«Борусія» - «Динамо» - 1:3

Київське «Динамо» здобуло впевнену перемогу у матчі з менхенгладбахською «Борусією» на стадіоні «Борусія Парк» у рамках першого поєдинку кваліфікаційного раунду плей-офф Ліги чемпіонів.

Про це повідомляє телеканал новин 24.

З перших хвилин зустрічі господарі поля кинулися атакувати ворота суперника. «Динамо» відбивало атаку за такою, проте на 13 хвилині матчу підопічні Юрія Сьоміна не встежили за нападниками «Борусії», і пропустили гол. Згодом кияни вирівняли гру, і почали створювати свої небезпечні моменти біля воріт німецької команди. Завдяки удару Тараса Михалика на 28 хвилині протистояння, «Динамо» зуміло зрівняти рахунок та швидко відновити паритет. Ще до перерви синьо-білі ще раз відзначилися взяттям воріт. На цей раз індивідуальну майстерність продемонстрував Андрій Ярмоленко.

У другій половині зустрічі усі сподівалися, що «Борусія» влаштує «солодке» життя киянам, проте господарям поля відверто забракло сил, аби врятувати цей поєдинок. Натомість команда Юрія Сьоміна забила контрольний, третій гол. Хоча правильніше буде сказати, що німецький колектив забив сам собі, адже автоголом відзначився Люк де Йонг.

Склади команд

«Борусія» М:
1. Штег, 15. Домінгес А., 16. Нордтвейт, 37. Дамс, 39. Штранцль, 5. Ринг, 18. Аранго, 24. Янчке, 34. Джака Г., 9. де Йонг Л., 10. де Камарго
Запасні: 33. Хаймерот, 4. Броуверс, 17. Вендт, 6. Джігерджі, 7. Херманн, 19. Ханке, 31. Хргота

«Динамо»: 35. Коваль М., 2. Даніло Сільва, 33. Тайво, 3. Бетао, 17. Михалик, 4. Велозу, 19. Гармаш, 21. Кранчар, 36. Нінковіч, 9. Ярмоленко, 11. Ідейє
Запасні: 71. Бойко, 5. Вукоєвіч, 37. Юссуф, 20. Гусєв О., 85. Рафаель, 13. Мехмеді, 99. Дуду

Борусія - Динамо - 1:3

Голи: 1:0 - Рінг (13) 1:1 - Михалик (28), 1:2 - Ярмоленко (36), 1:3 - Л. де Йонг (81)