У центрі Луцька люди падали з ніг «від голоду». ФОТО

У центрі Луцька люди падали з ніг «від голоду». ФОТО
Близько сотні молодих людей протягом однієї хвилини лежали на землі, символічно відтворюючи картину масової загибелі людей від голодомору-геноциду.

Дійство відбулося у Луцьку 23 листопада на Театральній площі.

Флеш-моб «1933 рік в одній хвилині» влаштував Волинський громадський комітет із вшанування пам’яті жертв голодомору-геноциду 1932-1933 років в Україні. Його учасники про події домовилися через соціальні мережі.

Учасниками акції стала молодь, переважно студентство. О 16:00 під час перфоменсу «Тоді нас міг врятувати хліб, тепер нас врятує пам’ять» близько сотні людей впали на землю та лежали протягом хвилині під звук дзвонів.

Через хвилину молодь встала та кинула жменю зерна на полотно з написом 1932-1933, що розклали неподалік.

За різними оцінками, в часи голодомору в Україні помирало 17-25 людей за одну хвилину, кажуть в оргкомітеті акції.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: голодомор
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Это кощунство, другого не ум не приходит.
Відповісти
Дуже прошу пояснити свою позицію.
Відповісти
Кощунственно делать из трагедии маскарады, флешмобы и всякие представления.
Відповісти
На ум приходит другое. Кощунство – это жрать колбасу за компом и с..ть на тех, кто что то пробует делать.
Відповісти
Можно разное ПРОБОВАТЬ ДЕЛАТЬ. Только за некоторые деяния приходится отвечать.
Відповісти
шкода що камуняцьке бикоття так і не відповіло. Хоча,... ми тому також причина....
Відповісти
Давай за шиворот коммуниста Романюка.
Или кишка тонка?
Не менее 90% руководителей были членами КПСС.
Відповісти
приємно,що молодь пам"ятає!!!!!!!!!!
Відповісти
Что помнит?
На западной Украине голоду не было.
Голод был везде кроме запада.
Відповісти
Національна пам"ять не потребує розподілу на "захід" і "схід"
Відповісти
Так схід і південь російське населення.
Відповісти
Почему Ющенко отозвал с рассмотрения ООН проект резолюции о признании голода на Украине геноцидом?
Відповісти
а що таке "Україна" в 1932-1933? З ким солідарні учасники? Акція виглядає сумнівною.
Відповісти
У колгоспі добре жить,
Один робить – сім лежить,
А як сонце припече,
То й той восьмий утече.

Помер Ленін – чорт з тобою,
Візьми й Сталіна з собою.

Сидить Сталін на горбу,
Гризе конячу ногу,
Яка говядіна –
Совєтская власть – гадіна.

Батько в СОЗі, мати в СОЗі,
Діти лазять по дорозі.
Як побачать ГПУ,
То ховаються в траву.
Відповісти
Хороший вірш, а головне правдивий!

Щодо голодомору - то не важливо в якій частині України він був. Важливо те, що жертвами були українці. Дякую молоді, гарну акцію зробили, значить пам*ять ще жива!

P.s. А кацапи і совкі ніколи не признають голодомор, тому не варто звертати на них уваги. Тому що кишка тонка то визнати.
Відповісти
Пока в комментах есть "кацапы" не обижайтесь на хохлов.
Відповісти
На 100 % погоджуюсь з висловленою думкою. Якщо ми будемо лише мовчати або висміювати тих, хто намагається хоч щось робити, аби привернути увагу до цієї трагедії загальнодержавного значення, нічого в нашій країні не зміниться. Бо такі дії спрямовані на вшанування померлих та інформування молоді про ті страшні роки. Ми не повинні цього забувати, бо це наша історія. Тим, хто зараз при владі дуже вигідно стерти національну пам"ять українців, проте, якщо у нас будуть свідомі громадяни, це значитиме, що з"являється українська нація. Нація - не фізична, а й інтелектуальна та духовна.
Відповісти
Не было голодомору на Волыни.
Чего кривляться?
Відповісти
Окраску темы навязали укр националисты.
В 32-33 году по информации "Книги рекордов Гиннесса" голод был в трех странах- России,Украине, Казахстане. По западным источником в трех странах умерло около 6 млн человек.
Замечу-на Украине от голода умирали не только этничные украинцы. Как уже сообщалось выше-именно Ющенко отозвал с рассмотрения проект резолюции ООН про голодомор-"геноцид". Можно предположить, что это сделано, что бы не "провалить" вопрос, поскольку не хватало доказательной базы.
Відповісти
Шановний, не плутайте поняття "голод" і "голодомор"!!
Відповісти
от нєхєр було чим занятись!!! Краще щось корисне зробили!
Відповісти
в єйфории "свидомости и толерантности" участников маскарада кандрашка схватила))))бггг
Відповісти
і який дебіл до такого додумався?..
Відповісти