«Волинь» у списку кращих 6-го туру

Після прикрої нічиєї (2:2) у поєдинку із луганською «Зорею», журналісти провідних українських видань все ж відшукали і позитиви у діях «Волині».

Про це повідомляє прес-служба ФК Волинь.

Півзахисник Рамон Лопес увійшов до символічної збірної туру за версією UA-Football.

«Бразилець активно переміщувався по всій ширині поля, діючи на обидвох флангах, а також у центрі поля. В першому таймі забив чистий гол, класно відкрившись на лівому фланзі, але його не було зараховано. У другому таймі Лопес таки досяг свого, отримавши пас від Пилипчука», - написало видання про гру Рамона.

Крім того, обидва голи «волинян» у цьому матчі визнано найкращими у турі за версією «Спорт-експрес в Україні». М’яч Лопеса отримав максимум голосів журналістів і став першим у рейтингу, а взяття воріт від Сергія Пилипчука так само одноголосно визнано другим за красою у турі.