Лучанам пропонують обрати підземку біля «Варшавки»

Лучанам пропонують обрати підземку біля «Варшавки»
На сторінці інтернет-видання ВолиньPost з’явилася можливість обрати один із двох варіантів підземного переходу, який хочуть побудувати під проспектом Соборності між гіпермаркетом «Там Там» та Завокзальним ринком.

Опитування розташоване у нижній частині головної сторінки.

Його результати будуть враховані інвесторами будівництва переходу.

Нагадаємо, лучанам показали два проекти підземного переходу архітектора з Литви Вадимантаса Самаліоніса.

Так, один із варіантів підземного переходу за дизайном подібний до «ПортCity», однак, за словами архітектора, лише зовнішнім виглядом відрізняється від іншого. У підземному переході облаштують 500 квадратних метрів торгової площі та додадуть належного освітлення.

Будівництво підземного переходу на проспекті Соборності, яке здійснюватиметься за кошти замовника - ТзОВ «Ілос» та інвестора - ТзОВ «Порт Сіті Груп», планують завершити до кінця 2015 року.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Невже нарешті побудують?
Відповісти
А вчому разниця?
Відповісти
варіант 1
Відповісти
Бiля там тама i в центри не завадило б.
Відповісти
Ви вже зовсім лишились здорового глузду.В країні війна, а вам подавай підземні переходи з торговими комплексами. Гроші на допомогу армії і перемогу над ворогом.
Відповісти
Пускай строят чем деньги прятать на Кипре. А АТО дело добровольное.
Відповісти
Убить Путина - дело добровольное, а служить Украине - святая обязанность.
Відповісти
Ато справа добровільна лише для зрадників України, всі інші мають воювати і допомагати військовим!!!
Відповісти
Кому война кому мать родная.
Відповісти
Вам всім не вгодиш: не побудували перехід - погані! Хочуть побудувати - теж погані, бо в країні війна! Ви вже якось визначиться чого хочете. Інвестор зобов'язувався побудувати підземний перехід - от, не хай із затримкою, і виконає своє зобов'язання. А потім і на АТО ще гроші передасть. Не хвилюйтеся! Вони і так щотижня туди допомогу скеровують, а ще й нашій 14 бригаді допомагають. Тільки про це мало пишуть, щоб потім не було всілякого гімна типу: "О-о-о-, знову піаряться на війні".
P.S. Ні кого не захищаю нічиїх інтересів не представляю
Відповісти
Гроші потрібно відмити і вас взяли в долю.
Відповісти
Кожен розпоряджається своїми коштами сам. Це по-перше. По-друге, це не просто перехід, який ровантажить пр.Соборності, але і створення робочих місць тощо. Той хто найбільше кричить про кошти на АТО, сам рідко щось дає.
Відповісти
А ХТО НА КАСЕ ?
Відповісти
А буде де прилягти і переночувати, чи всюди торгаші?
Відповісти
варіант 1 цікавіший
Відповісти
Варіант1 гармонійніший і кращий
Відповісти
ПРОСПЕКТ СОБОРНОСТІ І ТАК ПЕРЕНАВАНТАЖЕНИЙ ТОРГІВЕЛЬНОЮ ІНФРАСТРУКТУРОЮ, СПРЯМУЙТЕ КОШТИ НА СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ,ВДЯЧНИХ БУДЕ БІЛЬШЕ!!!!!!!!!!!!!

Відповісти
варіант 1-копія порт сіті, нащо одне і теж???? 2 кращий!
Відповісти
А де варіант "не будувати нічого" ?
Відповісти