Гузь програв Івахіву, - інформація ЦВК

Гузь програв Івахіву, - інформація ЦВК
Згідно з інформацією сайту Центральної виборчої комісії представник від опозиції Ігор Гузь програв представнику від влади Степану Івахіву.

Різниця у голосах становить 838 голосів виборців.

За бізнесмена Степана Івахіва проголосувало 37143 виборці, а за Гузя, який опротестовує результати голосування на окремих дільницях - 36305.

Тобто в Івахіва - 37,23%, в Гузя - 36,39%


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: вибори-2012
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 13
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Івахів не представник від влади.

Втер нарешті носа цьому вискочці! Хай тепер голодує. Кажуть, корисно.
Відповісти
чудовий, вірний і справедливий вибір волинян. Нарешті покладено кінець фінансуванню "альфонсів"...
Відповісти
А на задньому плані фото напис зроблено російською мовою...
Відповісти
Байцим ще той "нормальний пацан", підклав свиню Гузю!
Відповісти
Байцим відпрацював "матеріальну допомогу" від Івахіва - 150 тис.$ зваблива сума для бідного посадовця та фермера!
Відповісти
Вітання Степану Петровичу!!! Гідний вибір громади!!! А ГуСю... навіть вчитись не побажав-би! :)
Відповісти
Який з івахіва депутат? Просто купив продажних волинян. Як і подільник еремеев. Порівняно з Гузем він боягуз і нікчема , навіть якщо стане на мішок грошей. А депутатсво йому мало поможе , кажуть на контику вже люди Фірташа.
Відповісти
Коли "кажуть" - хреститись потрібно! :)
Всі "купляють" і щось роблять для людей! А Гузь і цвяха не забив у дворі старенької бабусі-виборця!
Відповісти
Ще один голос продажного поліщука. За гроші готовий продати все і всіх. Івахів давав по 400? Якщо дадуть 500- прийдеш в гості? Будеш подарунком одному старому пеньку на день народження!
Відповісти
Отакі коментарі й дозволяють бачити, що всі прихильники Гузя-це малолітні хами...
Відповісти
Представники Івахіва ходили по будинках і пропонували за 50 грн вивісити на балконах плакати на його підтримку. Інакше як підкуп назвати це не можу, це навіть не бізнес. Ковель абсолютно весь був заліплений агітпродукцією за Івахіва, доходило до того, що по зірваних плакатах, які прсто під ногами валялились, топтались перехожі. А проти Гузя у Ковелі велась справжня інформаційна війна, стільки політичного бруду було на його вилито, ніби це маньяк, зрадник і т. д. В той же час Івахіва у всіх місцевих газетах подали справжнім святим, без перебільшення. Цьому всьому є матеріальні докази
Відповісти
Переміг Івахів, і цим все сказано.Не судіть переможців. Нічого проти віри,людей, Бога він поганого не зробив. Принаймні тримався як мужик, а не як "гусь"-шию витягне і шипить на всіх брудом. Не думала що такий інтелегентний молодий чоловік так низько опуститься. Нехай повчиться, і підготується до наступних виборів.
Відповісти