Екс-губернатор очолив фракцію «Батьківщини» у Луцькраді

Екс-губернатор очолив фракцію «Батьківщини» у Луцькраді
Екс-голова Волинської ОДА Григорій Пустовіт очолив фракцію ВО «Батьківщина» у Луцькій міськраді.

Таку заяву фракції озвучив на початку сесії міськради у середу, 28 січня міський голова Микола Романюк.

За його словами, обрати Пустовіта вирішили на зборах фракції.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Пустовіт
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
брат підкаже і знайде)
Відповісти
Да причому тут його брат??? Чесно вже надоїло читати про його брата,він тіпа один хабарник, раз почали про викривати хабарників, то давайте уже усіх
Відповісти
оу..а вона там хіба є така фракція..?? чи він один й сам себе очолив )))
Відповісти
Звісно є, бо Батьківщина-одна з небагатьох партій, де є чітко виражена структура, це одна з найбільших партій в Україні...в кожній області,місту, району є партія Батьківщина.
Відповісти
Адепти секти БЮТ повинні бути на фронті, кровю виправляти те ,що наробила кремлівська сексотка Тімашєнка.
Відповісти
Брехуни і злодюги.
Відповісти
Потрібно брату найшвидше допомогти грошима!!!! П0еревізники тримайтесь)
Відповісти
А хто очолює інші секти в міській раді?
Відповісти
Аж прикро, що люди так ненавидять Батьківщину....ви на інших подивіться!!!Я член цієї партії, бачу як ця партія працює....акції робимо, на Ато кошти збираємо, депутати вирішують питання мешканців, які до них звертаються, хабі це не їх заслуги!!!! Батьківщина ще розквітне, бо в цій партії чимало справжні патріотів!
Відповісти
Підтримую, да регіонали країну до війни довели і нічого, щось ще не в тюрмах сидять, а Батьківщина хоч намагається покащити становище як в місті та і в Україні!
Відповісти
Доля правди у ваших словах є...Батьківщина не найгірша партія...просто втратила рейтинг, але все може змінитися, в нашій країні що тільки не буває
Відповісти
Було би правильним скласти мандат!
Відповісти
Пустовіт набирає популярності...скандали..інтрігі) Він норм мужик, нічьо не вкрав, працює, старається, нехай працює.
Відповісти