У «Свободі» кажуть, що Клімчук активізувався і хоче реваншу

У «Свободі» кажуть, що Клімчук активізувався і хоче реваншу
За спробами усунути голову Любомльської районної ради, свободівця Миколу Сушика стоїть колишній голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук (на фото), заявив заступник голови Волинської обласної ради, депутат ВО "Свобода" Олександр Пирожик.

Про це Пирожик сказав під час чату на ВолиньPost у четвер, 17 липня.

"Ряд ознак вказують на значну активізацію Бориса Клімчука, котрий прагне реваншу", - сказав Пирожик.

"Для прикладу, відразу кілька джерел вказують на те, що саме Борис Клімчук стоїть за спробами реваншу контрреволюції в Любомльському районі, де регіонали, колишні і нинішні, а також їх поплічники намагаються змістити майданівського голову районної ради, нашого побратима Миколу Сушика", - запевнив свободівець.

"Допустити цього ми не можемо, бо контрреволюція підніме голови і в інших містах та районах, може розпочатися ланцюгова реакція, яка призведе до таких же плачевних наслідків, як і невдовзі після Помаранчевої революції. Невже ми, волиняни, хочемо повторення такого сценарію?", - сказав Пирожик.

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ ЧАТ З ОЛЕКСАНДРОМ ПИРОЖИКОМ

