У центрі Луцька - мітинг опозиції. ФОТО. ОНОВЛЕНО

У центрі Луцька - мітинг опозиції. ФОТО. ОНОВЛЕНО
Приблизно три тисячі людей беруть участь в акції «Вставай, Україно!» в Луцьку.

Після 16:00 вони пройшли ходою від Київського майдану до головної площі Луцька - Театральної.

На площі вже розпочався мітинг лідерів опозиції. Веде захід лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк.

Перед людьми вже виступили керівник партії УДАР Віталій Кличко, чільник волинських свободівців Анатолій Вітів та фронтовик Ігор Гузь. У своїх промовах вони шпетять чинну владу та кажуть, що вона знущається над українським народом.

Також на сцені - керівники місцевих осередків «Батьківщини», «Свободи» та «Фронту змін».


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 52
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
лучани я вами пишаюся
Відповісти
От я ніби й нейтрально до опозиції відношусь, але такий яскраво виражений в інтелектуальному плані представник їх супротивників змусить мене таки підтримати об"єднану опозицію.
Відповісти
До Луцька приїздив майбутній президент.
Відповісти
Я за Тягнибока-це сила,мудрість та розум!
Відповісти
Палата №6!:)
Відповісти
якраз таки ти і твій "розум" умовний-це те,що ми в дитинстві вживали, але будучи дітьми, а не дорослими, видно в тебе лише постать виросла, а розвиток там і призупинився, у тій же палаті №6!!!
Відповісти
Хвора, ви би теж хотіли піти, але санітар вас не пустив.
Відповісти
І хто майбутній президент?
Відповісти
Або пані Юля, або хтось зі "Свободи" чи "Удару"..., ін. варіантів нема, якщо Луценко не хоче, Яценюк юбуде мером Києва..., то хто ще залишається?
Відповісти
немає на жаль альтернативи Януковичу як президенту. Хіба запалає якась яскрава зірка на політичному небі... а поки що сумно все...
Відповісти
Тягнибок і Кличко -не підведіть людей, які вам довірились.
Відповісти
Мабуть, в Луцьку найбліше довірилися Свободі та Батьківщині, Удар тут на 3 місці..., Кличку Алєксєєва треба змінити...
Відповісти
Я би прийшов на мытинг дыйсноъ опозиції з Луценком та Тимошенко
Відповісти
Поговорили і розійшись, а толку 0.
Відповісти
Свобода- Волинь за Вас
Відповісти
За гроші б і я вийшов постояти)
Відповісти
Що регіанали мало дали за те,щоб тут писати?:)
Відповісти
Платили по 50 гривень. В Києві по більше давали
Відповісти
а в дАнєцку тобі с-ки регіанали дали, по лобі чи по голові?)
Відповісти
Я дам тобі 500 гривень і покажу ополонку в якій ти будеш бовтатись і не тонути.Сам знаєш чому.
Відповісти
Ніхто нікому нічого не платив. Люди приходили за власним бажанням і прийшло б ще набагато більше, якби мітинг не почався так рано
Відповісти
Мало дурнів і їх не підтримує народ! Невже цього не розуміють панове-юде?
Відповісти
от ти один і є дурень)
Відповісти
Слава Україні !
Відповісти
Льоша Дурнєв був?
Відповісти
Це у Великий піст такий шабаш влаштовувати?! Навіть погода проти таких "акцій" - дощ пішов, щоб розігнати і "змити" з Луцька сліди Яценюка, Тягнибока і Кличка!
Відповісти
даун. Не навязуй свої дієти іншим людям.
Відповісти
Щось все-таки міняється...камунізди і кацамольці заговорили про піст!
Відповісти
Так злива, град а потім ще ц землетрус почався! Цікаво, що ті камунізди курять!
Відповісти
Український народ встає з колін. Слава Україні! І це не "шабаш", а боротьба з владою. Шабаш - це в барі цілу ніч пити пиво і показувати свою пі... .
Відповісти
Как вы боролись на митинге? Постояли, покричали? Борьба.. уважаю...
Відповісти
дааааааа встає :))))))). Якби в цих людей було по два коктеля Молотова, то вона б вставала. А так це тупе збіговисько що нічого не міняє..... Шкода......
Відповісти
Ну що, відчув себе борцем, нікчемо?)
Можеш ще в інтернеті поборотись трохи, поки мама уроки не змусила робити.)
Відповісти
Убогий Андруша і юзери з ніками. Ваш побратим колєсніченко вже сьогодні отримав запашну подяку від людей!
Відповісти
Заради бога, не туліть того Луценка до ЮВТ. Одержите чергового Віктора Андрійовича. Як би нинішня влада не намагалась дотягнути його до рівня ЮВТ, марна справа. Не купіться в черговий раз. Таких ющенків-луценків-порошенків у влади ще у коморі не одна торба. Українці Будьте пильними.
Відповісти
лучани молодці
Відповісти
луцьк ви молодці дійсно щиро вийшли на майдан і нікому там не платили
Відповісти
шось я їм всім перестав вірит...
Відповісти
Правильно сделал
Відповісти
Був сьогодні в Луцьку на заходах (хода та мітинг), був з власної волі та за покликом серця. Всі хто негативно оцінив моє (як й інших) право, сою волю - черговий раз підтвердили, що я не помиляюсь. І чим брудніші й вульгарніші будуть ваші коменти на нашу адресу, тим більше переконуватимусь у правоті опозиції.
Відповісти
Ви не розумієте одного. Наш народ не готовий до боротьби. В нас нема лідера. ці всі псевдомітинги ні до чого не приведуть. Чи я помиляюсь?? Треба брати зброю в руки і фізично карати і клімчука і романюка і овоча і азіріва. Але ми здатні лише на це посміховисько. багато ти зміниш махаючи прапорцями в країні?
Відповісти
Волі до боротьби у нас насамперед немає.
Підмінили нам це поняття транспарантною бутафорією, інтернет-революціонерством та іншим онанізмом.

