Волинський губернатор каже, що зі стихією на Волині впоралися

Волинський губернатор каже, що зі стихією на Волині впоралися
Волинські дорожники зробили помилку, що з самого ранку неділі, 16 грудня, не залучили до очищення доріг від снігу важку техніку, вважає голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук.

Про це Клімчук заявив 17 грудня під час оперативної наради у стінах Волинської облдержадміністрації.

За його словами, добре спрацювали енергетики. Станом на ранок 17 грудня на Волині знеструмлено всього лиш 7 населених пунктів.

Через негоду голова ОДА оголосив 17 грудня канікули у всіх школах області. Натомість дитсадки працюватимуть, а там, де є потреба їх закрити, вирішуватиме на власний розсуд місцева влада, повідомив Клімчук під час оперативки.

Без збоїв у електропостачанні працювали усі заклади охорони здоров’я. Щоправда, каже губернатор, були випадки, коли «швидкі допомоги» витягували зі снігових наметів за допомогою тягачів.

«Але всі, кому належало народити, народили. Слава Богу. Але батькам запам’ятається надовго», – зауважив високопосадовець.

Також Борис Клімчук повідомив: збільшився потік автомобілів на Ягодинській митниці, оскільки водії уникають дороги на Чоп.

«Але 350 автомобілів за добу втягується, працює термінал. Все добре», – зазначив губернатор.

За словами голови облдержадміністрації, усі міськвиконкоми на Волині залучали для боротьби зі снігопадом не тільки комунальну техніку, а й додаткову із приватних фірм.

«В принципі я вчорашнім днем задоволений. Я вчора цілий день до ночі був на роботі», – висловився він.

«Але помилка у тому, що з самого ранку не залучили важку техніку. Анатолій, ніколи не переоцінюй своїх можливостей. Це тобі наука», – звернувся Клімчук до головного дорожника Волині Анатолія Посполітака.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: стихія, сніг
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
нє ну ці посадовці знущаються?
яке "справились"???ви що не бачите шо твориться на дворі??
ні дойти, ні доїхати не можна...
Відповісти
Ну вибачайте! На таку кількість опадів не розраховували! Опади припинились і тепер будуть все чистити! По вашому у кожному підїзді повинен трактор бути?! По мірі можливості все очистять, не нервуйте, таке не так часто буває!
Відповісти
в нас як завжди, зима нагрянула неожиданно))
Відповісти
По-нашему,шановний чиновник,хоча в центрі "повинен бути трактор".Відразу видно,що це такі як ви створили пробку на Винниченка!Велика цаца привезла свою "ж" на роботу,припаркувався де їхав,а ви прості смерті,ще будете годину часу добиратися до своєї роботи,тому що рух громадського транспорту був зупинений!
Відповісти
Включай иногда новости, и смотри что творится в Европе, и соседних государствах. Даже в нашей стране. Ведь на запад, такие снегопады пришли последними. Время подготовиться было.
Відповісти
це не помилка, це недалекоглядність, недбальство, пох.їзм та піз.уватизм.
Відповісти
Але, але, але...
Відповісти
Географ "звiтуе"...

кому охота кiко разiв на день по телефону вiд зечар з Киева получать?
Відповісти
Нічого собі справились. Подивіться, що робиться в радіусі 10 кл. від Луцька. Люди по кілька кілометрів пішки по заметах ідуть, щоб на роботу якось добратись.
Відповісти
Ну вибачайте, потрібно хоч трохи розуміти, що біля кожного будинку і біля кожного тротуара трактор не поставлять! Дойде черга - розчистять!!!
Відповісти
Снег зимой, это конечно явление аномальное, и непредсказуемое. Ну откуда чинуши могли знать что зимой пойдет снег?

Людмила, никто не говорит что возле каждого дома. Но это и не означает, что нужно чистить только улицы типа Пр. победы, Воли, соборности...
Відповісти
як писала Людмила,на рахунок вулиць поблизу Луцька:це жах,
нічого не розчистили, живу поблизу району КРЗ за авторинком, так на дорозі рівень снігу вище 1го метра, а дітям в школу то як ходити і людям на роботу.
Відповісти
Впорались Ха!Ха!наші чинуші мабуть найбільші гальма в світі.це таке верзти.
Відповісти
Для того,щоб робити висновки,впорились чи ні-треба було б не на службому авто в "білий будинок" їхати,а на громадському!
Відповісти
Якщо так добре впоралися дорожники,то чому тоді ДАІ обмежила рух транспорту у Волинській області?Ось інформація:
- Н17 "Львів – Радехів – Луцьк", км 114 - км115 – для вантажного транспорту;

- Р14 "Луцьк – Любешів – Дольськ" км 5 - км 6, км 27-28, км42-43 – для вантажного транспорту;

- М19 "Доманово – Ковель – Чернівці – Тереблече", км154 – 156 для вантажного транспорту;

- Т03-03 "Луцьк – Радомишель – Демидівка на Дубно" з км 8 по 18 – для вантажного транспорту.

Також частково обмежений рух для вантажного транспорту на місцевих дорогах.
Відповісти
Я сьогодні з села "Промінь" Луцького району до автостанції по Львівській йшов пішки. Перший автобус ресу №201 пришов об 11-ій, а мені на роботу на 9-00. Запитання: коли так званий губернатор перестане бути тим, хто говорить неправду? Він що, на іншій планеті живе!?
Відповісти
може в нього в ліпінах і справилися .нехай проїде на вишків і далі на жидичин і кульчин - озерце , старе тріпло з небритою пикою .
Відповісти