Супер-кубок Волині виграли ковельські футболісти

Супер-кубок  Волині виграли ковельські футболісти
Втретє поспіль ковельчани стали володарями «Супер-кубку Волині» з футболу.

Про це 21 серпня повідомили у Ковельській міській раді.

Вже стало традицією напередодні відкриття чемпіонату Волині з футболу розіграти «Супер-кубок Волині».

На одному з найкращих футбольних полів Волині в селі Боратин Луцького району зустрілись - чемпіон Волині 2011 року «ВОЛТ-ТРАНС» (м. Луцьк) та переможець Кубку Волині 2012 року МФК «Ковель-Волинь».

На початку матчу м’ячем впевнено заволоділи ковельчани. На 20-ій хвилині гри Роман Кузьмич забив перший гол. У другому таймі перевага була на боці МФК «Ковель-Волинь». Але лучанинам вдалось зрівняли рахунок - 1:1.

Уже в кінці матчу гол Сергія Чапка вирішив долю матчу. 2:1 – перемога у МФК «Ковель-Волинь».

Міський голова Олег Кіндер, голова Федерації футболу міста Ковеля Ігор Прокопів привітали гравців команди МФК «Ковель» та їх тренерів Анатолія Воронута Романа Лиса з перемогою та вдалим початком футбольного сезону 2012-2013 років.