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 61
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
вчителя він знає.він підключить аппарат доїльний назад і вам не тре буде волнуватись.гроши з кієва дадуть..прадукція буде продаватись..все буде доїтись..волиньсантехмонтаж строїти..він пиз.. а ви посміхатись..дойош стабільность.при саші вайни не було..і чоткій ходив ..накрохмаляний..
Відповісти
Ніякого майдану не буде, забирайтесь геть. Це Ви прийшли до влади на крові сотень людей. Ганьба. За вами ніхто не піде.
Відповісти
кіндрат з растова?всіх за польщу виженете?а тут танці з червоним бубном та мощі лисого з червоної площі привезете?а над тим всім прапори ньювасюківскіх репаблік?пісу піс ребята.водкі нєт іді дамой!
Відповісти
Там Пирожик сказав, що він дуже "великий" філософ, тому і в армії не був - то нехай йде і далі філософствує, а не до влади дорвався!!! Рушницю йому дайте і на Схід!!!
Відповісти
Боже мій хватить вже ліпити Клімчука де попало, хоча вам усім до нього дуже далеко. Просто люди побачили, що з приходом нової влади у нас тільки зростання цін, погіршення рівня життя, війна і куча смертей і кінця цьому не видно.
Відповісти
ті крали але войни не було..вони накрали більше красти не будуть..а від тих що не мають бобла можна ждати всьо шо угодно..при кучмі долар вообщє по 4.5 був.уккраїнскій вибор бодя!недавно показували по 24 каналу..дав пару тисяч..на амуніцію бойцам..три рази показали..і по пятому два..
Відповісти
Нехай би вже прийшов назад Клімчук то навів би якийсь толк.
Відповісти
лужков би тут справився..в нього і жінка бізнесьор ізвєстний..і в австрії зараз..недальока нам країна..може напишнм?смітюх казав путєн поможе..може гукнем як раніше?
Відповісти
Клімчук класний дядько і любить область і волинян. Просто не в ту партію вступив. Не пов'язую його і регіони. Щоб бути губернатором йому треба було в тій партії сидіти. От і полетів не за що, а під гарячу руку, хоча кращого губернатора не було і напевно не буде.
Відповісти
Підтримую на 100%. Кращого не було за Клімчука. А оте що зараз сидить при обласній раді і адміністрації лише вміє гавкати як собака з будки
Відповісти
http://genshtab.info/%D0%9A%D0%BB%D0%B8%D0%BC%D1%87%D1%83%D0%BA,_%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81_%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
Відповісти
запитайте краще скільки палетів завіз в київ
Відповісти
Якщо так і далі продовжуватиметься - третій майдан не загорами. Контрреволюції не можна допустити. А щодо крові і життів - то якраз СВОБОДА її набільше пролила і втратила.
Відповісти
Клімчук молодець, найкращий губернатор в Україні!!! Він вернеться разом з Януковичем і і тоді покаже де раки зимують!!!
Відповісти
Гляньте декларації Климчука, його обістя в Луцьку і особняк на березі озера в Шацького району тоді в вас пропаде бажання його захищати.І хто повірить,що міг він не знати про "Шацькі Межигір"я" Януковича? Але він мовчав - бо це ж одна команда!
Відповісти
мають не завідуйте.
Відповісти
гнати геть з України ригів паршивих,докерувалися, народ бідує,казна пуста,в країні війна.Чому немає люстрації ригів і комуняк вигнати з УКРАЇНИ до Путіна.ганьба,,геть руки від українців,а не ще пір,я піднімаюьїть.РОЗСРІЛЮВАТИ їх треба
Відповісти
А в свободi не кажуть що колишнi ригi до них перебiгають? Як наприклад б/в ВОЛОШЕНЮК ?
Відповісти
Гудзь не може заспокоїтись, чого вже кругом плетуть того Клімчука. От в мого сусіда яблуня всохла, то напевно теж Клімчук винний, бо він був тоді при владі.
Відповісти
Дежавю
Відповісти
дежавю а так тре.є така думка..
Відповісти
"Свобода" і "Батьківщина" лізе до влади, куди тільки і як тільки може. Ото вже дорвалисяю. Гнати треба, геть. Майдан робили не для вас
Відповісти
українскій вибор знаєм.
Відповісти
Якщо Клімчук порядна людина то він має зрозуміти,що його зоряний час " канув в лету".Потрібно заспокоїти волинян особистою заявою, що Клімчук в політичні ігри не грає . А контреволюцією дійсно попахує і ганьба буде нам всім, якщо ми допусти ригів і їм подібних до влади.Шачанин правильно пише.
Відповісти
то порядна але з Клондайку ще того..а так і наступ і оборона..а як ще повезе то гунчик стайл..вони знають як скот в хлівів тримати..
Відповісти
Народ, в тому числі і Свобода і Батьківщина робили майдан. А гнати потрібно отих ригів, які зараз вкотре перефарбовуються
Відповісти
всі славяни.міру мір.башкалєнка верніть.він тож класний.крепкій ще.тож.
Відповісти
Як завжди, той має рейтинг 0 (це нині у "Свободи") добавляє рейтингу тому в кого 35% ( в Клімчука). Підіть хто-небудь зі "Свободи" до "бороди " на округ. З тріском як фанера .... А те що треба всіх свободівців, які у владі, люструвати - беззаперечно. У яких інстанціях зникла корупція після їх приходу? Навпаки - збільшилась. А для них й далі Клімчук винний в їх корупціїї.
Відповісти
вернем всіх клімчуків.война кінчиться завтра..остаткі армії можна розпустити танки продати в Африку..треба буде освобождати народ Чехії та Польші ТО БРАТЬЯ ДАДУТЬ ВСЬО.давайте раньше паради с бантами та лєнтами ,клімчуки з башкалєнками з батюшками під прапорами дзєржинскіх та біля портрєтів йосипа..
Відповісти
