Ковельський окружком остаточно затвердив протокол: переміг Івахів

Ковельський окружком остаточно затвердив протокол: переміг Івахів
У п’ятницю, 1 листопада, о другій годині ночі окружна комісія виборчого округу № 21 затвердила протокол підрахунку голосів по округу.

Отож, по виборчому округу № 21 переможцем став кандидат-самовисуванець Степан Івахів (на фото), за якого виборці віддали 37 142 голоси. На другому місці кандидат від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Ігор Гузь, який набрав 36 306 голосів.

Як повідомляє ОПОРА, усі останні чотири скарги Гузя ОВК не брала до уваги, мотивуючи це тим, що у скаржника відсутні докази.

За спостереженнями ОПОРИ ковельський окружком навіть не повідомив скаржників та зацікавлених у скарзі осіб про час розгляду скарг. А це – невиконання вимоги ч. 9 ст 11 Закону «Про вибори народних депутатів України».

Раніше з розглядом скарг ОВК затягувала в часі.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Жьялько!
Свидомиков во власть надо поболее-быстрее развалят неньку.
Ничего другого бандерлоги не умеют.
Відповісти
Победило бабло.
Відповісти
Чому модератор допускає провокаційні коментарі цього неадеквата? Забаньте його!
Відповісти
Ты еще донос в ГПУ накатай. Сексот.
Відповісти
Гузь програв і це щастя для держави! Я ради , що комуністи не пустили таку наволоч до влади...
Відповісти
Ти там був за гроші і поняття не маєш, що таке робити щось безкоштовно! Проте суть не в тому! Івахів потратив на компанію нереальні для простих людей гроші.....і програв!!!! Це свідчить про те, що в країни є майбутнє!!! А Івахіва пустять на сміх після першого виступу в парламенті!!! Та й присягу він буде приймати з труднощами, думаю зал скандуватиме фальсифікаторам "ганьба"!!!! А от Єремеєв красавчик - не має що сказати проти!!!
Відповісти
Якби Гузь був в партії "Свобода", балатувався від "Свободи" його б захистили (он як в Києві), бо він реально виграв
Відповісти
тепер континіум поправить своє становище-який тупий наш люд
Відповісти
Але й неладлекі волиняки - раніш головула за комуняк, теперки за буржуїв,

Що вас за то чекає? -18-годинний робочий день за миску юшки. Без хлібу.

раби Духу.
Відповісти
Про що Ви говорите? По округу рівень офіційного працевлаштування становить 25% від кількості працездатного населення. Решта - в тіні (ліс, Ягодинська або Заболоттівська митниці) або на заробітках. Вони поняття не мають, для чого їм та Верховна рада. Рівень прогнозування майбутного - як у амеби (не більше 3-х секунд).
Відповісти
Ти тупорез,Ягодинська митниця вообще до цього округу не відноситься, а Заболоттівської взагалі такої немає, що ти тут ще свої коменти кидаєш амеба
Відповісти
Для Васи с гнидами.
Властелин Духа. Генератор идей. Человек Вселенной.
...и все это в одном лице-ВАСЯ.
Відповісти
Ти пайми Гнидавий Вася нам всьо пофіг, в нас тутика тирнет раз в год і приперся алігарх с Луцка, бабосікі забашляв, ми чьоткі пацани і забухали за його лаве. Хулі нам пацанам, самагончіку бухнуть, цьолачку крутануць ну і Васу гнидавого пачітаць, вот і всоь счастьє. А на 18 годинний день забєй, ми при камуняках не работалі. Ну а при наших хапугах работа нам всігла найдьотса, патаму шо вася "Вибари, вибари- кандідати лідєри"
Відповісти
Люди-критики,які мають поняття про політику, не судіть переможців! Коли ви жили при комунізмі,ви не знали що таке комунізм, а зрозуміли суть його коли прийшли жити в капіталізм! І не філософствуйте на форумі ганебними словами,які в прямому значенні розкривають вашу суть!!!!!
Відповісти
Івахів зе бест!
Так тримати.
Відповісти