Exaboto,

от взяв би й покарав... Страшно ж самому,правда? Ніхто не хоче бути першим, усі хочуть вийти на вулицю і приєднатись до багатотисячної армії невдоволених - так легше, так безпечніше...Убого закликати людей до дій, на які й у самого духу бракує.
От коли з'являться ті, в кого не бракуватиме - це й стане початком.
Відповісти
люмнени убогі, нащадки рабів та окупантів - згиньте
лижіть ригівські сраки і чекайте покращення,
а ми підтримуєм правих!
Відповісти
ми і є ці люмени убогі, нащадки рабів та окупантів
Відповісти
Ну що - "встали"? А тепер присядьте!:)
Відповісти
Приємно, що наші вже тисячі раз обдурені люди ще вірять в краще майбутнє,і хоч якимось чином показують свою непідкореність нашій владі...Але ж якби воно справді щось давало саме для людям,а не для окремих осіб!!!
Відповісти
Дітки... Які вили ?! Яка зброя ?! І що у результаті ? 17-й рік. Громадянська війна ? Знову при владі найхамовитіші і найбрутальнішші "експропріатори" ?! От доросте відсотків 80-85 до усідомлення хто ми і яких батьків-дідів діти-онуки. А тоді вибори. А зараз... Коли 50х50... Думайте... Читайте... Коли більшість згуртована ідеєю жодні фальсифікації не можливі. Та й ніхто на них не зважиться. Зростайте і духовно, а не лише наповнюйте кишені і все буде Ок (з часом звісно). Ну не може виростити стадо жлобів генія. Просто нездатне.
Відповісти
чекати років 50.так ана герман та кучма казав.нам ще 50 років до європи.дамо ім "попрацювати",а з табачниками розвинемся скоріше.цікаво хто зараз може кишені наповнювати?проффесор семен..дамо людям по працювати..читайте дейла карнегі..будьте толерантні коли ввас крадуть і матеріальне і все решту .
Відповісти
УБИЙ В СОБІ КАНАНОВІЧА!
Відповісти