Клімчук "програв" битву, але ОБОВЯЗКОВО "ВИГРАЄ" війну! У Б.П. все було чітко відлагоджено і працювало як один-єдиний механізм і крайностей у нього якихось незрозумілих не було. Він нікого не обгаджував, але він робив чіткий виважений і неупереджений аналіз щодо окремих особистостей, він казав "Мій Президент" - так каже цілий світ про своїх президентів. Згадайте Ющенка - маючи такий кредит довіри у населення України і все профукати, але... але це теж був НАШ ПРЕЗИДЕНТ - ми його обрали, більшість в Україні і не треба ля-ля щодо Януковича - його теж обрала більшість і виключно саме тому він був президентом - не менше-не більше, а те, що він виявився рідкісною сукою - це теж біда цілого народу, значить щось не так у нашому суспільсьтві... А що ми маємо зараз? Війна, море крові, смута, ріст цін, обвал кономіки, доллар майже 12 грн, бензин - 15 грн - невже ми цього усі прагнули? Ми усі хочемо жити ліпше, але разом з тим ми усі маємо здатність порівнювати і аналізувати - то коли було краще - коли умовно кажучи "крали" і був мир чи коли начебто не крадуть але людей кладуть десятками щодня? Що нам важливіше - якісь гроші чи людські життя? Про що ми говоримо, куди ми йдемо? Не треба списувати Клімчука, не треба списувати Башкаленка, так само як і не треба списувати Бондаря, Романюка, Грицюка - вони наші, а те, що вони в свій час обрали якісь партійні кольори - ми занадто заполітизоване суспільсьтво і поки що, на жаль, по-іншому у нас не можна - у нас так уже повелося з помаранчевої революції - біля руля партія і аж ніяк не професіонали. Чи ми може забули рік коли по усій Україні просто так, без всяких підстав позвільняли майже 30 тисяч дерджслужбовців, людей, які отримували і тоді і зараз мінімалку? Де демократія, де справедливість, де порядність, де виважені підходи до вирішення усіх без винятку суспільних, соціальних, економічних і інших питань? НЕМАЄ. Як приклад - голова Рожищенської районної державної адміністрації Вадим Дулюк просить листом голову обласної державної адміністрації Григорія Пустовіта посприяти у присвоєнні одноосібнику Хомичу Руслану з села Кроватка звання "Заслужений працівник сільського господарства". З якої нагоди? За які заслуги? За що? Хомич фактично одноосібно господарює більш як на 500 га землі, з яких лише майже 200 перебувають у офіційній оренді, використовує необліковану робочу силу, не сплачує податків в належному обємі, нічого надзвичайного в галузі не сотворив, більше того - не хоче реєструвати юридичну особу - бо там контроль з боку держави і... і знову податки. Таке високе звання потрібно заслужити, а тут бац! - на тобі, бо ти Революціонер! Ну куди таке годиться?
Відповісти
хочеш?тут?
Відповісти
Погрожуєш?
Відповісти
добивається твій апостол на сході.розплющ око.хош одне.кому ти треба щоб погрожувати.іуда.
Відповісти
Шкода, що ти ніяк не можеш вловити зміст коментаря - мабуть замало тобі однієї звивини від рубчика дитячої шапочки...
Відповісти
людино?єфіопія чи вчителька з горохова?
Відповісти
Хамство тебе от саме зараз чомусь не дуже красить - до чого тут Ефіопія? А щодо Жанни - вона принаймні ні до кого з труною не приходила - от тут і видно рівень!
Відповісти
то та що дітям в садіку не могла ради дати а вас там школами приймала в пр-єдіноросію?ти за фіговим листком якогось вузу свою тупість та дурість сховаєш тільки в гороховє..і то поки ненабриднеш сусідам..
Відповісти
брєд читала?грузиш трєнінгами..як адвокат виділенний Стусові радянською владою..для вас має бути не демократія а кримінальна відповідальність..і не модернізація брєжнєвців системи а знищення її..
Відповісти
Читай ліпше книгу "Місто Сонця" - можливо щось і зрозумієш з того, як твориться держава і суспільні відносини в ній.
Відповісти
гугл.люстрація в грузії(польщі.прибалтиці).десовєтизація.
Відповісти
І тільки так в цій ситуації!!! Але ж де вона??? Немає і мабуть не буде... Як гадаєш - Чому???
Відповісти
http://www.youtube.com/watch?v=-9-5NBaAEsI
Відповісти
Це взагалі не зрозуміло - яке відношення до Клімчука... Чи аби показати свою типу обізнаність? Так таких багато!
Відповісти
після перевиборів.буде без порошенка.вам повезло що олімпіяда скоро закінчилась..
Відповісти
А можна якось в доступній формі?, так щоб і інші люди змогли зміст коментаря зрозуміти...
Відповісти
головою.а не набором фраз з часів влмуууу.вс..радянська "інтелігенція".ви просто тупі...не однобічно розвинуті.ні.тупі.
Відповісти
А що таке влмуууу.вс - ??? Може ВЛКСМ? Хоча, ти й не знаєш що це таке - ВЛКСМ... А щодо неоднобічно розвинуті - це добре, добре що неоднобічно - виходить всебічно.
Відповісти
просто тупі вискочкі,замість високих матерії поможи мамі з реальною худобою..асаблива ти наша
Відповісти
Кончара регионаловская ты.
Відповісти
почитай праці Фрейда може і сама захочеш чимось зайнятися.
Відповісти
Що саме з Зігмунда Фрейда почитати? Якщо ти пишучи "і сама захочеш чимось зайнятися" маєш на увазі потрахатись - так з цим все в нормі. А в тебе?
Відповісти
Захваченные в плен бойцами батальона "Айдар" боевики верят, что их и членов их семей продадут на органы. Об этом рассказал заместитель военного коменданта г.Счастье Андрей Лебедь, передает луганское издание Информатор.

