Депутатів-волинян вигнали з «Батьківщини» рішенням найвищого керівного органу партії. ДОКУМЕНТ

Депутатів-волинян вигнали з «Батьківщини» рішенням найвищого керівного органу партії. ДОКУМЕНТ
П’ятьох депутатів Волинської обласної ради виключили з ВО «Батьківщина» за порушення ряду партійних статутних документів згідно з рішенням Президії політичної ради партії.

Про це йдеться у копії документу, який надала прес-служба Ігоря Гузя.

Нагадаємо, керівництво ВО «Батьківщина» виключило з партії п’ятьох депутатів Волинської обласної ради - Олександра Хоміча, Ігора Леха, В’ячеслава Рубльова, Віктора Кобринчука та Олександра Кирильчука. Причиною виключення депутатів було їх рішення увійти до групи «Патріоти Волині», головою якої є Степан Івахів.

Після оприлюднення цієї інформації у ЗМІ депутат Волинської обласної ради Олександр Кирильчук заявив, що з ВО «Батьківщина» його не виключали.

У рішенні Президії політичної ради партії йдеться, що депутатів виключили «За невиконання статутних вимог, Положення «Про депутатську фракцію політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» у Волинській обласній раді» та згідно з пунктом 3,11 Статуту партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Да здравствует всепобеждающее бабло.
Відповісти
А чому на документі відсутній підпис? Вонючий піар Гузя. Пробує мочити Івахіва. Йде по трупам. А переможе, то Смітюх.
Відповісти
А чем Ивахив лучше Сметюха? :)
Відповісти
на документі є телефон, візьми і передзони!!! от тобі і докази
а Гузя недолюблюють, бо він завжди говорить правду. і нікого не боїться. а правда в очі коле, штабісти Івахіва чи Смітюха(все одно один чорт), правда????)
Відповісти
У документа є обов"язкові атрибути, такі як вихідний номер, підпис і т.д. Це не документ. З цим папірцем і в туалет не сходиш, бо тжне Гузьом. Без проблем надрукувати такі документи про те, що Гузь є головою організації гомосексуалістів області. І номер телефону на такому документі буде. І "Справжній друг Гузя" зможе переконатися по тому номеру телефона, що Гузь належить до сексуальних меншин.
Відповісти
У гузя класні друзі. ;)
Відповісти
Не, у Ивахива лучше- купленные оптом :)
Відповісти
Батьківщина жжет, простітутку гузя слухають. Гузь вже перед цим завалив всі опозиційні партії, тепер взявся за Батьківщину.
Відповісти
Яким гузь мудаком був таким і остався, а по трупах він завжди йшов.
Відповісти
А Гузь мені ніколи не подобався. Тіки і вміє рубашку на собі рвати, а більш нічого.
Відповісти
Лучанка Надя,нікого і не цікавить хто вам там подобається, а хто ні...так що тримаєйте свою вузьку думку при собі!
Відповісти
відчуваєте свою поразку, так???
Гузь переможе ЗЛО!!! а ЗЛО - це ПР, Івахів, СмЕИтюх, і все їхнє бабло!
Відповісти
іуд геть!!!
а Гузь правильно робить, що поширює інформацію.
треба щоб люди знали зрадників!!!
Відповісти
Батьківщина, як політична партія вичерпала себе. Ця постанова це останні конвульсіі. Фронт змін - рулить. Арсеній вперед.
Відповісти
Г...но к г...ну тянется. Вот и пацаны потянулись к Ивахиву :)
Відповісти
А Гузь куди постійно тягнеться? Ха ха ха насмішили, він вже 5 партій поміняв, а скільки в г..но вступав ніхто й не порахує.
Відповісти
И сколько партий поменял Гузь? 2. "За Украину" вошла в партию "Фронт Змин", а "Фронт Змин" вошёл в блок "За Батькивщину". Так Гузь и оказался в "разных" партиях. Перад этим Гузь был в "Едином Центре". Или вы молодёжные организации тоже считаете партиями? :))) И Гузь всегда был в партиях, которые были опппозиционно настроены к Януковичу. А вот эти пацаны с Батькивщины продались представителю "Партии Регионов" Ивахиву.
Відповісти
И кстати может откроете глаза сколько ваш шеф-Ивахив поменял за свою жизнь партий? Там их точно не 2 :)
Відповісти
Про те що Гузь розвалював МНК і створив НацАльянс на його базі ніхто і не говорить, а ти Саньок подивись докладніше з чого Ігорьок починав і в яких блоках перебував і те саме зроби і по Івахіву для рівності. А що Єдиний центр опозиційний ти мене розмішив, дякую за тонкий гумор.
Відповісти
Знаючий, то есть молодёжную организацию МНК вы считаете партией? :))))) После таких пёрлов у меня от смеха разболелся живот и с таким политическим экспертом как вы у меня просто нет сил дискутировать :)
Відповісти
1. Уважно читай попередньо написане мною.
2. Саня не будь політиком розповідаючи про те що тебе не питали.
3. 2000 рік Гузь член КУН (конгрес українських націоналістів).
4. Далі у списак Нашої України пройшов до обл. ради
5. Перелік інших партій вже озвучено
Висновки робіть самі.
Відповісти