро дає. То казав, що з людьми і на майдан поїде, а тут на тобі і з Ригами!Гірше продажної дівки! Фуууу!!
Відповісти
Серйозні люди, думаю, що гідні бути в колегії
Відповісти
Башкаленко зараз діє на опозицію як червона тряпка на бика
Відповісти
Тут ситуація складається наступним чином, ці псевдо- опозоціонери просто бояться Башкаленка, тому їм залишається тільки щось критикувати
Відповісти
Ну як Вам Саганюк,дорогі володимир-волинці. Ще раз оберіть його мером, бачите в яких колах він популярний.АПОЛІТИЧННИЙ І ПОЗАПАРТІЙНИЙ МЕР.Княже місто ,гони князя!
Відповісти
Гнати їх потрібно з Волинської землі туди звідки вони вилізли!!!
Відповісти