"Это больные люди. Прежде чем отдавать их в руки правосудия, они должны получить психологическую и психиатрическую помощь", — заявил он.



По его словам, террористы боятся принимать пищу, потому как думают, что их откармливают для продажи на органы и отказываются принимать душ, потому как "вода может быть с серной кислотой".
Відповісти
А ті що " по трупах" прийшли нічого самі ще не зробили а Клімчуку оцінку дають, їм до нього ще далеко.
Відповісти
що ви близько до совдепії,ваші так звані інститути ,ви,закінчуєте не для знань .знання як інструмент для карєри чи якогось соціального ліфту не розглядаються.все для корочки щоб з часом стати клімчуками..а по житті в трьох соснах заблудитесь..тріпологі хрєн...люди звертайте увагу хто учить ваших дітей.НЕ ДАВАЙТЕ ЇХ РОБИТИ МОРАЛЬНИМИ КАЛІКАМИ З ДИТИНСТВА.ДАВІТЬ НА ТІ ГОРОНО РАЙОНО ЩОБ ТІ ПРОПОВІДНИКИ МЕДВЕДЧУКОВСЬКИХ ТЕОРІЙ ХОДИЛИ В ШКОЛІ ХОЧА Б АБО З ЗАКРИТИМИ РТАМИ,АБО ПІДМІТАЛИ ПОЗА НЕЮ.ДЕМОКРАТІЯ І ЧЕРВОНІ САНДЕЇ АСАНДЖІ ТО РІЗНЕ.ПУСТІТЬ АЛИЄ ЗНАМЬОНА НА ГАНЧІРКИ,ЗАЛИШІТЬ В СВОЇХ СПОГАДАХ СВОЮ МОЛОДІСТЬ ОКРЕМО ВІД БРОВАСТИХ ГЕНСЕКІВ.
Відповісти
не читаючи попередніх коментів хотілося б мовити.... счо яксчо БПК вирішить повернутися... кудибись на... має право, бо здатний... а от просто закидон: знайдіть під Бориса правильну партструктуру, в роботі якої б він спрацював наповну на добробут волинян... ЗНАЙШЛИ?.. так отож...
Відповісти
правильно
Відповісти
ющенку ще мало бути
Відповісти
хлопці розкажеш їм.про ті діла..про тих спаситєлів..
Відповісти
клініка, волиньср..нка
Відповісти
Геть тих регіоналів, не для того ми стояли, сиділи і срали, людей вбивали щоб хтось обкрадав Україну, самі будем, нікого не допустим до влади.
Відповісти